Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene su na oba tv-a (LG) bili lepo grupisani kanali do večeras i zato se nadam da je ovo samo privremeno. Videću ujutru da ponovo preskeniram kanale i da na kompu proverim kako radi net. Ako otključaju hbo paket kao što svi mi kopernikus veliki paket + 30/3 očekujemo super. Ako ne otključaju preći ću na L + 30/3. Za sada mi ne treba brži net.
 
Ja se nadam da je greška na onom našem pazovačkom papiru za X prelazi u Y za VKP i 30/3... da treba da bude L (umesto M) + net 60/8 + Xplus. Apsolutno nelogično da VKP 10/1 prelazi na L 30/3, a mi na M. :D I da se misli na L paket + Xplus bez HBO bio bi sasvim ok paket. Treba ići na spavanje sad i saznati sutra...
 
Kod mene su na oba tv-a (LG) bili lepo grupisani kanali do večeras i zato se nadam da je ovo samo privremeno. Videću ujutru da ponovo preskeniram kanale i da na kompu proverim kako radi net. Ako otključaju hbo paket kao što svi mi kopernikus veliki paket + 30/3 očekujemo super. Ako ne otključaju preći ću na L + 30/3. Za sada mi ne treba brži net.

Gde postoji L + 30/3 paket? Ima ih pojedinačno, nema u paru.
 
Ne slaže se dosta stvari. Na sajtu samo dva paketa, na onim papirima veći izbor paketa.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ne slaže se dosta stvari. Na sajtu samo dva paketa, na onim papirima veći izbor paketa.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Razumem da će biti tih "specijalnih" ponuda za stare korisnike. Tamo ima i 150/20 za 4299 što je LOL... 120/15 je 3299... :D

A niko još nije spomenuo... na sajtu piše da je radno vreme podrške: 00h - 24h! Ako je istina biće super!
 
Poslednja izmena:
Nek zovne neko [emoji16]

A tebe će moderatori da ubiju. Stavljaj te postove u jedno. Nemoj jedan za drugim da pišeš. Obriši, pa edituj jedan i ubaci to. [emoji16]
Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Maksimalna brzina interneta 120 mb/s :d To imam vec 4 godine kod vektora, plus koliko vidim po ovom najjacem paketu ukinuce mi muzicke kanale... Vidim da ce se prelaziti na SBB masovno.
 
Dobio pismo da prelazim u Super Par plus paket, 260 kanala i 120/15 internet. Jutros nemam HBO/Cinemax paket, a brzina 93/8. Reklamirao i kao preneće kolegama, rok za rešavanje 48 sati, loooooooooool.
 
Razumem da će biti tih "specijalnih" ponuda za stare korisnike. Tamo ima i 150/20 za 4299 što je LOL... 120/15 je 3299... :D

A niko još nije spomenuo... na sajtu piše da je radno vreme podrške: 00h - 24h! Ako je istina biće super!
Istina [emoji16] Zvao za drugara rade 24 h


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ovaaj sajt pravljen kao cist reklamni pamflet u kome se trude da zamazu oci onom ko gleda a sve sto je bitno je sakriveno.
ZAŠTO je bilo teško poslagati internet ponudu, da se lepo vidi koje brzine nude, koje su brzine moguće?
Zašto bilo ko mora tražiti skriveni cenovnik da u njemu vidi da NEMA pojedinačne ponude interneta sem one najsporije 30/3?
Po ovom cenovniku moguce je uzeti pojedinacno tv i samo najsporiju internet ponudu, ne moze najmanji tv paket i najbrzi net?
Koji je najbrzi net u ponudi, dal je 120/15 ili je spominjani, u pismima i na papirima po poslovnicama istaknuti 150/20 (osim ponude na optici koja je 200/20)?
Ko uzme pojedinacno naslabiji tv paket i najslabiji net (90kanala i 30/3 net) placa isto kao korisnik "Super par" paketa (210 kanala i 60/8), sto je suludo ali je tako ...
Mislim da ovde neko ne zna sta mu radi leva a sta desna strana mozga.

Nakon 6m ili godinu dana najkasnije ima da na NA GU ZE sa promenom cena paketa i tv kanala u ponudi, samo tako...
 
Poslednja izmena:
Kao RV, korisnik, ugovor mi istice za 20 dana.
Da li mogu da ga produzim, zahtevom preko telefona, ili se mora do najblize poslovnice?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Na Vektoru su sve kanale koje smo imali a kojih nema na onom spisku kanala ostavili na 7xx. Tipa SD verzije kanala, SK HD, idjtv, natgeo HD, 24kitchen HD itd, svega toga neće biti na Supernovoj.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kada preskeniras, dodju na svoje mesto.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
U cenovniku nema pomena o besplatnim minutima ka mts mreži.

Takođe šta je paket GPON SUPER SVE koji košta isto kao SUPER SVE ali ima isti brži internet?
 
Meni kitchen na 24, mislim, sportski kanali krecu od 101...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Meni kitchen na 24, mislim, sportski kanali krecu od 101...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ne čitaš onda šta sam ti napisao. To su novi kanali i to je ok, to ostaje. Idi vidi šts ti je sada na 748, 770 i 928 recimo. Toga nema u novoj ponudi.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Tužno je da jedan "veliki" Telekom,koji se hvali kako na velika vrata uvodi optiku po Srbiji,kupovinom provajdera degradira,i smanjuje brzine optike.
Stvarno se pitam, da li je ovo aprililililiiiii,ili tužna slika naše napredne svakodnevice?
Neće nam na dobro izaći ovaj monopol dve firme.
 
Poslednja izmena:
Mora neki SK da bude HD posto im lepo pise na paketima da nude Arenu HD i SK HD, ako lazu narod, onda nzm...
 
Ima li neko da je bio korisnik AVcom-oma a da sada ima Supernovu? Jer koliko vidim ovde su sve korisnici drugih kablovskih operatera.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno