Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Možda je do onog centar clock moda . Meni se to jednom desilo. Davno

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Dešava se kad instaliraš pogrešnu verziju, neće da se butuje uopšte :d Skoro 2 sata sam flešovao i flešovao romove i nije mi palo na pamet da ima više verzija center Clock dipper moda. :d :d :d
A bez tog moda nema šanse da koristim telefon, ne sviđa mi se trenutno rešenje.
 
pa sada ako imas clock na home ekranu, onda nema sata gore u notification delu, vec samo ako skrolujes naonaj drugi ekran.
Ako nema sata gore na home ekranu onda pokaziva 4ili 5 ikonica za notifikacije
 
Mislim da se problem javlja sa dark modom. Evo nakon aktiviranja istog (automatsko aktiviranje) mi je ekran ostao crn nakon zaključavanja.
 
Pošto uskoro gubimo podršku za beta rom zna li neko koja je procedura prelaska na stable ? Da li ću morati sve od 0 da fleshujem ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uh kakvi smaraci.. znači ostajem na ovoj Beti još 3,4 meseca :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam imao xeu 9.3.21 i evo tek sinoć sam prešao na 9.6.27 uz clean flash. :d Kad god sam radio dirty uvek me je nešto zezalo. Tako da jednom u 5-6 meseci radim clean flash i miran sam. Što ne sigurno, sigurno je.
Ne radite 9.7.4 ima problem sa crnim ekranom.
 
Inače ovakve linije šarene dobijam sa svim gcam verzijama :) pisao sam pre par dana o tome .. na stock kameri ih nema :)
Kakav rebus ..

uploadfromtaptalk1563131748021.jpg

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na svakoj slici?

Btw, poslednje dve xeu verzije su bagovite, ipak je i meni počeo onaj problem sa black screen-om. 9.6.27 poslednja da valja

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Hmm.. Sada slikao na gajbi zid i ništa . Moguće da je zbog led sijalica u kanc ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na svakoj slici?

Btw, poslednje dve xeu verzije su bagovite, ipak je i meni počeo onaj problem sa black screen-om. 9.6.27 poslednja da valja

Sent from my MI 8 using Tapatalk
U developer podesavanjima ukljuci disable hw acceleration i resava black screen.
 
Ima još nekih problema, PiP ne radi kako treba, fb mi zabada pri skrolovanju

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zabada i meni, a ja sam na global stable. Verovatno je do app.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Katastrofa kako se slabo vidi tekst na lockscreen notifikaciji kad se podesi tamna tema.Moze li se to podesiti kako?
 
Ne razumem šta ću time dobiti ali ću probati :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pozzz, na xeu 9.6.27. sam. Je l' može nekako da se namesti kao ranije da kad stignu obaveštenja, stoje ikonice u notchu bez sata?
I je l' imao neko problem da mu ne radi lepo donji desni deo ekrana, na stiskanje radi, ali npr kada hoću da promenim profil na instagramu ili da zadržim dugme enter zbog emoji(swift keyboard) onda ne radi.
Na prošloj verziji sam isto imao taj problem sa ekranom, kad sam instalirao 9.6.27. Onda je sve normalno radilo, instalirao sam pre neki dan onaj center clock mod i morao opet da radim instalaciju roma jer nije hteo da digne sistem. I od tad opet ne radi to zadržavanje toucha u donjem desnom uglu...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Promeniš telefon. :d ili čekaš MIUI 11 i moliš Boga da kineski magovi reše glupost.
 
Pozzz, na xeu 9.6.27. sam. Je l' može nekako da se namesti kao ranije da kad stignu obaveštenja, stoje ikonice u notchu bez sata?
I je l' imao neko problem da mu ne radi lepo donji desni deo ekrana, na stiskanje radi, ali npr kada hoću da promenim profil na instagramu ili da zadržim dugme enter zbog emoji(swift keyboard) onda ne radi.
Na prošloj verziji sam isto imao taj problem sa ekranom, kad sam instalirao 9.6.27. Onda je sve normalno radilo, instalirao sam pre neki dan onaj center clock mod i morao opet da radim instalaciju roma jer nije hteo da digne sistem. I od tad opet ne radi to zadržavanje toucha u donjem desnom uglu...

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Probaj da promenes tastaturu, i meni se desavalo na mi8 sa swift tastaturom.
 
San1ty's F1v9.4a: F1v9.4a_6.2.030.apk (san1ty, 2019-07-10, poco f1, mi8, mix2s, mix 3, changelog) ?

Tu verziju sad koristite?
 
Meni interfejs setingsa :)
Što je dovoljno pošto razlike u slikama verovatno nema


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno