Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Znači, posle toliko vremena se neko od ukućana odluči da prebaci broj u VIP i problem sa sajtom, nemoguće aktivirati nalog... zovem telefonom pre 4 dana i tražim prenos, i još uvek se niko ne javlja u vezi podnošenja zahteva...
Moram priznati da nam je saradnja jako loše počela, čak razmišljam da odustanem od prenosa broja :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
imali neko još vaučera za 50 % popusta? prešao bih u VIP posle 20-tog.... HELP
 
Au, odavno ti nisi bio u temi, ako se secas vaucera od 50% :D
 
Zna li neko da li mogu iskoristi akciju "Godine su bitne" ako otvorim novi ugovor i uzmem fon? Već imam jedan ugovor kod njih.
 
@Blue
Pitao sam ih i ne moze ta akcija ako se prenosi broj a vec ste korisnik, to je samo za obnovu postojeceg ugovora
 
U kom koraku kucam ovaj SK kod ako prenosim online broj u VIP?
Meni je podrška rekla da predam zahtev, pa da oni meni šalju kurira sa karticom, ugovorom i pisanim zahtevom za prenos. Po odobrenju prenosa od matičnog operatera, navodno, otvoriće se mogućnost završetka procesa kupovine gde treba uneti kod.
Danas je bio kurir, status je 'ratel odobrio, obavesten mts' i čekam da vidim šta će biti, tj.da li će se pojaviti mogućnost unosa koda...
Malo je konfuzno, a i ja zaboravan. Nadam se da sam dobro zapamtio korake...

Via mi8
 
Hvala obojici, meni sad iz podrske rekli da upisem kod u napomeni. Videcu, valjda ce biti ok
 
Napravio novi nalog na sajtu, online narucio novi ugovor sa SK kodom da bih dobio dodatni 1 gb, izabrao novi broj, broj prosao, u napomeni napisao SK broj, izabrao da ugovor podignem u TC, pregledao ugovor, upisan dodatni 1gb, 6 meseci mufte, pogresili broj, pa su ovi morali da zovu da se ispravi, nije bio upisan koji sam zeleo vec neki izlupali, brzo su ispravili.
Nesto sto nisam znao, izgleda da na ugovoru mozes broj da menjas kad hoces ako je slobodan, vezan si za ugovor a ne za broj.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Znam da mogu da produzim ugovor 3 meseca pre isteka, al da li mogu da isto tako raskinem ugovor ili moram da cekam do kraja?
 
Meni je podrška rekla da predam zahtev, pa da oni meni šalju kurira sa karticom, ugovorom i pisanim zahtevom za prenos. Po odobrenju prenosa od matičnog operatera, navodno, otvoriće se mogućnost završetka procesa kupovine gde treba uneti kod.
Danas je bio kurir, status je 'ratel odobrio, obavesten mts' i čekam da vidim šta će biti, tj.da li će se pojaviti mogućnost unosa koda...
Malo je konfuzno, a i ja zaboravan. Nadam se da sam dobro zapamtio korake...

Via mi8

Kod mene trenutno status " zahtev za prenos broja potvrđen od strane RATELa i prosleđen matičnom operateru". Baš je konfuzno, upisao sam kod u napomenu, ali u papirima koje su inicijalno poslali ništa ne piše. Nadam se da će biti ovako kako kažeš, da će nakon odobrenja od mts-a da se pojavi opcija završetka kupovine gde će sve da se ispegla.
 
Imao bih jedno pitanje. Ne znam da li sam na pravom mestu. Dvoumim se između ZTE Blade V10 Vita u VIPu za keš u iznosu od 16690 dinara ili Huawei Y6 2019 DS koji bih u prodavnici sa vaučerom platio 14990. Uzimanje uz IN tarifu preko VIPa otpada (iako najbolja varijanta uz SK kod) jer mi je signal loš, a da se vezujem na 2 godine, sa lošim signalom.. neka hvala. P.S. Octa Core 2 Ghz vs. Quad-core 2.0 GHz?! Za mene špansko selo :lupko:
 
Poslednja izmena:
Kod mene trenutno status " zahtev za prenos broja potvrđen od strane RATELa i prosleđen matičnom operateru". Baš je konfuzno, upisao sam kod u napomenu, ali u papirima koje su inicijalno poslali ništa ne piše. Nadam se da će biti ovako kako kažeš, da će nakon odobrenja od mts-a da se pojavi opcija završetka kupovine gde će sve da se ispegla.

