Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Korisnik ivanbass1 posle dobijene pozivnice za "Nebulance"uspeo je da zezne stvar i banovali su i mene, obratit paznju na korisnika.
 
Jel zna neko i da li ima ivite code za Crnaberza forum i kako se da registrujem uopste, Hvala
 
Zna li neko sta se desava sa Crnom berzom?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ima li neki domaći tracker vredan pažnje? yuwabits i crnaberza su exyu, uglavnom.. što se tiče srpskih, imamo li neki veliki tracker a da ga drže ljudi iz srbije? koji je hrvatski najveći i najpopularniji tracker trenutno, bar 2... slovenci valjda imaju mojblink i partis, uvek su bili na nivou!

hajde da na brzinu napravimo pregled exyu torrent scene?

p.s.
zar je moguće da niko ništa ne zna o nemačkim trackerima, velikim, ne oni malecki gde svi torrenti imaju 2-3 seeda i to uglavnom od osnivača... kako bi mi legla neka pozivnica, joj joj :)
 
Zdravo, potrebna mi je pozivnica za neki dobar torrent tracker sa CAD software-om.
Ako neko ima pozivnicu bio bi zahvalan da mi pomogne :)
 
Neki tracker sa video tutorijalima web programiranja?
 
Bilo ko? Nemam nameru da pravim hit-run, već ću seed-ovati koliko treba. Tražim jedan specifičan CAD software, pa bi mi značilo mnogo da ga nađem ...
 
ima li neki domaći tracker vredan pažnje? yuwabits i crnaberza su exyu, uglavnom.. što se tiče srpskih, imamo li neki veliki tracker a da ga drže ljudi iz srbije? koji je hrvatski najveći i najpopularniji tracker trenutno, bar 2... slovenci valjda imaju mojblink i partis, uvek su bili na nivou!

hajde da na brzinu napravimo pregled exyu torrent scene?

p.s.
zar je moguće da niko ništa ne zna o nemačkim trackerima, velikim, ne oni malecki gde svi torrenti imaju 2-3 seeda i to uglavnom od osnivača... kako bi mi legla neka pozivnica, joj joj :)

EUC je srpski najbolji. Partis slovenački
Od nemačkih New retro.

Bilo ko? Nemam nameru da pravim hit-run, već ću seed-ovati koliko treba. Tražim jedan specifičan CAD software, pa bi mi značilo mnogo da ga nađem ...


Potraži na drugim p2p
 
Poslednja izmena:
Koristim iskljucivo Partis vec godinama, radi ko zmajcek :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Nisam ni znao za EUC, godinama koristim isključivo crnu berzu i yuwabits od domaćih :) Da nema ko možda invite?
 
plašim se da za euc treba pozivnice, ajd to bi neko i poslao.. ali ranije kad sam pokusavao da se registrujem (ne znam kako je sada) bio je uslov da bi se uopste ulogovao/koristio tracker, da ti sbb bude provajder tj. da imas IP adresu iz njihovog opsega. za druge jednostavno ne radi, tako je bar nekada bilo. To moze da bude potencijalni problem za mesta gde nema kablovskog sbb neta i televizija. ne znam kako je sada ali ako neko ima pozivnice i ja sam raspolozen, posto nikad nisam bio na tom trackeru...

jos nesto, taj nemacki tracker, New retro, ne verujem da je najbolji.. registracije su otvorene, a najbolje seedovani torrenti imaju jedva 4 seedera (pogledajde prilozenu sliku) .. mora da postoje mnogo bolji nemacki trackeri koji su zaista private a ne da prezivaljavaju zahvaljujuci entuzijazmu osnivaca..Pogledajte prilog 269659
 
To vreme kada je EUC bio samo za SBB korisnike bilo je jako davno i trajalo je dok je SBB davao jednu brzinu ka spoljnjem internetu, a drugu ka svojim serverima i korisnicima. Posle je brzina u lokalu ukinuta pa se EUC otvorio ka svima. BitrAte, pošalji mi mejl u inbox za pozivnicu.
 
jos nesto, taj nemacki tracker, New retro, ne verujem da je najbolji.. registracije su otvorene, a najbolje seedovani torrenti imaju jedva 4 seedera (pogledajde prilozenu sliku) .. mora da postoje mnogo bolji nemacki trackeri koji su zaista private a ne da prezivaljavaju zahvaljujuci entuzijazmu osnivaca..Pogledajte prilog 269659

Postoje, ali niko odavde nema pristup, tako da uzmi ono što ti se pruža. Nisam ni rekao da je najbolji, samo sam dao predlog.
 
Imam problem na btn, sa starim telefonom otišao i 2-step verification za btn, I je mogu da se ulogujem (prilično dugo). Par puta sam blejao na irc-u njihovom, ali niko ništa nije odgovorio. Može li neko da pita nekog od staff-a tamo za pomoć? Rank tamo mi je master, žao mi da izgubim nalog iako ga manje koristim zadnjih godinu dana.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Kada smo vec kod BTN a da li ima neko pozivnicu bio bih mu veoma zahvalan:)
 
CB
Članova: 9970
torenata: 19380

EUC
Članova: 2672
torenata: 11949

Eto, dodajte podatke i za ostale trekere pa možemo da uporedimo.
 
Kada smo vec kod BTN a da li ima neko pozivnicu bio bih mu veoma zahvalan:)
Malo ko može da šalje pozivnice za BTN, uvek je bio težak za ulazak, a sada tek.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Verovatno samo Overlord i pojedini ljudi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pozivnice se povremeno nude u Lumen storu, može se kupiti/razmeniti pozivnica kada postoji u ponudi, znam sigurno da mogu da je šalju master i viša/e klase, za niže klase nisam siguran...
 
Nazad
Vrh Dno