Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Gorane, onda bi play 10, sa:
500 min, neo porukama, 20 GB interneta + 3 aplikacije sa 30 GB (recimo, HBOGo, NBA Pass, Deezer)
bio 1150 dinara.
Bila bi to ubedljivo najpovoljnija ponuda od svih operatera.

Ne bi trebalo da je nemoguce. Samo da uspe da izboksuje.

Kod mene je trenutno 16.75 GB neta, 1500min, 15k sms + 3 x 30GB za dodatke 1225din. Nazalost, istice u septembru ove godine.
 
Gorane, onda bi play 10, sa:
500 min, neo porukama, 20 GB interneta + 3 aplikacije sa 30 GB (recimo, HBOGo, NBA Pass, Deezer)
bio 1150 dinara.
Bila bi to ubedljivo najpovoljnija ponuda od svih operatera.

Jel ovo neko dobio? Meni nisu dali... samo 50% popusta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za koji dan mi ističe ugovorna obaveza, pa rekoh da na twiteru pitam za 50% popusta na pretplatu:

Bez naslova2.jpg
 
Tako je i meni odgovorila i ona i Iva da oni nista ne mogu da ponude osim standardne ponude. Poslao mail da me nazovu i naravno moze,mada ne po prethodnim uslovima nego po novim...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
A koji su novi uslovi? Ima li neka velika razlika?
 
One i ne.mogu da ponude ništa,pises na onaj mail [email protected] ili tako nešto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam trenutni aktivan ugovor play 5 bez telefona. Da li bi mogao sad da potpišem novi ugovor, recimo play 10, sa telefonom na istom broju?
U poslovnici mi kažu da ne mogu do isteka ugovora na postojećem broju, ali mogu na novom broju. Kažu mi da mogu postojeći broj da spustim na neki najjeftiniji paket, a da novi ugovor bude za novi broj.Posle 12 meseci mogu da ugasim novi broj i da sadržaj paketa prebacim na stari broj.
O svemu ovome razmišljam zbog vaučera, ali mi je cimanje ovo korišćenje dva broja.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Imam trenutni aktivan ugovor play 5 bez telefona. Da li bi mogao sad da potpišem novi ugovor, recimo play 10, sa telefonom na istom broju?
U poslovnici mi kažu da ne mogu do isteka ugovora na postojećem broju, ali mogu na novom broju. Kažu mi da mogu postojeći broj da spustim na neki najjeftiniji paket, a da novi ugovor bude za novi broj.Posle 12 meseci mogu da ugasim novi broj i da sadržaj paketa prebacim na stari broj.
O svemu ovome razmišljam zbog vaučera, ali mi je cimanje ovo korišćenje dva broja.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Pazi sve zavisi na tom play 5 bez telefona kakav je popust aktiviran i na osnovu čega. Ako je ona ponuda standardna 24 meseca x umanjena cena 30% ne može pre isteka, ako je obnova kada te zove operater i ponudi popust da ostanes u mreži onda može. Najbolje da pozoves njih da pitaš kakav ugovor imaš ali mislim da su ti u poslovnici dobro objasnili jer i oni vide sve što i operater.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Imam standardni popust za play 5, plaćam 1200din. Ne razumem što ne dozvoljavaju da potpišem novi ugovor od 24 meseca.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
@Mr_Cojko Pogresio si u nastupu. Ne pregovaras ti sa njima nista jer oni ne mogu da ti ponude nista sto je nestandardno. Napises im da imas posebnu promociju, recimo 50%, da ti istice UO i samo ih zamolis da proslede tvoj zahtev da te kontaktira neko iz sluzbe za brigu o korisnicima. I tu se tvoja prica sa njima zavrsava. Dakle nista ne trazite od radnika u poslovnici, nekoga na chatu na FB, na TW itd. Oni nemaju ovlascenja za nekomercijalne ponude.
 
Ma nisu novi uslovi,nego ne moze kao pre, ne moze popust na pretplatu i telefon,nego puna pretplata i popust na telefon...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Izvini sto se ubacujem, o kom se popustu na telefon radi? Imam 50% na pretplatu i istice mi ugovor za 3 meseca pa razmatram opciju kupovine telefona


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ukoliko ne uzimas popust na pretplatu mozes da uzmes popust na telefon, 5, 10 ili 15k dinara zavisno od paketa. Najmanji paketi su 5k, ovo tipa play5, play10 su 10k i ovo pre 3k pretplate je 15k dinara.
 
@Teniser
Nisam nesto bog zna sta povoljno ni prosao,posto vise ne daju popust na cenu paketa sa telefonom,nisam se mnogo ni cimao.Na Play 5 mi dali 10k popust,obzirom da je supruga u poslovnici na taj paket preko vaucera dobila 5k popust tako da i nije nesto...

Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока
 
Šta se može očekivati posle 31.01.2019. Da li će samo ukinuti promocije "GB i Vaučer" ili će biti novih paketa i promocija. Kako je bilo prošlih godina. Da li da obnovim ugovor sada?
 
@Mr_Cojko Napises im da imas posebnu promociju, recimo 50%, da ti istice UO i samo ih zamolis da proslede tvoj zahtev da te kontaktira neko iz sluzbe za brigu o korisnicima.

Ja bih joj to možda i napisao, ali ona kaže da ne zna ko može da ponudi nekomercijalne pakete, što će reći da ne zna kome da prosledi moj zahtev.
 
"Ne zna" jer je videla da ti ne znaš. Ne pričam napamet. Slobodno im napiši nešto onako pa javi rezultat. Već nekoliko popusta sebi obezbeđujem na isti način, bez ikakvih problema.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Znam Darko da se ti poprilično razumeš u ovu tematiku. :) Ja sam joj već napisao da trenutno koristim onaj standardni popust od 20% popusta na pretplatu, a sad bih želeo, kao desetogodišnji postpaid korisnik 50%. Znači, sad samo da je zamolim da ovaj moj zahtev prosledi službi za brigu o korisnicima? Isto preko tvitera?
 
Poslednja izmena:
Mozes da uradis to sto ti je Darko rekao,ali nije mi jasno sta se mlatite sa tw,fb,live chat,jer oni niti znaju,niti mogu nesto da ponude.Lepo napises mail,posaljes i cekas da te pozovu. Ja poslao u petak u ponedeljak odgovorili.

Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока
 
Mozes da uradis to sto ti je Darko rekao,ali nije mi jasno sta se mlatite sa tw,fb,live chat,jer oni niti znaju,niti mogu nesto da ponude.Lepo napises mail,posaljes i cekas da te pozovu. Ja poslao u petak u ponedeljak odgovorili.

Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока
Može i preko društvenih mreža. Samo na private im kažeš da želiš da nastaviš sa 50% popusta (ako si koristio taj popust) ili da to želiš i da ti se jave nadležni za to.
 
Ne da se Kaća, neće ni da čuje. :)
Bez naslova3.jpg
 
Meni se zapala najgora. :) Ništa, pišem mail, pa i ako to ne upali, sledi zahtev za prenos broja u drugu mrežu (ili na prepaid).
 
Telenor će verovatno po zahtevu za prebacivanje u drugu mrežu ponuditi bolje uslove, kao i svi, ali smara to cimanje i cenkanje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jeste, već sam se smorio, a tek sam počeo. Ali, moram biti uporan, nema mi druge.
 
Nazad
Vrh Dno