Šta je novo?

Xiaomi Shop otvoren u Beogradu

ti sa heklerima plaćaju da im se donese najnovji iphone za 2000 evra na noge od prvog ko ga ima u gradu...oni sede okolo po kafićima na ušću i smeju se u fazonu gledaj one budale šta rade ispred radnje...a verovatno bi ih poslovni partneri razbili od sprdnje da nose xiaomi telefon...
 
Poslednja izmena:
U svetu red za Apple, u Srbiji za Xiaomi. Sve po zasluzi.

Inače, taj prvi u redu za 1 din je opasna zafrkancija, još uvek se sećam onih žena koja se tuku oko sadnica japanskih trešanja. Nije ovo za nas, plus zakon i kazne ne postoje.


A sama prodavnica je OK, valjda ce ih biti više u budućnosti.

Ne vidim razliku izmedju cekanja u redu za iPhone i za Xiaomi. Ustvari, ima je..ako su cene za Xiaomi prepolovljene, a iPhone ide po regularnoj, onda razumem da neko hoce da kupi po povoljnoj ceni, jer akcija traje samo taj dan. Cekanje za novi iPhone po regularnoj ceni je boles'.
 
Ne vidim razliku izmedju cekanja u redu za iPhone i za Xiaomi. Ustvari, ima je..ako su cene za Xiaomi prepolovljene, a iPhone ide po regularnoj, onda razumem da neko hoce da kupi po povoljnoj ceni, jer akcija traje samo taj dan. Cekanje za novi iPhone po regularnoj ceni je boles'.

Razlika je što se kupuje da bi se kupovalo, dok god nas neko zaista želi daj Xiaomi sa popustom, jer ne može drugačije da ga kupi. Ili kakav oportunusta preprodavac koji će ga zavaliti preko KPa.

Civilizacijske razlike. Oni za iPhone naprave žurku, mi ćemo tuču ko za Black Friday.
 
Promasili telefon, Mi 9 nema ovakav notch :D

Obrisali objavu. "Zvanicna" Xiaomi prodavnica ne zna kako izgledaju njihovi modeli, a nije ni prvi put [emoji23] [emoji23]
 
Prate temu :)
 
Napravi Xiaomi opsti krkljanac, sreca pa ne dolaze autobusi iz unutrasnjosti. :p:d
Da li dele sendvice u redu..dugacko je to??:-devil-:
 
500e je u Evropi. Ovo je skroz korektna cena ako se uporedi sa cenom Huawei i Samsunga u oficijalnim prodavnicama u Srbiji.

Honor v20 je primera radi 80.000din..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
450e u Saturnu... 500e bi i bilo ok u startu, 550e vec ne
 
U Španiji i Italiji je 500e.. i dalje je ovo odlična cena za naše tržište.

I u Saturnu je 500e cena za 128gb.

50e preko oficijalnih cena u EU ,to ne pamtim kada se desilo na našem tržištu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato što je akcija 10% popusta

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ispravili objavu. :D I kazu da vazi onih vip 20% popusta jer ovaj model nije na akciji. Sa tim popustom mi9 440e. Vrh dil za telefon koji je izasao pre par nedelja.
599caa700e511163b3abb666d5af4703.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zna li se pošto će biti redmi note 6?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Interesantna firma, vise proizvoda na FB/IG nego u online prodavnici...
 
U skladu sa ostalim načinom poslovanja, reality/parovi/farma varijanta.
 
Sa Vip popustom je ovo vrh cena za Mi 9

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Kako funkcioniše taj popust?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Imas na vipovom sajtu Vip Plus u "Ponuda", izaberes promociju za mi store i na kraju je opcija da ti posalju kod, pa biras da li ces putem sms-a ili na email, i posle samo prilikom kupovine pokazes na telefonu taj kod.
Pitao sam preko chat-a, ne moze usmeno da se kaze kod, nego bas mora da se vidi na telefonu.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko koliko je mi prečistač vazduha?!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Oko 200e, ima vec u drugim radnjama da se kupi.

Ja sam razmisljao o tome, ali cu verovatno DYI varijantu sa hepa filterom.
 
Imas na vipovom sajtu Vip Plus u "Ponuda", izaberes promociju za mi store i na kraju je opcija da ti posalju kod, pa biras da li ces putem sms-a ili na email, i posle samo prilikom kupovine pokazes na telefonu taj kod.
Pitao sam preko chat-a, ne moze usmeno da se kaze kod, nego bas mora da se vidi na telefonu.
Hvala lepo druže.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Oko 200e, ima vec u drugim radnjama da se kupi.

Ja sam razmisljao o tome, ali cu verovatno DYI varijantu sa hepa filterom.

Javi ako ako kreneš sa nečim. I mene zanima. Nisam mogao da pronađem odgovorajaći ventilator.
 
Nazad
Vrh Dno