Šta je novo?

Samsung Galaxy S10/Plus

Hoce li raditi ovaj Super brzi punjac od 25w koji stize uz A70, A80 i Note 10 na S10+? Mislim ne vidim zasto ne bi, ali hoce li praviti problem sa tempraturom itd?

Hoce, samo nece raditi nesto posebno brze nego fabricki od 15W. Sam punjac ce se mozda manje grejati jer radi sa bezmalo pola kapaciteta.
 
Čime da "prebacim" sve sa honora 8 na s10+?
Treba mi neko jednostavno rešenje, a da prebaci po mogućstvu i aplikacije, sms poruke itd...

edit: glup sam, samung smart switch i usb konekcija izmedju 2 telefona sve rešava...
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko kako da rešim da mi se sat na AOD ne prikazuje u landscape režimu tj. da ga vratim u portrait. Ovo mi se samo od sebe poremetilo.

Edit: Našao sam :)

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Vi koji imate ove AKG Y500 je moze neko da mi kaze ukratko kakve su? Kvalitet izrade, udobnost, zvuk? Hvala
 
Ovih dana planiram kupovinu Spigen ultra hybrid, ali me zanima da li neko ima preporuku za neku jeftinu backup masku sa alija, da li je neko narucivao? S10+ je u pitanju.
 
Spigen U.H po ceni 29.99$? Ja bih za iste pare pre uzeo Ringke combo, npr. Fusion & Onyx (Heavy duty defense layout with a mechanical design complete with Military Grade MIL-STD 810G - 516.6 drop protection. Supports Qi Wireless Charging without the hassle of having to remove the case for Galaxy S10 Plus (6.4"))

Ili neku od te dve maske + Fusion X ili Fusion X DDP

Takve dve maske kostaju cak i malo manje od Spigen U.H (Ringke nudi prakticno isti kvalitet za manje novca) i ne bi ti trebala jeftina, kineska bekap maska.
 
[QUOTE=hsv.stoned Bas mi je zanimljivo da citam kako svugde pises i kako se u sve "razumes" a verovatno da krenem od ovih maski sto pises nisi video uzivo niti znas uopste kakve su.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nije valjda da i Spigen ima okorele fanboje? :)

Kupuj/koristi sta hoces. Probao sam i Spigen i Ringke za razne telefone i Spigen ne vredi toliko $$ vise od slicnih Ringke zastita i ja bih uvek pre kupio 2 Ringke maske (jednu tanju i jednu nabudzeniju, za outdoor).
Uostalom, zato i koristim Onyx, samo za outdoor i rizicne situacije, inace klot fon ili Nillkin Scrub.
 
Poslednja izmena:
hsv je potpuno u pravu. Ja imam tu Ringke Fusion X, a imao sam Spigen i Nillkin. Nisu ni po čemu bolje od Ringke maski.
1df69b5b9db2c74f58203ccec03dad95.jpg


Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
@hsv.stoned o da, spigen tough forever [emoji56] Samo što na ne znam gde ti ljudi poručuju te spigene, ja preko 16e ne videh...tough uzeh prošle nedelje na akciji za n10 oko 13e bio, pre toga rugged za xz2c nekih 8.5

Realno da treba da dam 30e pre bih i sam uzeo uag, tech21, speck itd.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
^ Sad pocinjes da me "nerviras", GDE nalazis te futrole na tolikim popustima, daj linkove...
 
@Zeha još je sad cena redovna tj.bez popusta...inače je na američkom još povoljnije izađe zbog e=$ samo se čeka malo duže! I još je ovo za najnoviji model, za starije još i povoljnije. Obzirom da već godinama uzimam spigen, zaista mi ne ide spigen i 30+e u istoj rečenici. Čak i sa aliexpressa kad sam uzimao (alientech store beše) isto su bile možda koji e više ali 30 nikad nijedna
a37e73543ec6fa81083cc78d59246377.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da,pre nedelju dana kad sam ga kupio. Kad je došao zapravo,nemam pojma.(s10+).

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Spigen U.H po ceni 29.99$? Ja bih za iste pare pre uzeo Ringke combo, npr. Fusion & Onyx (Heavy duty defense layout with a mechanical design complete with Military Grade MIL-STD 810G - 516.6 drop protection. Supports Qi Wireless Charging without the hassle of having to remove the case for Galaxy S10 Plus (6.4"))

Ili neku od te dve maske + Fusion X ili Fusion X DDP

Takve dve maske kostaju cak i malo manje od Spigen U.H (Ringke nudi prakticno isti kvalitet za manje novca) i ne bi ti trebala jeftina, kineska bekap maska.

Posto te pratim u temi sa sluskama i bubicama, dosta ozbiljno uzimam tvoje savete :)

Ultra Hybrid bi me izasao oko 18 evra sa dostavom, jer imaju Spigen store ovde u Budimpesti, pa cak i jeftinije ako odem licno do radnje. Za Ringke moram da vidim koliko bi me izasla dostava, posto ih nema ovde u blizini, pa moze da se desi da me Spigen izadje jeftinije. Svakako cu proveriti jer do sad nisam uopste razmisljala o Ringke Fusion, a sad kad si mi skrenuo paznju, vidim da ima super odnos kvaliteta i cene.

