Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne može u sistemu, ali ima više "volume to wake up" aplikacija, testiraj svaku bolje ocenjenu.
 
Drustvo, kako da vratim backup sms-a koji sam uradio sa Titanium backup? Bio sam na MiuiPro ( Oreo) i napravio backup sms-a kao xml fajl, presao na Los16 (Pie) i sada nemam opciju za restore.
 
treba mi dva vibera i dva whatsapp-a na dual sim telefonu. probao sam paralel space ali smara sa reklamama a ne daje mi se 100 din mesecno za to. je l ima neko drugo resenje?

na s8 sam imao opciju dual messenger a na ovoj motoroli to nemam..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Drustvo, kako da vratim backup sms-a koji sam uradio sa Titanium backup? Bio sam na MiuiPro ( Oreo) i napravio backup sms-a kao xml fajl, presao na Los16 (Pie) i sada nemam opciju za restore.
Mozda neku drugu sms aplikaciju koji ima opciju importa xml pa sa njene na na onu koju koristis. Sms back up ti odlicna za sms poruke,batali titanium za te stvari.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ovaj whatsapp radi kao i obican skoro? hmm, da, to bi bilo jednostavnije i bolje resenje. probacu, hvala

edit: nesto nece taj viber da se instalira...

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, WA business radi kao i običan WA. Kada se ne koristi ili se koristi umereno utiče na potrošnju baterija sa 0,xx%. Dok paralel space i slične aplikacije su jako agresivne po pitanju potrošnje baterije, znaju da utiču i sa čak preko 10%
 
Do nedavno sam koristio na p9 lite Huawei Health. Svidjala mi se aplikacija, odlicno sa telefon je merila korake, setnja, trcanje, statistika, lep i jednostavan widget,... Koristio sam je i po novim gradovima da vidim kuda sam se kretao itd. Sada imam Mi9 SE, pa sam mislio da cu uspeti da povezem moj nalog sa njom i nastavim gde sam stao. Ali izgleda da nije moguce sem da krenem ispocetka. Ako trebam ispocetka onda bi se odlucio za neku slicnu aplikaciju. Pre P9 lite-a sam testirao poput: Strava, Runtastic,... Sta se istaklo kao najbolje, a da radi slicno kao H. Health tj. slicno je ali da broji i korake nezavisno od pokretanja treninga?
 
Zna li neko neki dobar app koji zaključa telefon posle određenog vremena korišćenja sa kodom recimo. Ili da zaključa određene aplikacije u telefonu posle određenog vremena?
Hvala unapred.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Апликација СМС бекап+ ми одједном прави проблем, избацује неку грешку.
Иначе апликацију користим годинама, преко 5 година и до сада нисам имао проблема. У чему може да буде проблем?
7977ed8f2e4b568bd38dd888d62c1303.jpg
5c42ed4c4a540e7f394b6b32b405728c.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Zašto to misliš. Poruka je više nego jasna (nisam ja prevodio, da znaš)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Koristi li neko mihome aplikaciju za scooter m365pro? Jel moguće da je ovako buđavo odrađena... Ne konektuje se automatski kad upalim scooter koju je u dometu, svaki put mora ručno, nema nikakav history ili bilo šta. Očaj živi...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Шта имаш против српског, ја сам рођен у Југославији/Србија, живим у Србији, причам српски, србин сам по националности (што нема никакве везе, поготову овде на форуму), тако да је нормално да ми и телефон буде на матерњем језику, у овом случају српском. А овај програм је из неког разлога на ћирилици.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ne verujem da ima nešto protiv nego mu je čudno. Razumem da je starijim generacijama čudno,kao meni. Moj prvi računar sam kupio '91g i daleko posle toga nije bila opcija srpski jezik. Ista stvar sa telefonima. Uvek mi je na engleskom jeziku,ne mogu da se naviknem a i ne razumem gomilu stvari koja je prevedena na srpski. Mladje generacije,kod njih mi je logičnije da koriste na srpskom.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Апликација СМС бекап+ ми одједном прави проблем, избацује неку грешку.
Иначе апликацију користим годинама, преко 5 година и до сада нисам имао проблема. У чему може да буде проблем?

Probaj da u okviru Google naloga dozvoliš logovanje aplikacijama koje koriste neki stariji protokol, koji Google smatra nebezbednim.
 
^^ upravo ;)
Bukvalno ne razumem šta je pisac hteo da kaže kad tako vidim neko obaveštenje na srpskom jeziku na telefonu/kompu.
Neke stvari jednostavno ne treba prevoditi.
Ko još kaže internet PREGLEDAČ pobogu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ја не знам енглески па ми је овако лакше, додуше снашао бих се и на енглеском али теже. 'Интернет прегледач' не кажем ни ја. [emoji3]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Шта имаш против српског, ја сам рођен у Југославији/Србија, живим у Србији, причам српски, србин сам по националности (што нема никакве везе, поготову овде на форуму), тако да је нормално да ми и телефон буде на матерњем језику, у овом случају српском. А овај програм је из неког разлога на ћирилици.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Odličan ideja za scenario za "Mile protiv tranzicije 3"
 
Poslednja izmena:
Фаца нови хоризонти. [emoji1]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
ne znam, pise ne moze da otvori datoteku

kad instaliram neki drugi apk, pise mi upozorenje da je iz nepoznatog izvora, odobrim instalaciju i to je to..
a125d2f61e072c97f8099d2f0b224363.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ne treba mi apk ali reko da probam. Takodje i kod mene bez problema.
27d687975727d5aa6730bf0dcf3c33a3.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
koje verzije androida imate?

edit: uspeo sam kada sam skinuo dropbox, preko browsera nije htelo, ne znam zasto, nije mi se to ranije desavalo

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel može ovaj viber na single sim telefonu?

Послато са SM-G920F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno