Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako zagubiš račun da imaš drugi u rezervi...:D
Jedini račun koji mi donosi poštar je od SuperNove,sve ostalo dolazi na mail,čak i račun za struju mi dolazi na mail...Šta reći...
 
Inace do sada smo, mi bivsi AVcom korisnici, mogli da placamo racun na licu mesta u poslovnici. Sad su uveli da to vise nije moguce i da mora se ide u postu da bi nas klepetali za proviziju.
Sramota!
 
Plati online. Kakav krkobabic.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Plati online. Kakav krkobabic.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Sa online placanjem imam losa iskustva jer uplate umeju da imaju delay, ne budu proknjizene na vreme a onda placas i kamatu.
Sest racuna u posti po 45 din provizije svakog meseca pa ti racunaj..
 
Preko 6 godina placam samo sa intese. Oko 500 placanja okvirno. Nikad problem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vi ste sad kao Supernova a nemate SK, N1? A pretplatu plaćate isto? Svašta.

Imam ja 5 arena i hbo i cinema kanali su otvoreni al to ne pratim filmove "kupujem" sa neta cim izadju : )

@ skituljko tacno je za placanje ne daju vise u poslovnici mora placas 35 din vise za taksu u posti
 
Poslednja izmena:
I ja plaćam online odavno preko poštanske štedionice. Nikad nisam imao problema

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Placanje na licu mesta kosta (firmu). Neki su mozda mislili da je to free, ali je bilo uracunato u racun uvek. Kao i mogucnost Trajnih Naloga free (za Infostan, skoro sve banke u Srbiji). NIJE free, nego je bilo uracunato u racun (kao i popust za Infostan :p).
Itd.

Nemojte gledati ranija iskustva samo; mozda je bilo do banke da ne prolaze na vreme (sto je realnije da se desi u Posti, ona je bila opste poznata da kasno knjizi, ili bese Postanska, nisam siguran, dok nije bio donesen zakon da mora ISTOG dana da prodju svi nalozi primljeni do 17h).
Mozda ste vi lose kucali (kasno, pogresan datum valute, pogresan poziv na broj, itd.).

Nema potrebe ni da idete u poslovnicu, ni u Postu, placajte online, ili ako vam banka dozvoljava, jos bolje napravite trajni nalog za ta placanja. RF i Telenor provereno mogu (sve dok se ne menja poziv na broj stalno).
Ja Vektor placam trajnim nalogom, samo sam sada morao da izmenim poziv na broj.
 
Pogrešio sam, nisu enkriptovali kanale nego je promenjen symbol rate (ili sam ga ja loše ukucao). Aktuelan symbol rate je 6752 KSym/s. 522 MHz početna frekvencija, sa MUX discovery pronađe sve.
 
Da li neko ima problem prilikom online placanja racuna kod postanske stedionice,meni sa novim racunom izbacuje gresku sa pozivnim brojem.
 
Ja. Pa sam promenio na 289 nalog po transakciji građana

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Mada mislim je to zato što još nisu svi prešli na ovaj nov način instant plaćanja

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Meni i stoji nalog za placanje 289 pa nista,sa starim kopernikusom nije bilo problema
 
Nije do kopernikusa ima i moj kolega problem preko inteze a internet ima preko exe neta. Problem je nastao od kako su banke uvele instant plaćanje

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Jel neko primetio da na racunu za maj datum za plaćanje je 15.06..... Nije više 20-ti u mesecu..
 
Zar nije jedan mesec bio besplatno

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Online plaćanje prolazi bez modela, znači unesete poziv na broj, a 97 ne i nema problema. Interesuje i mene ovo za drugi mesec besplatno, stigao mi je račun u punom iznosu, obnovio sam ugovor u martu i imao jedan mesec za 1 din, mada je račun stigao na 360 dinara.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni sa paketom super sve plus naplatili dva pozive ka 065. U računu stoji stavka fix2moblie.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Meni sa paketom super sve plus naplatili dva poziva ka 065. U računu stoji stavka fix2moblie.
 
Poslednja izmena:
Meni sa paketom super sve plus naplatili dva poziva ka 065. U računu stoji stavka fix2moblie.

Pazi da nije možda taj 065 broj prenet u neku drugu mrežu Telenor ili VIP, pa su ga zato naplatili?

Meni su na računu iskazali u toj stavci fix2moblie 3 poziva ka 063, 069 brojevima koji su još pre 5 godina prebačeni u mts mrežu i za to sam im čak poslao slike kao dokaz sa Ratelovog sajta!

Naravno odgovora nema, ali najveći biser je kada sam danas zvao Supernovu na 19911 i njihov operater Ivan me ladno pita onako arogantno pa šta hoćete vidite da brojevi nisu u mts mreži i da su to Telenor 063 brojevi!

A ja ga pitam Ivane da li vi znate da postoji prenos broja u drugu mrežu i ne pada li vam na pamet da su možda ti brojevi preneti u mts mrežu, jer dobro znam u kojoj su mreži i da su to brojevi moje dece a ja sam vlasnik tih brojeva!

A on onako bezobrazno opet, ne želim da se raspravljam već jedino što možete je da nam pišete na mail! A ja mu opet lepo objasnim da sam to već uradio i da evo već nekoliko dana nema odgovora!
 
Poslednja izmena:
Broj je u Mts-u. Namerno sam zvao sa fiksnog da bi proverio da li je tačno što su mi iz call centra supernove rekli da mogu besplatno da zovem MTS mobilnu mrežu.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Najveće manipulacije prave sa telefonijom

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
E pa verovatno je setovano da važi za 064, 065 i 066. Tako da ako je broj 066 u Telenoru /Vipu onda se računa kao da free poziv. Makar tako funkcioniše u mtel romingu, isprobano.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
E pa verovatno je setovano da važi za 064, 065 i 066. Tako da ako je broj 066 u Telenoru /Vipu onda se računa kao da free poziv. Makar tako funkcioniše u mtel romingu, isprobano.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Pa to ne bi smelo tako ni slučajno!

Toga u mts-u nema i onda neme svrhe uzimati paket Super Sve Plus jer ja sam baš zbog roditelja uzeo taj paket da bi nas zvali jer smo svi u mts mreži i nisam hteo da izgubim te brojeve koji su dugo kod nas i svi ih znaju, nego sam ih sve preneo u mts mrežu!!

Mislim da to nije problem i da to vrlo dobro funkcioniše u svim drugim mrežama i kod drugih operatera, nego ajde da verujemo da se Supernovi slučajno potkrala i ta greška i da će je brzo ispraviti!

Naravno mislim da kada se uopšte ulazilo u priču prenosa broja u drugu mrežu da je neko sigurno i o tome razmišljao i predvideo tu soluciju! ;)
 
Poslednja izmena:
Na koji e-mail se šalje prigovor za račun ?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
[email protected]
Ali ne brini ni na reklamacije ne odgovaraju samo ćeš dobiti potvrdu da je zavedeno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Šta je sad ovo
eca53716c868fc7ac3ba236f2e424dae.jpg


Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 
Koliko je dugoročna ova situacija da su oni jedini operator koji u ponudu ima i Sport Klub i Arene? Ja sam na SBB-u trenutno, prilično zadovoljan, ali s obzirom da su se pojavili kod mene sa reklamom, razmislio bih da pređem samo zbog svih sportskih kanala. Međutim, jasna mi je situacija između SK i Arene, pa nisam siguran koliko će to da potraje? Ima li neko više informacija?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno