Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 9

Moja preporuka ti je ova folija, koliko sam video niko sreće sa staklom nije imao.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam koristio baseus full glue staklo i nisam imao nikakvih problema, niti se odlepilo ili da se podvukla prasina. Jedino je osetljivost ekrana bila slabija, ali kad se upali pojacana osetljivost ekrana radio je kao i da nema stakla.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ma meni je dosta i folija,ne grebem ja telefon niti mi ispada. Cisto nesto da spreči prasinu sa prstiju posto mi se znoje ruke. Videcu onda sa folijama pa kako bude.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Evo sad i zvanično

bdbcb9decbc4ecfd4171421ab8ce0dea.jpg


Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Jos kad ce da bude

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Instagram? Ta stranica nije zvanično povezana ni na koji način sa Samsung-om... Ne znam po čemu je to "zvanični" info.
 
Kao i svaki put, kraj februara, mart ili pocetak aprila.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Čemu žurba, ništa epohalno što već nemamo ne donosi 10ka :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Cisto malo da osvezi telefon.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
[QUOTE=Dakii Osvezi se kupovinom note 10 plus.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ionako će custom romovi biti dosta pre te zvanične verzije..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ko se jos u 2019/20 bavi custom romovima... :shock:
 
Je l našao neko rešenje za android auto?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Dakii Osvezi se kupovinom note 10 plus.:) Sent from my SM-N960F using Tapatalk[/QUOTE je napisao(la):
Tesko da ce se to desiti skoro, sto vise gledam Note 10+ sve manje vidim razlog zasto bih menjao N9 za njega, bacanje para, mozda sebe ipak castim sa galaxy watch umesto da prelazim na N10+, sve mi se vise cini da ce se cekati S11.
Ali kod mene se to nikad ne zna, sto se kaze nikad ne reci nikad, ako naleti neka dobra kombinacija mozda i pokleknem i uzmem N10+ al otom potom.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Donekle si upravu,po meni na note 10 plus je samo falilo da se stavi novi senzor kamere da bi bio perfektan.Mada sam znao da se to nece desiti,opet sa druge strane ni s11 nista ne moze doneti wow sem novog senzora kamere i periskopa kao na havajcu verovatno.:)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Je l našao neko rešenje za android auto?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ne mogu da se setim sta je kod tebe konkretno bilo, ali ako nece da se poveze, nista nije uradjeno po tom pitanju, nije samo AA, vec i mirrorlink, sve kako se preslo na Android pie. Idi na google community, ljudi masovno pisu kako ce da predju na Apple, ali ove bas briga. Uskoro se i ukida AA, bice neki google assistant. Mozda bude reseno u Android 10, kad stigne na prolece.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pozdrav kolege, kako se pokazala baterija na Note 9, imam trenutno Poco F1, koji me je razmazio sa baterijom, pa me zanima kako se ona ponasa na Note 9 s' obzirom da su istog kapaciteta, ali Note ima Eynos.
 
Ništa spec, al' izgura dan nekako :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pozdrav kolege, kako se pokazala baterija na Note 9, imam trenutno Poco F1, koji me je razmazio sa baterijom, pa me zanima kako se ona ponasa na Note 9 s' obzirom da su istog kapaciteta, ali Note ima Eynos.
Slabija ti je baterija jedno 15%-20%.
Poco mi je držao oko 5h SoT bez Wi-fi samo na 4g internetu.Note 9 mi drži oko 4h SoT.

Послато са SM-Note 9 помоћу Тапатока
 
Prilikom zamene modula kamere u Promobiju, zamenjena je i baterija ali je dosla sa 20%, a moju sam im ostavio sa 15%? Znam da se fabricke skladiste sa 60%, te mi je cudno ovo, a i na s7edge kad su mi menjali bateriju oba puta je dosla sa oko 50%.. cak mi nisu dali ni promenjenu bateriju kao sto su ranije radili..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Rekao bih da mozes da proveris sve komponente svog telefona nekom aplikacijom sa PS pa vidi da li se slaze.
 
Meni note 9 drži od 5,5 do 6 sati sota(custom rom Alex dr) . Dakle izgura cijeli dan nekako, što neko reče :). Nije loše, ali mi fali više jos brze punjenje, nego bolja baterija. Ima fast charging, ali kad ga uporedim sa Huawei p20 koji sam imao pre note-a, primeti se razlika u punjenju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Proverio preko phone info.

Kaze baterry health-94,2%...

Naravno, nisam se setio da uradim skrinsotove pre menjanja, nije mj palo na pamet uopste.

Ali se primecuje prasina od koriscenja na spoju telefona telefona, tako da mislim da nije ni otvaran. U ostalom, receno mi je da nemaju module, da mora da poruce, i da ce tek danas biti gotovo, a zvali su me juče(istog dana) da preuzmem telefon.

Poceo i PM da brlja...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Prilikom zamene modula kamere u Promobiju, zamenjena je i baterija ali je dosla sa 20%, a moju sam im ostavio sa 15%? Znam da se fabricke skladiste sa 60%, te mi je cudno ovo, a i na s7edge kad su mi menjali bateriju oba puta je dosla sa oko 50%.. cak mi nisu dali ni promenjenu bateriju kao sto su ranije radili..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Meni je isto zamenjena kamera i baterija pre par dana na s9+, kad sam ukljucio tel., baterija je bila tacno na 20% kao kod tebe, nisam dobio staru, ne verujem da vise vracaju stare i to od prstajuceg Note, vratili su samo zadnji poklopac.
Neko je vec pisao kome su menjali kameru al cini mi se da je kamera nekako mnogoooo cistija nego stara, mozda se tripujem al cini mi se da je neko bolja.
Provericu danas sa saminfo koliko je bat "health".
Meni jedino sto se nije svidelo sto su mi tel vratili kao burek da su jeli na njemu, mogli su malo da prebrisu sto sam i rekao ovoj za pultom.


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Je l zamena kamere ulazi pod garanciju i je l ostaju svi podaci na telefonu?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako nije fizičko oštećenje kamere u pitanju, naravno da ulazi u okviru garancije.

Podaci se brišu sa telefona, to je u okviru procedure koju je propisao Samsung. Bekapuj podatke pre odlaska u servis.
 
Ako nije fizičko oštećenje kamere u pitanju, naravno da ulazi u okviru garancije.

Podaci se brišu sa telefona, to je u okviru procedure koju je propisao Samsung. Bekapuj podatke pre odlaska u servis.
Hvala na odgovoru. Desilo mi se ono što se i svima dešava, valjalo bi da zamenim onda što pre.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Proverio preko phone info.

Kaze baterry health-94,2%...

Naravno, nisam se setio da uradim skrinsotove pre menjanja, nije mj palo na pamet uopste.

Ali se primecuje prasina od koriscenja na spoju telefona telefona, tako da mislim da nije ni otvaran. U ostalom, receno mi je da nemaju module, da mora da poruce, i da ce tek danas biti gotovo, a zvali su me juče(istog dana) da preuzmem telefon.

Poceo i PM da brlja...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Baterija 95,6 health, senzorkamere isti kao na Note 9 sad sam uporedjivao podatke na S9+ i N9 preko SamInfo.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno