Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

To što nema fiskalni ne znači da nema garanciju.

Priča jeste glupa kada vi stavljate znak jednakosti izmedju višegodišnje fizičke radnje i virtuelnih prodavaca preko interneta
Ako vi to ne razumete stvarno nema smisla diskutovali.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Znam mnoge "virtuelne prodavce" kako ti kažeš koji traju mnogo duže nego prodavnice, a o korektnosti neću ni da govorim 10 puta su bolji nego prodavnice.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Super za tebe kada ti znaš i snalazis se, šta je sa onima koji ne znaju?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prodavao ga je tako. Samo tel u kutiji, bez ičega.
 
Tema xiaomi shop, ne sivi kanali i ostalo. Držite se teme.
 
Javi ako ako kreneš sa nečim. I mene zanima. Nisam mogao da pronađem odgovorajaći ventilator.
Prevagnuo sam i uzeo Mi Air Purifier 2S. Odlicna spravica, javljam utiske nakon 2 nedelje koriscenja.
 
Sad sledi pitanje, a otkud znas da je on? [emoji4]
Ali da ne bismo sirili temu, nemoguce je da ne dobije bas nikakav papir. U tom slucaju bi cena morala biti niza i od onih na KP.
Da, u pravu si.

Dobio je račun i garanciju ali ih je pojeo jer je bio gladan..


A da,nije ni bio on pitanju.


Gluposti.


I ja sam lud što odgovaram na ovakva pitanja.
 
Poslednja izmena:
Ne znamu cemu takav post.
Ne moze zvanicna radnja da ne da nikakav papir. Jasno je naznaceno u akciji da se mob dobija za dinar, dakle kucaj fiskalni Mi9 1RSD, daj garantni list i gotova prica.
Bas bi oni sami sebi skakali u stomak takvim potezima, pa jos na samom pocetku citave price.
 
Poslednja izmena:
Ne znamu cemu takav post. Napisi lepo na osnovu cega mislis da je to taj lik, da li ga licno poznajes?
Ne moze zvanicna radnja da ne da nikakav papir. Jasno je naznaceno u akciji da se mob dobija za dinar, dakle kucaj fiskalni Mi9 1RSD, daj garantni list i gotova prica.
Bas bi oni sami sebi skakali u stomak takvim potezima, pa jos na samom pocetku citave price.
Zato što sam pričao sa likom.imao je svoj oglas, broj telefona, imenom i prezimenom..


Jel ti treba tajni snimak informacija koje je lik rekao da bi poverovao? Pisana izjava da nije dobio račun i garanciju,šta treba?


Odatle takav odgovor. Kažem,pc centar mu je dao garanciju i račun ali je lik bio baš gladan i pojeo papire do kuće. Posle mu je bilo krivo što je to uradio ali glad je glad
 
Poslednja izmena:
U pravu si. [emoji4]
https://www.kupujemprodajem.com/Mob...2-god--73949135-oglas.htm?filter_id=369002301


Evo ti,mi max 3 sa pisanom garancijom pc centra na kp, bez računa.


Gomila takvih telefona. Sve šverc..
Samo što ovaj nije dobio ni garanciju za mi9. Ali kao da je važno. Ništa od toga ne vredi bez računa.


2a84c92945c436e31fa9064c2ad8ae91.jpg
d5b9bab25a1b54beb13288b986bc8d74.jpg
 
Poslednja izmena:
Taj mob nije kupljen u "Mi Store-u". [emoji4]
 
Papiri uz Mi robot.
5d2e08c4b7ba41fee948f899468aa0d0.jpg
a9578de6a1c945abd99375a0d69487ef.jpg
 
Eto, o tome ja pricam. I racun i garantni list. Hvala na info. [emoji4]
 
Daje Mi Store fiskalni račun. Kada sam uzimao onaj jeftini 5A, dobio sam fiskalni uredno.

Inače, u vezi onih pričanija oko linka Mi Srbije i Xiaomi-ja, ne rade oni ovo prećutno tek tako. Bio je neki kinez, Toni Nešto na otvaranju, pozdravio i aminovao otvaranje prodavnice.
 
Poslednja izmena:
Kupio sam Mi Power Bank 2s (10.000mah),mogu vam reci da sam bas zadovoljan bas brzo puni telefon a i sam power bank se prilicno brzo puni sa QC punjacem,gledao sam isti power bank na Aliju i kad saberete slanje i cenu ispade na 2700 i to pod uslovom da vam paket prodje bez pdv i carine,tako da mislim da za 2900din tj 200 din vise ovo je mnogo bolja i sigurnija kupovina.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

13.10e sam tačno platio powerbank sa AE sposoban za QC 3.0, od efektivnih 8800mAh (koliko je većina nazovi 10k zapravo). Tanak, pljosnat, displej, puni se sa QC takođe.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
^ koji? Niko ne šalje za Srbiju više koliko ja vidim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Veleprodaja bez računa?
 
Svratio sam danas do shopa, koju su glupost napravili sa mix 3, stavili debeo usb pa ne može uopšte da se isproba mehanizam...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Možda su to namerno uradili, da ne bi svi drndali telefon. [emoji16] Ja ne bih smeo da uzmem takav telefon, "ceo dan" bih otvarao zatvarao.
 
Nista ja ne zamisljam.
Iskljucujem se, nemam adekvatnog sagovornika :)
 
Važi, firma A proda fizičkom licu na kp telefone za keš = veleprodaja by bakara.

Congratz. ;)
 
Nazad
Vrh Dno