Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Smešno je koliko malo ima stanica na TunelIn za razliku od Box. Instalirao sam samo da vidim posto koristim Tunel i nemam potrebu za boljom ali je ona daleko superiornija u odnosu na broj stanica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nasao sam neki ExYu radio, deluje mi ok za sad. Jedino nema snimanje, ako sam dobro video .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo na Tunein i stanica Rock Beograd za doticnog...

 
Sta se desava sa Chrome, posle zadnjeg updatea, ikonica za nove kartice i upravljanje istim vracena gore, a ne kao sto je bilo od nedavno dole, da li sam ja nesto pobrljavio ili su vratili na staro?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ako treba da ceo dan provedem tražeći određenu stanicu, preći ću na drugu aplikaciju koja će mi to omogućiti. I tako sam i uradio. Dobar je TuneIn, godinama ga koristim, ali treba on meni da služi a ne obratno.
 
Rešenje ti je kao sto sam ja morao za Prvi radio Ns,ukucas url i udri.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l se dešava nekom da mu od jednom koči SwiftKey beta tastatura? Dešava se tako s vremena na vreme da kad brzo kucam ne registruje svaki dodir..pomaže samo restart... Memorije imam, sve permisije uključene... Redmi note 5
 
Ja nisam primetio to. (Xiaomi Redmi Note 3 Pro)
Meni se desilo 2-3 puta da nece da iskoci u Chromu, ali to ne znam da li je do tastature ili nesto drugo.
 
Narode, jel koristi neko Power Toggles by Painless Apps? Iz nekog razloga od kad sam presao na nov telefon sa Android 9 nece da mi radi Hotspot toggle. Samo promeni boju u onu srednju busy boju i stoji tako. Jel ima jos neko slicnih problema?
 
Koju aplikaciju preporucujete za skidanje pesama sa jutjuba ?
Peggo mi nesto ne radi

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Sa mobilnog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tu ti ne mogu pomoći[emoji23]. Ako si za PC varijantu, Reap player je neprikosnoven bar deceniju koliko ga koristim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
sa play-a? ima bar 20-ak sa istim nazivom.... daj link.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Ne vidoh da trazi za telefon. Vidim kolega je gore naveo link pa sam mislio da trazi uopsteno sajt. Izvinjavam se...

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Ili Ymusic sa XDA

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Solidan tower defense, preporuka.
efcb91f0dc13641a7dcfb98996507a1d.jpg
 
Nazad
Vrh Dno