Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ako bude, taman upada umesto dizera :)
 
VIP nešto ubacuje, zaboravih kako se zove, ali nije ovo. Video sam da testiraju.
 
Ako ubace YT Premium to bi definitivno bio pogodak ali videcemo da li imaju sluha i mogucnosti za to.



Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Aktivirao sam YT premium, prvi mesec besplatno (tačnije 100 dinara). Ako ga Telenor ubaci biće pun pogodak (deezer mogu da izbace, ionako su mi slali poruku šta mislim o tome).
 
U čemu je razlika u ta dva? (deezer vs yt prem)

Sent from my Mi 9 SE
 
Poslednja izmena:
Hoce biti ovo u Total paketima? Prekjuce aktivirah Bookmate cisto da popunim petu app...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prvi mesec je besplatan, može da pogleda da li mu odgovara, da zna na čemu je ako bude u Total paketima.
 
Avgusta mi istice ugovorna obaveza sa telefonom, uzeo bih nesto bez, ali vidim da su im svi paketi prilicno jaki sa cenama. Jel pisanjem maila/fb/Twitter-a može da se izboksuje custom paket ili samo da se koriguje cena za vec neki postojeci u najboljem slucaju? Iskreno, uzeo bih nesto sa sto vecim netom jer od dodataka slabo sta koristim (deezer ponekad).

Imam play+L sa 10gb koja su tada bili promo. Ima neko preporuku za neki slican?
 
Koliko znam možes samo dobiti 50% popusta na paket (onaj gde je viša cena tj. sa telefonom)


Ovi play paketi imas promkciju neku do kraja meseca duplo sve, jedna aplikaicja za aktivaciju. Jedino što nema mnogo minuta. Pa ako ti je to problem onda jedino neki total.
https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponuda/tarifni-paketi/play


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta je trenutno najbolja opcija za nove korisnike ako mi treba nesto malo minuta i sms i malo vise interneta? Za sad sam nasao samo ove:
1) Prenesi 100 + mesecni internet dodatak
2) Prenesi 100 + surf 5 sa Telenor vise promocijom
 
Za malo minuta i dosta interneta mislim da je bolje (jeftinije) da pogledaš ponudu kod Vip (intarifa).
 
Poslednja izmena:
Da li je istina sto se prica da ce da ukidaju deezer premium?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^meni licno se taj deo cini kao najbolji potez. Prepaid sa UO efektivno. Naravno, kome treba potpuno ogranicenje.
 
Hvala svima na preporuci i po kojem objašnjenju. Probacu prvo da se nagodim za neki total paket (da se snizi cena, odgovara mi zbog neta). Ako ne, svakako mi ostaje da ga resim do kraja jula.
 
Sta je trenutno najbolja opcija za nove korisnike ako mi treba nesto malo minuta i sms i malo vise interneta? Za sad sam nasao samo ove:
1) Prenesi 100 + mesecni internet dodatak
2) Prenesi 100 + surf 5 sa Telenor vise promocijom

Play plus 12gb 200min neo sms i telenor minuti + aplikacija po izboru sa jos 10gb za 1399rsd
 
Nadam se da ovo nije istina, Dizer je vrhunski, pogotovo za ljude koji su na ios-u gde su mogucnosti preuzimanja pesama vrlo ogranicene u odnosu na android

Ovo je jedan od razloga zasto ce mi Android uvek biti bolji od iosa (izuzev fluidnosti). Treba izvrsiti ritualno ubistvo da prebacis pesmu na telefon, ista scena i sa svim ostalim. Dezeer i streaming servisi muzike koliko toliko vade situaciju...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa meni su Deezer i HBO bukvalno jedini razlozi zašto sam još uvek na Telenoru...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno