Šta je novo?

Android navigacija i mape

Da li neko može da me uputi na post gde se pominje kako se skidaju offline mape za Google maps?

Treba mi Makedonija, tj put do Skoplja i nazad, ali da može offline da se koristi.
 
Uđi u G Maps, izaberi Offline maps, zatim na Select your own map, i tu izabereš šta želiš, tj obeležiš sekciju.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
U vezi Here We Go i offline rutiranja, ako cete za Grcku, mora biti skinuta i mapa Bugarske, posto nudi i tu putanju. Onda radi normalno i offline.

Hvala za tip! Za CG sada nalazi i preko Albanije, te sam skinuo i tu mapu. Ali opet nije htela da radi offline. Setih se da ima nekih pravaca i preko BiH. Skinem mapu i sve fercera.
 
Koliko vremena otprilike treba da se neki novi put pojavi na gmaps? Konkretno pitam za ovu deonicu auto-puta Milos veliki(kakav naziv majko moja) koja je skoro pustena.
 
Pojavila se odavno, mene je gmaps navodio tamo kad sam krenuo na more, ja nisam imao pojma da put nije pusten, usao, okrenuo se posle 500m i vratio se na ibarsku nekim lokalnim putevima [emoji23]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Bio je 100%, mozda su pogrešili. Ne bi mi palo na pamet da idem preko Obrenovca da nije pisalo da je autoput. Sad sam uneo isto odrediste i ne nudi mi tu rutu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Да ли је неко од вас пробао бесплатну навигацију Magic Earth ca open street мапама?
 
Ja sam koristio kratko, deluje ok. Jedino što joj treba malo vise vremena da se pokrene

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ima i takvih slučajeva, da.
Malo su postali ažurniji u posednje vreme.
 
:happy:cheers

Rekoh da su malko ažurniji u poslednje vreme... :)
 
Tu je neki lobi odrađen da se ubaci, jer eno obilaznicu kod Subotice nisu ucrtali već mesecima.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Gmaps je uneo prvi, cini mi se, novi auto put Obrenovac - Čačak, što je za pohvalu.
 
Gmaps još nema levo skretanje sa Brankovog mosta u Pop - Lukinu. To već mesecima radi.
 
Pa zar to nije privremeno?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne znam, ja verujem da je trajno. Valjda mala kompenzacija za zatvaranje Topličinig venca.
 
Google mape su me u Nišu na jednoj raskrsnici vodile kontra od obaveznog smera, dok Igo sa here mape su "prepoznale" obavezan smer na raskrsnici.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I, da li si prijavio?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da baš htedoh da napišem pre neki dan kad sam instalirao na telefon da je igo konačno ušao u korak sa vremenom [emoji847][emoji772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa google maps i dan danas vodi iz Kneza Milosa desno u Bulevar kralja Aleksandra...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Danas sam putovao u Budimpestu, skinuo sam offline mapu za google i malo obilazio grad.
Radilo sve ok do trenutka kada sam zatvorio sve app, otvorim opet maps on vise ne vuce nista od podataka i sacuvanih lokacija koje sam imao.
Takodje, nije hteo rutu da mi napravi, recimo ukucam trzni centat Arkad on ga nadje, prikaze na mapi i kad kliknem da me vodi tu stane prikaze blanko mapu.
Sreca pa imaju dosta wifi-ja otvorenog pa sam ucitao rutu...
Sve u svemu ne rade im kako treba te offline mape, izgleda da je funkcionisalo dok nije ocistoo ram ili kes...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Google maps se i meni užasno pokazao u offline režimu. Samo kratak pristup internetu je potpuno sredi, ali nekada je potrebno da povuče baš mnogo podataka što bude problem kada sam bio na mestima gde internet infrastruktura kasni za našom 10+ godina.
 
Nazad
Vrh Dno