I meni je ta poruka samo sam parafrazirao i isto se nadam kao ti...
 
Ponovo dostupna intarifa bez ugovorne obaveze, čini mi se da bila sklonjena iz ponude jedno vreme, bar na sajtu.
 
Posto mi je zakazan tehnicki prenos za 24.7, a nisam dobio priliku da bilo gde upisem kod, dopisivao sam se sa podrskom.

Elem... Kod treba da se upise u napomeni. Meni je data pogresna informacija, pa sam i ja ovde preneo pogresno. Izvinjavam se...

Podrska je trazila kod da 'vidi sa kolegama da li moze naknadno'. Kakav pocetak saradnje...
 
Može kod naknadno,meni nisu pravili problem,čak šta više izuzetno im je podrška ljubazna i strpljiva za razliku od mts-a.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Posto mi je zakazan tehnicki prenos za 24.7, a nisam dobio priliku da bilo gde upisem kod, dopisivao sam se sa podrskom.

Elem... Kod treba da se upise u napomeni. Meni je data pogresna informacija, pa sam i ja ovde preneo pogresno. Izvinjavam se...

Podrska je trazila kod da 'vidi sa kolegama da li moze naknadno'. Kakav pocetak saradnje...
Pa prvo valjda broj da se prenese, posle biras paket i onda kod.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
@ Luksi
Ah, dobro je da nisam jedini i da ima resenje. Slazem se da su ljubazni. Ne persiraju, ali to je sasvim OK. Malo je bezveze da zoves i pitas samo to: gde da upises kod. Dobijes informaciju ko iz topa, a onda se ispostavi netacnom. I to sam insistirao da prodjemo kompletnu proceduru prenosa korak po korak posle toga da eliminisem mogucnost da nisam shvatio kako treba.

@Dakii
Kad ides kroz prodavnicu, onda biras paket, pa sve ostalo... Da sam postojeci korisnik, onda bi kod placanja (valjda) bila opcija unosa koda.
 
Da se dopunim...
Upravo sam dobio SMS: "Postovani, na Vasu porudzbenicu je dodat kod za SuperKartica promociju. Vas VIP"
 
Kako bese da se namesti da kad pricam sa nekim pa ako me neko drugi pozove da mi pokazuje dolazni poziv i da kod tog drugog "zvoni" a ne da njemu pokaze da sam zauzet odbija mu poziv jer vec pricam sa nekim.
Prvo mi je bila ukljucena govorna pa im se palila govorna posta kad sam zauzet, nju sam iskljucio e sad kako ovo drugo namestiti.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kako bese da se namesti da kad pricam sa nekim pa ako me neko drugi pozove da mi pokazuje dolazni poziv i da kod tog drugog "zvoni" a ne da njemu pokaze da sam zauzet odbija mu poziv jer vec pricam sa nekim.
Prvo mi je bila ukljucena govorna pa im se palila govorna posta kad sam zauzet, nju sam iskljucio e sad kako ovo drugo namestiti.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Mislim da je to ova opcija Call waiting (mora biti cekirano). Ne znam da li zavisi od modela gde se nalazi, ali meni je u netwok (call) pa additional settings, stiklirana pomenuta opcija. A ispod stoji "notify of incoming calls during a call"
 
To je to, ta mi je stavka bila iskljucena, hvala puno.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Sta mislite da li je pametnije uzeti intarifu sa ili bez ugovorne obaveze? Radije bih da se ne vezujem UO, ali ne znam kakav je VIP sto se tice promena tarifa. Ne bih da mi ukinu nesto.

Razmisljam izmedju intarife i zmaja kod mtsa. Obe su bez UO, s tim sto je intarifa bar za mene bolja zbog vise minuta.
 
Sta mislite da li je pametnije uzeti intarifu sa ili bez ugovorne obaveze? Radije bih da se ne vezujem UO, ali ne znam kakav je VIP sto se tice promena tarifa. Ne bih da mi ukinu nesto.

Razmisljam izmedju intarife i zmaja kod mtsa. Obe su bez UO, s tim sto je intarifa bar za mene bolja zbog vise minuta.

Intarifa nije vise bez UO. Zavisi za sta ti treba net, Zmaj ima 10gb za youtube a u intarifi su ti sve drustvene mreze free. Zmaj ima 200 sms-ova intarifa nema uopste.
 
Nazad
Vrh Dno