Šta je novo?

Aplikacija za snimanje poziva

kobzyyy

Poštovan
Učlanjen(a)
02.05.2016
Poruke
57
Poena
60
Treba mi neka app za snimanje govornih poziva, ali da snima i sagovornika. Probao sam par aplikacija i cujem se samo ja kada pustim snimak. Inace da radi na pie
 
Neće da može, Google blokirao. Možda na Huawei modelima radi ona njihova aplikacija ali nisam siguran.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Advanced Call Recorder radi snimanje. Medjutim, nedavno su aplikaciji blokirali pristup telefonskom broju pa tako u listi snimljenig poziva nema vise identifikovanog broja.
Postoji mogucnost manuelnog dodavanja broja ali sa mnogo poziva to sve gubi smisao.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Meni Cube ACR radi savrseno, snima obe strane sa prikazom broja

...über rimini 7
 
Na huawei radi besprekorno snimanje...
 
Advanced Call Recorder radi snimanje. Medjutim, nedavno su aplikaciji blokirali pristup telefonskom broju pa tako u listi snimljenig poziva nema vise identifikovanog broja.
Postoji mogucnost manuelnog dodavanja broja ali sa mnogo poziva to sve gubi smisao.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

trebalo bi potražiti takozvanu unchained verziju, ona prikazuje ime sagovornika iz imenika...
 
Zeho: redmi note 7 sa pie.
Probao i njegovu nativnu app, takodje radi odlicno

...über rimini 7
 
Meni Cube ACR radi savrseno, snima obe strane sa prikazom broja

Zeho: redmi note 7 sa pie.
Probao i njegovu nativnu app, takodje radi odlicno

:(

S9+ nece da moze snimati razgovor kako treba sa Cube ACR.
Snimi priguseno (a kako drugacije) zvuk sa zvucnika telefona (podeseno za mene "gluvaća" na maximum pa svi okolo mogu da cuju) i moze da se načuje razgovor ali to nije jasan, cist i glasan zvuk, a to necu.

A bio si me duke druze obradovao...
 
Na Note 9 ACR integrisan u ALEXNDR ROM radi besprekorno, na Pie-u. Verovatno i bez root-a radi, posto je integrisan u ROM.
 
Ko ima samsung na galaxy store je acr for Samsung koji snima obe strane...sagovornik jeste nešto malo tiši, ali je to sasvim upotrebljivo i u app stoji i ime sagovornika...na spikerfonu se oboje čuju dobro...

meni stoji na auto izvor zvuka u acr, nisam probao druga podešavanja, možda neko drugo radi i bolje...
 
U cemu je razlika, ako je uopste ima, izmedju acr na play sotre i samsung store?

Prvo sam instalirao google p.s. verziju i tu mi je saopstio da nesto google zabranjuje da se pise, povezuje, snima... a na s.s. verziji mi to obavestenje nije izbacio.

Sta god bilo i kako god bilo ni ovoaj ACR ne radi, ne snima razgovor, ne cuje se sagovornik na snimku.
To "cuje se malo" i "moze da se cuje" ne smatram relevantnim, radi ili ne radi, a ne radi.
 
Poslednja izmena:
Ovaj je for Samsung :)

Acr na galaxy store je unchained, što znači da u aplikaciji stoji ime sagovornika u nazivu fajla...play store verzija ređa fajl 1 2 3 4 itd...pošto je pie ograničio snimanje pretpostavljam da je Samsung modifikovao softver i omogućio snimanje obe strane, napravio dil sa autorom app i stavio je na galaxy store...
 
Pod ACR for Samsung izbacuje Adobe pdf citac ... :d
 
Ovo tražiš...
febbf99f594ad318fc66c40d09662d8f.jpg
 
Meni taj ne radi jedino na spikerfon da pricam pa da uhvati zvuk, al nije to to. Koristim a8 2018 sa android pie
 
Meni na a70 radi bez problema... android pie takođe... sagovornik jeste nešto malo tiši od mene, ali ništa bitno, sasvim lepo može da se presluša razgovor...