Volela bih da uzmem i neki jeftiniji kung-fu backup da stoji u fioci, ne bi da dajem pare na nesto sto ce skupljati prasinu. Znaci Spigen UH / Ringke Fusion plus nesto jeftinije sa Alija.
 
Da li je nako video negde Whitestone dome glass i Spigen Rugged Armor u kombinaciji sa S10e, da li su kompatibilni?
Koje drugo staklo je kompatibilno sa S10e i Spigen Rugged Armor?
Kako je ekran na S10e ravan, onda mozda nema potrebe za UV lepkom, nece se odlepljivati po stranicama bocnim kao zakrivljeni ekrani sto su... sta vi mislite?
Ko je stavljao neko staklo na S10e a da nije UV (WS dome glass) u kombinaciji sa Spigen Rugged Armor ili nekom drugom futrolom koja je vise navucena ka ekranu (i mozda odize staklenu zastitu)?
Ajde dajte savete, predloge, pisite sta ste videli na netu o zastiti ekrana ovog S10e u kombinaciji sa futrolama...
Hvala svima...
 
@ Lidija

U tom slucaju uzmi masku koja ti se vise svidja a to je verovatno Spigen, jer nije velika razlika u ceni.
Da Spigen U.H kosta 30$, kao sto pise na sajtu, e u tom slucaju bih sigurno pre uzeo dve Ringke maske, to bi jednostavno bila bolja kupovina.
 
Posto te pratim u temi sa sluskama i bubicama, dosta ozbiljno uzimam tvoje savete :)

Ultra Hybrid bi me izasao oko 18 evra sa dostavom, jer imaju Spigen store ovde u Budimpesti, pa cak i jeftinije ako odem licno do radnje. Za Ringke moram da vidim koliko bi me izasla dostava, posto ih nema ovde u blizini, pa moze da se desi da me Spigen izadje jeftinije. Svakako cu proveriti jer do sad nisam uopste razmisljala o Ringke Fusion, a sad kad si mi skrenuo paznju, vidim da ima super odnos kvaliteta i cene.

Volela bih da uzmem i neki jeftiniji kung-fu backup da stoji u fioci, ne bi da dajem pare na nesto sto ce skupljati prasinu. Znaci Spigen UH / Ringke Fusion plus nesto jeftinije sa Alija.
Imaš li adresu te radnje u Pešti? Možeš i na PP...
 
Ostavim telefon nocas na punjacu. jutros prazan, stavim ga na punjac ponovo sve normalno.Ima li neko ideju o cemu se radi, 10e je u pitanju.
 
Iako su telefoni otkljucani u Vipu i Telenoru, zasto im treba toliko duze da puste azuzriranja nego npr kad se kupi u nekom maloprodajnom objektu? Znam da OS ide do njih pa onda oni pustaju ali predugo traje. Evo na Sammmobile sajtu gde su firmwari podeljeni po drzavama i operaterima za Vip i Telenor poslednji OS je Julski, dalje nema...
 
Kako nema kad ja imam avgustovski na Telenoru?

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Ja sam na Telenoru ali je poslednji koji imam julski.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ne znam šta bih ti rekao.
1d16e3547893bf3cfa589cf69a6c8089.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Au bog te, nisam znao, daj da prodajem ove moje Bose QC35 i kupujem AKG dok ih još ima... [emoji38]

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Iako su telefoni otkljucani u Vipu i Telenoru, zasto im treba toliko duze da puste azuzriranja nego npr kad se kupi u nekom maloprodajnom objektu? Znam da OS ide do njih pa onda oni pustaju ali predugo traje. Evo na Sammmobile sajtu gde su firmwari podeljeni po drzavama i operaterima za Vip i Telenor poslednji OS je Julski, dalje nema...

To zavisi od CSC koda. Telefon kupljen u Telenoru ,bez obzira što je odključan, može da ima csc SEE ili MSR (zavisi kakva im tura dođe). SEE (ili South East Europe) je csc za nebrendirane telefone i kao takav će dobiti svaki redovan apdejt bez obzira gde je kupljen i koja je kartica unutra. DGoran ima takav i zbog toga dobija i dobijaće redovna ažuriranja. MSR je kod za Telenor i kao takav dobiće ažuriranje kad programeri spakuju u rom sve stvari koje zahteva jedan brendirani rom, u ovom slučaju Telenor Srbija.
 
To zavisi od CSC koda. Telefon kupljen u Telenoru ,bez obzira što je odključan, može da ima csc SEE ili MSR (zavisi kakva im tura dođe). SEE (ili South East Europe) je csc za nebrendirane telefone i kao takav će dobiti svaki redovan apdejt bez obzira gde je kupljen i koja je kartica unutra. DGoran ima takav i zbog toga dobija i dobijaće redovna ažuriranja. MSR je kod za Telenor i kao takav dobiće ažuriranje kad programeri spakuju u rom sve stvari koje zahteva jedan brendirani rom, u ovom slučaju Telenor Srbija.

Meni pise SAOMC_SM-G975F_TOP_TOP_PP_0011 pa red ispod serijski broj telefona pa ispod toga TOP/TOP,TOP/TOP
 
Nazad
Vrh Dno