Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Mene su banovali... ponudio sam im da im potvrdim identitet ali ocigledno su promenili neku politiku a sve sam kupovao u velikim kolicinama zbog igraonice i ostavljao im veliku proviziju, sve sa licnih kartica... prvo su mi ukinuli g2a pay ali sam i dalje kupovao... a onda i zbog “sumljivih” radnji i ceo nalog.

A inace mi je puno znacio za poslovanje...

Inace, ocigledno su otkacili vise zemalja posto ni sa albanskih ip adresa ne radi sajt... ucita sajt ali kad hoces da kliknes nesto izbaci...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čitavo jutro prepiska sa Hong Kongom i na kraju kažu ne treba verifikacija, ne treba ništa, poslaćemo ti key. :D

I evo poslali su fakat, upravo se skida COH2 sa Steama.
 
Poklanjam kodove za sledece igrice

Seven: The Days Long Gone
Purrfect Date - Visual Novel/Dating Simulator
NeuroVoider
Regions of Ruin
Darkside Detective
Wandersong
Monster Prom
The Journey Down: Chapter Three
I'm not a Monster
Finding Paradise
Do Not Feed the Monkeys
 
Čitavo jutro prepiska sa Hong Kongom i na kraju kažu ne treba verifikacija, ne treba ništa, poslaćemo ti key. :D

I evo poslali su fakat, upravo se skida COH2 sa Steama.


Drago mi je da si prošao dobro. Ovo se obično ne dešava:) Možeš da me dodaš

vlada.t1
 
Poslednja izmena:
Na Epic store-u popust od 10 USD na svaku igru skuplju od 15 USD.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Moras da potrosis neke pare na steam da bi mogao da dodajes prijatelje. Nekad je bilo 5 evra, mislim da je sada minimum 10 evra

Sent from my UP520 using Tapatalk

E ovo su novosti i za mene. Ja sam mislio da kupivinom jedne igre dobiješ full benificije.
 
Ranije je mogla bilo koja aktivacija, ali sada mora kod njih da bude transfer jer su ljudi masovno uzimali pay what you want sa HB i aktivirali desetine naloga.
0.1$ za paket od 6 igara i za toliko dobiješ 6 naloga.

Ja sam lično beneficije zaradio pre bilo koje igre jer sam aktivirao neku besplatnu glupost. Tek 2 godine kasnije sam kupio prvu stvar kod njih. Davno to beše.
 
Poslednja izmena:
Ranije je mogla bilo koja aktivacija, ali sada mora kod njih da bude transfer jer su ljudi masovno uzimali pay what you want sa HB i aktivirali desetine naloga.
0.1$ za paket od 6 igara i za toliko dobiješ 6 naloga.

Ja sam lično beneficije zaradio pre bilo koje igre jer sam aktivirao neku besplatnu glupost. Tek 2 godine kasnije sam kupio prvu stvar kod njih. Davno to beše.
Zar nije minimum 1 dollar da bi se dobio prvi tier igara?
 
Ostali su kodovi za sledece igrice, kome treba neka se javi
Purrfect Date - Visual Novel/Dating Simulator
NeuroVoider
Regions of Ruin
Monster Prom
The Journey Down: Chapter Three
I'm not a Monster
 
Mislim da niko nije spomenuo do sad, Human tanks i Antisquad free na Indiegala. :)

@Mau53r: Prvi put vidim Retail Key da je povoljan, obicno su OEM varijante... Moracu da proucim to malo pa mozda padne kupovina. Hvala puno na obavestenju!
 
Poslednja izmena:
Mislim da niko nije spomenuo do sad, Human tanks i Antisquad free na Indiegala. :)

@Mau53r: Prvi put vidim Retail Key da je povoljan, obicno su OEM varijante... Moracu da proucim to malo pa mozda padne kupovina. Hvala puno na obavestenju!

Da, može se naći povoljnih stvari.
Nisam tu prije uzimao, ali čini mi se da je ok. cheers
 
Pitam se jel iko igra ove free igre na epic storu sto se uzimaju.
Dauntless je sada free kod njih.
 
Pitam se jel iko igra ove free igre na epic storu sto se uzimaju.
Dauntless je sada free kod njih.
Ja sam uzeo "What remains of Edith Finch" negde u januaru kad je bilo i preodusevio sam se igrom koju su davali free a kosta 20e.

Posle toga sam uzeo neku Subnautica i samo probao i uzeo sam jos neke ali nisam ni probao.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno