Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

To za net je ok, a koje je resenje najbolje za Grcku za minute u roamingu?

Huawei P10
 
Jel može po isteku tih 7 dana odma da se uplati za još 7 dana, zna li iko provereno?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Može. A može i sutradan da uplatis ponovo ako potrošiš sve prvi dan.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Može, uplaćivao kevi dok bila u Italiji 11 dana...

Njena aplikacija na mom fonu, da bih pratio kako troši, i uplatio isti dan kad potrošila....
 
To za net je ok, a koje je resenje najbolje za Grcku za minute u roamingu?

Huawei P10

Globaltel aplikacija, plus bezuslovno preusmeravanje poziva. Pisao sam o ovome prošle godine, ako treba, mogu ponovo.
 
Aj barem ako mozes daj link tog posta od prosle godine, da ne pises ponovo :)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
4G net im je ponovo jezivo spor i neupotrebljiv na teritoriji Beograda, konkretno od Usca do Vuka od 19:30-20:30, nista nisam mogao da posaljem osim tekstualnih poruka. Whatsapp fotografije vrti do besvesti, Facebook misaona imenica, Instagram takodje, Google i Twitter takodje...Ne znam da li sam jedini ali ovo je peti put u poslednja 3-4 meseca
 
Neki problem sa 4g postoji.
Primera radi na istoj lokaciji kod Vuka retko kad mogu da učitam BusPlus aplikaciju iz prve, dok preko lokalnog wifi iz kafića uvek učitam iz prve.
Naravno to je sve posledica brzine, a zašto je tako ne znam.
 
До пре 10 дана није било никаквих проблема, па ни у БГ кад сам био (отад сам користио Ледило).
 
Evo juče Telenor Šabac 4G+ Centar
8599574a3212993dfdee1a2e3734123a.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Potvrdjene ‘’poteskoce’’ sa internetom sinoc kao i svaki put kad sam im pisao u poslednje vreme
 
Nema nikakvih poteskoca bar u delovim gde se krecem od Zvezdare, preko AP NBG, do Zemuna. Radi savrseno.
U prilog tome evo SS brzine sada iz Zemuna kod Keja, ne vidim problem ovde, naprotiv.
2065800e6bcc5f3dc59fad3b98f5e299.jpg
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da rade na volte pa zato i poteškoće. Red bi bio. 2019ta je a i dovoljno su proširili 4g mrežu za implementaciju.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Pretpostavljam da rade na volte pa zato i poteškoće. Red bi bio. 2019ta je a i dovoljno su proširili 4g mrežu za implementaciju.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Ako je to onda im je oprošteno.
Sačekaćemo da se pojavi HD oznaka.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pretpostavljam da rade na volte pa zato i poteškoće. Red bi bio. 2019ta je a i dovoljno su proširili 4g mrežu za implementaciju.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Ma nema sanse da je to, ali lepe zelje nazalost nisu realne, mislim jesu realne kad hoces, ali oni to ne zele iz samo njima znanih razloga.
 
Meni se i sad pojavljuje HD ikonica kad pričam sa nekim ko je u Telenoru dok kad pričam sa nekim iz MTS ne. Svakako nije volte, telefon se i dalje prebacuje na 3g. Verovatno nekad koristi naprednije kodeke ili šta već.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Ledine otežano funkcioniše download 4G+ dok upload radi super. Rečeno mi je preko FB da se očekuje rešenje problema do 19h danas za moju lokaciju.
 
Da, nešto definitivno ne radi kako treba. Evo prebacuje me ma H+, koji takodje ne radi kako treba. Stara Pazova.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Meni se i sad pojavljuje HD ikonica kad pričam sa nekim ko je u Telenoru dok kad pričam sa nekim iz MTS ne. Svakako nije volte, telefon se i dalje prebacuje na 3g. Verovatno nekad koristi naprednije kodeke ili šta već.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Nikad u zivotu ne videh to HD a imam sluzbeni Telenor i pricam i sa kolegama i van ljudima na Telenoru i nikad ne videh to, dok mi je brat jednom pre 3 godine rekao da je jednom video to HD ali smo obojica pricali sa nasim privatnim Vip karticama samo tada jednom i nikad vise i on ima sluzbeni Telenor i cesto pricam sa njim iako nismo u istoj firmi besplatno nam je nikad nismo videli HD a to nije VoLTE svakako.
 
U Mirijevu trenutno 4G ne radi. Stoji 4G+ ikona, ali ne može da otvori web stranu.

Sent from my Mi 9 SE
 
Ne radi 4G ni u centru Beograda, prebacio sam na 3G i bolja je situacija. Sramotno koliko puta im se ovo desava za kratko vreme, bez ikakvog obavestenja u vidu SMS poruke
 
takodje u ns..bio je prekid neko vreme, sad je proradilo



Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
199865eeb34ae4f295426e162568193e.jpg
 
Poslednja izmena:
Veceras u Nisu, isto 4G+ ikonica i uglavnom puno crtica, ali nista ne radi, od Kule do Niske Banje.
 
Valjevo sve normalno

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
I Novi Beograd OK
 
Nazad
Vrh Dno