Kad kažeš da ti ne radi to znači da uopšte ne snima sagovornika? Jer koliko vidim to je problem kod svih programa ovog tipa na android pie...
 
Poslednja izmena:
Slucajno obrisah post... Da ne cuje se sagovornik uopste. Probao sam nesto i u podesavanjima koja su kao samo za android pie ali nije pomoglo.
I da li neko zna zasto se pali lokacija automatski kada se baterija isprazni na 5%
 
pa da, na to se svi žale...jesi li probao da u aplikaciji menjaš izvore, tipa voice call, mic itd? po defaltu je na auto, šta god to značilo...
 
E to nisam iskreno ni video da moze, probacu opet da skinem
 
Dzaba, na S9+ snimanje glasa sagovornika (dolazni zvuk) ne snima, moze da se uhvatio kao zvuk sa zvucnika telefona ali tiho, priguseno i u gradskoj guzvi (ili bilo kom iole netihom mestu) je neupotrebljivo.
To je jedan tipican primer osionog ponasanja mocnika (amerike, amerikanaca, nametanja svog vidjenja i uredjenja sveta), zabole nas sve sta je po zakonu u usa, nek sprovode zabranu snimanja na telefonima u usa a nas u ostatku sveta ostave da se snimamo i u tome uzivamo.
 
Poslednja izmena:
Ја користим CubeACR на телефону Poco (андроид 9) и снимци су беспрекорни. Снима све разговоре (телефон, viber, whatsapp...). Када снима разговор преко телефона, даје број али не и име из именика. Са вајбера, пише име.
 
Na S10+ snima odličlno, mislim tripuje se @Zeha i probam na S9, kad ono ne snima. Wtf?
 
Neće da može, Google blokirao. Možda na Huawei modelima radi ona njihova aplikacija ali nisam siguran.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Na huawei radi besprekorno snimanje...

Na kojim Huawei radi snimanje sa Pie (android 9)?
Da li na P30 radi snimanje razovora...?

Na S10+ snima odličlno, mislim tripuje se @Zeha i probam na S9, kad ono ne snima. Wtf?

tuzni zeko 9.jpg

Da li radi snimanje na S10E ako radi na S10+?
 
Poslednja izmena:
Radi snimanje sa Cube Acr aplikacijom na S10e.

Послато са SM-G970F уз помоћ Тапатока
 
Marinko, pod odlicno mislis da je podjednako jasan i glasan zvuk sagovornika bez obzira da li si u miru i tisini kuce ili si na ulici, u nekom bucnijem okruzenju?
Svi ili skoro svi pa i navedeni ACR snimaju na Pie dolazni zvuk ALI SAMO ono sto uhvati sa zvucnika telefona pa se tiho moze cuti sagovornik na snimku ako se u tihoj sredini vodi razgovor a zvucnik gornji (za uvo) jak, dok na ulici ili bilo gde bez tisine se ne cuje nisata sem šuma...
Barem je meni tako sada na S9 i prema njemu se trenutno ravnam.
 
Poslednja izmena:
Kada je meni koji imam 30% oštećen sluh, odličan snimak, trebalo bi i tebi da bude ok.
Zašto ne probas da ga instaliraš sa PS-a, pa da vidiš da li ti odgovara ili ne?

Послато са SM-G970F уз помоћ Тапатока
 
PROBAO vise puta i veci broj raznih snimaca pa i ovaj i NEĆE da radi... :(

Pa dobro, dogodine kada dodje vreme da menjam telefon, valjda ce na S11+ raditi... :d

Evo nisi jedini koji je pomislio da je zekan zvekan i da ne zna ili da "tripuje"...
Na S10+ snima odličlno, mislim tripuje se @Zeha i probam na S9, kad ono ne snima. Wtf?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno