Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Za sta su te pozivnice za torrente, ja koristim torrent i zastami sluzi ta pozivnica?
 
Pozivnice služe da pristupiš na privatne torrente.
 
GazelleGames (GGn) is Open for Application Signup !!

Blutopia (BLU) is Open for Application Signup !!
 
ja koristim obican u torent skinut sa neta moze poziv imeni da dobijem punu brzinu
 
Da objasnim covjeku. Nema ti ovo veze sa torrent programom, ti skidas sa sajtova koji imaju pristup svi, a ove pozivnice se dobijaju za torrent sajtove koji imaju posebne uslove rada, tipa sto skines moras da vratis, da bi ostao na sajtu. Tako da nebitno kakav torrent program imas, sajt je u pitanju.

Inace, ima li neko za crnu berzu invite code?
hvala unaprijed.
 
Ako neko ima pozivnicu za HDBits, nudim Alpharatio, HD-Space, IPT ili WorldOfP2P.
 
Ма можда само пиво делује. Него одакле овај аватар код неколико колега, јел то нешто генеричко за нове?
 
Ма можда само пиво делује. Него одакле овај аватар код неколико колега, јел то нешто генеричко за нове?

Dupli nalozi najverovatnije. Poznat je on odavno.

Elem, treba mi pozivnica za Bibliotik.
Mogu da ponudim pozivnice za:
bitspyder
cartoonchaos
rainbownationsharing
learnflakes
elbitz
torrentseeds
desitorrents
fluxzone
eliteunitedcrew
oxyd2
hd-space
mojblink


Pozivnice isključivo za one kojima treker zaista treba, ne za kolekcionare.

Zanima me još da li neko ima nalog na TheVault i koliko je kvalitetan sadržaj tamo. Znači interesuje me iz prve ruke čega sve ima tamo.
 
Imam nalog na hd-torrents, ustupio mi neko sa ovog foruma 2012 godine. Desilo se da u periodu april-jun nisam skinuo traženih 15 GB. Da sad ne objašnjavam kako i zašto. Ratio mi je 1.41 (693.43 gb upload, 495.24 gb download). Imam i 5469 bonus poena. Trenutni status mi je disabled. Može li se nekako nalog ponovo aktivirati?
 
Možda na IRC-u nekog da zamoliš.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Moj engleski je veoma loš, ali probaću da zamolim nekoga, valjda ću se snaći za toliko.
 
E *mjau**mjau**mjau*.

"Hello,
The only way to reinstate your account is to purchase VIP."
 
TorrentLeech (TL) is Open for Limited Signup!

Invitation Code: SUMMER2019
 
IPtorrents nisam nikada koristio da bih uporedio.A TL cisto odrzavam da se nadje u rezervi.Nisam mnogo pomogao ali sigurno ce neko od clanova ko ih vise koristi imati bolji odgovor.
 
Hvala na odgovoru, preskočiću onda, IPtorrent je baš po meri, držaću se njega.
 
Potraži Filelist kao alternativu ako ga nemaš, odličan je.
 
Poslacu ti ja kada dodjem kuci
 
Nudim - Crnu berzu, IPTorrents i TorrentDay

Ima li ko pozivnicu za FileList ili za neki HD tracker poput HDBits-a?
 
Poslednja izmena:
Ima li neko pozivnicu za neki domaći tracker ?

Za crna berza mi ne treba odnosno sada i ne želim jer sam bio na odmoru 25 dana a nakon povratka kući vidim banovali mi nalog radi "neaktivnosti"....ko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* držao pc upaljen po cio dan i noć da imam dobar rejting tamo...eto da znate ako idete na odmor prvo upalite računar i ostavite ga upaljenog da vam ne bi zatvorili nalog radi neaktivnosti [emoji23]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno