Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Uf, ekstra! Pokupio i aktivirao, zahvaljujem! :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
..ili se za iste poene mogu uzeti wallpaperi.. hehhe. Thx, uzeo kod.
 
Besplatan Origin Access (Basic) 1 mesec preko Asus-ove ROGArene (samo se registrujete sa mail-om, dobije se 100 bodova, što je dovoljno za Access). Ako imate i neke proizvode njihove, možete i njih registrovati, pa dobiti još bodova.

Neka bude da sam glup, ali ja ovde ne vidim da ima mogućnost da se registruješ...
 
Nema za registraciju nista, samo sign up nesto pise... doduse kad izaberes region (global npr)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nađite sign in opciju, nudi pravljenje novog naloga ili logovanje Google nalogom, i nakon toga odete u Rewards sekciju i tu izaberete nagradu.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Pa nađite sign in opciju, nudi pravljenje novog naloga ili logovanje Google nalogom, i nakon toga odete u Rewards sekciju i tu izaberete nagradu.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Molim te nam nađi i slikovno nam pokaži, pošto je nekolicina nas slepa a ti znaš gde je. Hvala.
 
Ja već 15 minuta pokušavam da nađem ali izgleda da sam slijep..

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Evo kada odem, prva slika je da izaberem regiju, a druga odmah pravljenje naloga.

Išao sam preko telefona, probajte i vi. A kada neko hoće da pomogne gledajte da budete manje bahati.

6e3827f43428de0d7b69a26a5a006c35.jpg
c0a62121ecf9db4892ab3ee9b034b606.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Takođe, može se pokupiti više kodova sa više mail-ova, ali obratite pažnju da zemlja bude Srbija (jedan sam slučajno registrovao na US, i uopšte nemam Origin Access među rewards...). Doduše, kod se na Origin-u samo jedan može aktivirati odjednom (tj aktivira se i drugi i potroši, ali se pretplata ne produži, već samo pregazi onu prvu, pa nemojte praviti istu grešku kao ja :D ).
 
bio bi zahvalan ako ima neko voljan da mi objasni kako da uzmem grid 2 kljuc bez linkovanja steam naloga. cim kliknem na "get it now" pojavi mi se "Steam Link Required Before you can redeem your free copy of GRID 2, you must link your Steam account to your Humble Bundle account." gde gresim?
 
Evo kada odem, prva slika je da izaberem regiju, a druga odmah pravljenje naloga.

Išao sam preko telefona, probajte i vi. A kada neko hoće da pomogne gledajte da budete manje bahati.

6e3827f43428de0d7b69a26a5a006c35.jpg
c0a62121ecf9db4892ab3ee9b034b606.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Izvini ako si me shvatio bahato, to mi nije bila namera, ali ovo što si ti poslao nema kada gledaš preko PC-a :D Nisam ti džaba tražio slikovno objašnjenje... Pozadina/tema je tu, ali u slici NE POSTOJI singup ili login o_O

123456.jpg


Edit: Isključite adblock-ere i dodatne extenzije koje služe za blokiranje reklama (ako ih imate) i videćete ovo i region i singup.
 
Poslednja izmena:
Nije frka. Jesi li barem preko telefona uspeo?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nije frka. Jesi li barem preko telefona uspeo?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Uspeo sam :D Pogasio sam adblockplus i kasperski extenzije za chrome, i iskočilo sve šta treba :)

Hvala ti još jednom :) A hvala i @BorisBeaM (biće ovde više od mes dana xD samo da potraje do večeras jer moram na šljaku)
 
Koje igre se daju za Origin Access Basic ?
 
Gugl ne nađe Rog :p

Zanimljivo kako su sad izbacili Origin aces,kada je izašao Division2.....mislim ono baš nisko od njih

Taj EA je prasac nad prascima :p
 
Kako se to aktivira ? Da li ostaju neke igre ?
Sinoć sam nekoj rodbini podešavao i izgleda da imaju problema sa serverima zbog navale, ali uspećeš ako si uporan. Napraviš nalog na sajtu sa linka i bodove koje dobiješ zbog toga pretvoriš direktno na sajtu u vaučer, u sekciji Rewards.

https://rogarena.com/rewards/global

Potom instaliraš Origin klijent i uneseš kod u okviru Add Games opcije u svojoj biblioteci igara i imaš mesec dana pristupa igrama koje EA daje u okviru basic paketa, što je oko 180 igara.

Na Asus sajtu gde dele kodove piše da promo traje još sto dana, ali ja bih to pokupio što pre, za svaki slučaj.

I ovde je par njih imalo problema sa pravljenjem naloga preko PC-ja, tako da ne bi bilo loše da nalog na ROG Asus sajtu napraviš preko telefona a Origin već kako hoćeš. Kačio sam one dve slike kako izgleda otprilike.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Sold out.. Nisam uspio da pokupim.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
^ serial cleaner i stealth inc su skroz ok takodje.

Bomber crew je solidan (igrao sam rane verzija) i neka vrsta idejne kopije FTL-a, ali skoro podjednako zarazan... Jedino sto mislim da je previse za t2 i t3 (mada nisam upoznat sa ostalim igrama osim navedenih), ali t1 je cenovno odlican.
 
Nazad
Vrh Dno