Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Light

Izuzetno korektan post. Trebalo bi da ga shvatiš kao dobronamernu kritiku, što u stvari i jeste.
 
Koliko mi se čini ovo je tema o cenama i predikciji istih, a ne o Borku. Ali kao prozvan, osećam potrebu da repliciram..
Trebalo bi obrisati sve te komentare, naročito poznatih trolova ovde..poput bombice, jer umanjuju kvalitet teme. Ne vidim kako će to pomoći činjenici da ode mast u propast .
Ok fulao sam jednom u proceni, ali koliko puta dao tačnu prognozu?
Jel treba da podsećam da sam jedini uz Igišu pogodio da će doći do stabilizacije na 6k dok je većina predvidjala brzi kraj?

Moja predvidjanja nisu rezultat isključivo suve matematike nego nekih konstanti nedostupnih mnogima koji se oslanjaju isključivo na crvene i zelene linije i tačke.
Da ne idemo u off.. najnovija procena je da će kao što sam napisao pre neki dan uslediti kratkotrajni porast do nekih maks 4.3 najverovatnije na 4.1 i idemo opet dole, pa zatim opet period negativne stabilizacije u rasponu od 3.2 do 3.8 i moguće još jedan skok pre strmoglavljenja ispod 3.
Jasno je kao noć da ako nešto hitno ne preduzmu, odoše ozbiljni investitori iz kripta.

Indikativno je i sve manje interesovanje sistemaša za regulaciju..
 
On ide na tajne vecere sa Rokfelerima, kraljicom, papom i jos nekim jevrejima, rekli mu da nisu zainteresovani za kripto i da ne zele da ga regulisu.

"Ok fulao sam jednom u proceni, ali koliko puta dao tačnu prognozu?"

23.12.2018. - Meni ovo deluje kao 7k patern..
31.12.2018. - Najverovatnije ide ovo sve u..
----------------------------------------------------------------
02.09.2018. - Ide ovo na 8 uskoro, a posle novi balon. Može on da žlajzne malo, ali ko ima kefalo kapira da se sprema vrela jesen.
06.09.2018. - Najbitnije da je živ, žilav i da nema ništa od propasti. Dakle savet za trejdere, sačekati par dana da se vidi dal će dole još, pa dokupiti. Sigurna zarada.
21.09.2018. - Hoćemo. Al nikako da se spusti ispod 6.. - Ovo ostalo, tjs BTc sve po planu..kao što sam najavio biće ovo zanimljiva jesen. (ali po kojem planu da ide sve u k... ili bull???)
26.09.2018. - Priznajem, nisam nešto pratio specijalno par nedelja zbog privatnih poslova, ali kao što sam više puta naglasio teško da će to ispod 6k ići duže vreme..ja očekujem jedan dobar run u naredna dva meseca, ako ništa jedno 2 k na gore, a posle toga moguće i manji hajp pa ode i malo više..

U svakom slučaju imamo trenutnu nezainteresovanost sistemaša i regulatora ( gadne birokratije) što je dobro. S druge strane BTC mafija sigurno nešto smera, ne sede oni skrštenih ruku, njima ne odgovara stabilni kurs pa je i to sigurni pokazatelj da će se kurs menjati do kraja godine, tjs biće bula sigurno. Znači ko kupi ili je kupio za oko 6, 6 i nešto, ako sačeka sigurno će zaraditi do kraja godine.

E sad ti meni reci koliko si zaradio na svojim prognozama, i da li sebe smatras dovoljno dobrim da i dalje lupas po forumu ovakve prognoze?
Bolje ne pisi nista, nego ovakve stvari, ako si troll onda svaka cast uspijevas u tome, ako si ozbiljan onda nemam rijeci vise.
 
Al si lepo rezimirao sve. Mislim da nije trol, al da je mlad, i da on "zna" da boljr zna od "matoraca" ovde...

Al evo licno da kazem da su meni, cesto, zabavni njegovi postovi.
 
i meni :)
 
Taman kad pomislim da je neka pametna recena i da je neko nesto pisao o samoj ili samim cenama... po 3 strane. svadje i prepucavanja...
 
Moja predvidjanja nisu rezultat isključivo suve matematike nego nekih konstanti nedostupnih mnogima koji se oslanjaju isključivo na crvene i zelene linije i tačke.
Da ne idemo u off.. najnovija procena je da će kao što sam napisao pre neki dan uslediti kratkotrajni porast do nekih maks 4.3 najverovatnije na 4.1 i idemo opet dole, pa zatim opet period negativne stabilizacije u rasponu od 3.2 do 3.8 i moguće još jedan skok pre strmoglavljenja ispod 3.
Jasno je kao noć da ako nešto hitno ne preduzmu, odoše ozbiljni investitori iz kripta.


kakva su ti predvidjana , pises moze i dole,ako ne ode dole oticice gore haahahahah
 
Wait... whaat ?

a6wmu4.gif




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
https://www.b92.net/biz/fokus/analiza.php?yyyy=2019&mm=01&nav_id=1492474

Negde pri kraju teksta. Što nas vraća u realnost, ako se nešto uskoro ne desi revolucionarno, odosmo na tri cifre. A dvojka je blizu, možda par nedelja.

