Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Kakvo je stanje sa novim GCam? Probao sam MGC_6.2.030_FinalRelease_Bulkin043_V9Q.apk
Prednja fenomenalna. Zadnja zna da puca.
 
Skinuh PIXEL 3A V3.apk sa grupe @gcammido
Podesio base modele na 6P. Ni jednom nije pukla (RR rom). Opasno radi.
 
@r!sc!
Dobro radi, ali mi boje deluju nekako isprane.
 
Probaj sa podešavanjima, saturacija, gamut (biblioteke) itd... Nisam se igrao previše [emoji846]
 
Poslednja izmena:
Update-ovani UG, FK-custom i Feather.

DL: https://goo.gl/LGJZQw

Malo brži display wake-up na ft5435 touchscreen-u. :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
RR + UG kernel radi kao Nougat, ako ne i bolje. Tnx Zile! [emoji2]
 
Meni na Viberu ne kasne, na WhatsApp-u se desi ponekad, ali retko.
 
Dobro radi rr+ug..najbolji mi za sada..viber mi ne kasni..wacap ne koristim..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hteo bih da izbacim gapps iz upetrebe..probam microg..koji nanodroid zip da skinem..tj koji mi treba..nisam isprobavao da sada to

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni nikad MicroG nisu radile u smislu povezivanja sa G accountom i sinhronizacije. Ja ih samo instaliram da bi radiđa GCam i oduzmem sve privilegije i pozadinske aktivnosti.
 
Hm..moram da procesljam net o tome..cim stignem sa posla probacu..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da..da nikako nisam uspeo da sinhronizujem nalog..niti prodjem safety net ..nemam vremena ovih dana da se igram sa tim..neki drugi put

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Miui pro..lajk a bos
e4a8a545b1df73868f6ef483f686c5f3.jpg


Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Ovako... Baterija mi je ista kao kod pie romova..znaci ako igram duze igrice sot je nekih 4-5 sati..bag je reading mod i stok kamera..mora da se flashuje spoofer da prodje safety net magisk.gcam 5.3 radi odlicno..ah da rom je Oreo
Skinut sa Telegrama..ja sam malo izmenio standardni miui look..ubacio temu drugu..mix launcher..sve u svemu dobar rom za dejli..inst: flash zip + magisk po zelji
https://yadi.sk/d/eavorH0NANXXBg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja isto vozim taj zadnji miui pro 9.6.5
Skroz dobar i za mene bez i jednog bug-a pošto stock kameru koristim samo za slow motion i panoramu a reading mod radi sa night light aplikacijom koja dolazi uz sistem. Baterija prosečna.
Nego Žile zašto tri različita kernela bukvalno u jednom danu ? :D
Koji da flešnem? Zar nisi mogao jedan ali vredan? :D

Screenshot_2019-06-10-22-08-03-665_org.telegram.messenger.png
 
Poslednja izmena:
Ma samo zadnji od Žileta, nema greške. Juče probao Englezosa r21 i posle par sati krenuo da štuca. Dakle, UndergroundKernel-mido-20190610.zip
 
Ako nekom treba power dugme (sa volume dugmicima) za redmi note 4 nek se javi, poklanjam jer sam pogresno narucio, znaci za obican 4, ne 4x, nisu isti.
 
Nazad
Vrh Dno