A ispod ovog teksta imamo još jedan naslov na b92, sve ukupno deluje kao očajnička propaganda tvrdoglavih investitora da krene hajp..al uzalud oo

A za kolege kojima smeta navodna kontradiktivnost mojih predikcija..vidite, ovo je dinamična oblast, ništa nije stacionarno, promene se dešavaju na dnevnom nivou, kome smeta nek se bavi nekim zdravim sportom.
Uostalom mnogi na početku posta nisu verovali da će BTC preći 100$. A vidi ga sada, ljubi ga deda..
 
Poslednja izmena:
https://www.b92.net/biz/fokus/analiza.php?yyyy=2019&mm=01&nav_id=1492474

Negde pri kraju teksta. Što nas vraća u realnost, ako se nešto uskoro ne desi revolucionarno, odosmo na tri cifre. A dvojka je blizu, možda par nedelja.

A ispod ovog teksta imamo još jedan naslov na b92, sve ukupno deluje kao očajnička propaganda tvrdoglavih investitora da krene hajp..al uzalud oo

A za kolege kojima smeta navodna kontradiktivnost mojih predikcija..vidite, ovo je dinamična oblast, ništa nije stacionarno, promene se dešavaju na dnevnom nivou, kome smeta nek se bavi nekim zdravim sportom.
Uostalom mnogi na početku posta nisu verovali da će BTC preći 100$. A vidi ga sada, ljubi ga deda..

Nema sta revolucionarno da se desi :) osim da se market ocisti od scam coina, "stable" coina i gluposti u kojimma je skoro pola para... a za to je potrebno jos dosta vremena.
A ako su siguran da idemo ka trocifrenom, zasto ne shortujes? jos uvek ti nije kasno :D
 
Ide ovo na 100k$ ako se desi nesto revolucionarno, a ako ne, onda ce na 3 cifre, a mozda ostane i na 4 cifre...
 
Evo šta kaže sinoć momak na Telegramu:

The daily candle will close in twenty minutes and this happens to be the weekly candle close as well.
Not a very good candle to have.

One last area of support at 3476-3430 remains to be tested, and if that doesn't hold, the price is likely to fill the gap and go down to 3336-3251 zone where the entire bullish impulse started almost a month ago.

If 3250 fails to hold, then we can expect new lows or a fakeout towards 3066-2900 area.

I don't think this market is ready to make significant new lows, which is why I'd look for bullish reversal from 3330 and below.
If that area does not show any bullish signs, of course not entering any longs blindly.

I'm just outlining the plan here, it may be still early to call it, so for now we keep an eye on 3476-3430 and how the price behaves there.

To clarify, by "significant new lows" I mean
I don't believe it is ready to go below 2850 from here. It needs more upside first.
A fakeout to 3k or even 2900 is still not a significant new low, so it's not out of the cards if the 3250 last line of support fails to hold.

But for now, all eyes on 3476-3430 and see how the price reacts there.
 
Sve je kristalno jasno. Ako ne ode dole, otici ce gore. :)
 
Jel to ponuda toliko mala ili je order bio toliko veliki?
 
A trenutna oko 3660$??
Koliko se zadrzala na 4k?
A raspala Cryptopia ne radi od jutros...
 
Poslednja izmena:
A trenutna oko 3660$??
Koliko se zadrzala na 4k?
A raspala Cryptopia ne radi od jutros...

1. Da
2. Par sekundi :) jer je neko opalio veci market order i cao.. e sad, dal' slucajno ili namerno, to vec ne znam... Ili neko mozda neko zna nesto sto mi ostali smrtnici ne znamo ( Borkovi insajderi :d ), to je sad vec diskutabilno.
3. Cudi me da uopste i radi jos cryptophia sa volume kao na pijaci nekoj malo vecoj :d

Slika 1 min chart-a
Screenshot (6).png
 
Sta vi misliste, oce li malo ovaj btc poci na gore do kraja jan ? :)

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi postoji tema - opste diskusija o kriptovalutama bas zbog toga da bi se ovde diskutovalo o cenama a ne o korisnosti, pranju novca, provizijama i ostalim stvarima.
 
Ja ocekujem bullish u narednih par nedelja. $4500+

Mora biti malo trckaranja bikova pre totalne kataklizme. Bear nije prosao.
 
Usli smo opet u neki low volume period kao tamo u zoni 6200$ a tad znamo sta se desilo --->3100$ vidicemo sad ponovi li se scenario onda smo u zoni ispod 2k vrlo brzo. Bull bi dobro dosao, ali ne ocekujem ga tamo do sredine aprila.

Definitivno downtrend nije prosao i ko je prodao na vrijeme i cuva $ ocekivano je da ce imati sansu da kupi znatno nize, ustvari jos nismo nasli dno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno