Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da li možeš menjati te brojeve ili samo izbaciti neki broj, naravno da uvek bude 4 dodata
 
mts.rs neverovatno da imaju novi sajt

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Da, videh novi sajt. Ali logovanje na moj mts i dalje traje 2-3 minuta, to nikada neće rešiti.
 
Ne da ubacis, nego samo da povezes - ostaju zasebni racuni. Mozes slobodno i nekog rodjaka/druga povezati, svako placa svoj racun, samo tih 100GB delite!
EDIT: Ne znam da postoji mogucnost da se ogranici potrosnja, a odvezivanje bi trebalo da moze. < neka neko drugi potvrdi bolje.
Da to sam mislio da povezem i ja placam box, a on svoj mobilni paket. Samo keva mi je u MTS-u i ona ima (valjda se tako zove) BizNet paket. Jel bi moglo to ili ipak ne moze.
Ne postoji ogranicenje po korisniku. Svi trose zajednicki, nakon potrosenih minuta iz paketa, bez restrikcija koji broj moze koliko da potrosi od 100 GB koji su zajednicki u okviru Box paketa :)
Mislis nakon potresenog interneta iz paketa, a ne minuta?

Sto se tice potrosnje moze on da potrosi i 90gb... meni je dosta i 10-ak gb mozda i manje.
 
Ne, mora Omorika/Morava/Soko tarifa biti.

Ako nekom treba, mogu da povezu moj broj, ja ne potrosim ni 500MB :)
 
Вип има пакет...
300 минута
Џабе друштвене мреже и четовање (вибер, вацап, фб месинџер односи се и на позиве кроз исте апликације)
И 10 гб нета за сурф за
999 динара....


Ево Ево
 
^nema poruka, mada ima jeftin dodatak za poruke.
 
Не памтим када сам послао СМС...буквално да ми није двостепене аутентификације обрисао би СМС месинџер....Ови из лелекома ћуте ништа не може те оморике јеле и борови два месеца три месеца за џ нет лимитери и остале материне...гори пакети не постоје...само да узму и тих 99 динара на било који начин...мука ми је.

Ево Ево
 
Вип има пакет...
300 минута
Џабе друштвене мреже и четовање (вибер, вацап, фб месинџер односи се и на позиве кроз исте апликације)
И 10 гб нета за сурф за
999 динара....


Ево Ево
Koji je to paket?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Не памтим када сам послао СМС...буквално да ми није двостепене аутентификације обрисао би СМС месинџер....Ови из лелекома ћуте ништа не може те оморике јеле и борови два месеца три месеца за џ нет лимитери и остале материне...гори пакети не постоје...само да узму и тих 99 динара на било који начин...мука ми је.

Ево Ево
Imate VIP temu i najbolje tarife

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel mozete da se ulogujete na MTS sajt?Ja nikako ne uspevam.Valjda zato sto su ga "renovirali"!:d
 
Хм, ја заборавио да ми прекјуче истекла УО за један Miks S али ме нико није звао.
Свратио малопре, написали су захтев па ће следећих дана да ме зове служба за ... како рекоше, за одговарање од одлуке, за убеђивање да останем па ће да понуде нешто. Џабе губе време, то сам и рекао али је процедура таква па ћу да сачекам и тај позив. Исто ми се дешавало и у Теленору, прво пријавим да хоћу на припејд па ме зову и ценкају се па како буде ... хм, ту ће исто картица ускоро да иде на припејд.
Некада је и имало смисла да се користи више картица па сабирају минути, мегабајти или поруке, сада је крај тих калкулација па ћу до лета још и да комбинујем а после само једна картица. Једино што ће тада да падне ценкање.
 
Treba im "vecnost" da se uloguje posle kucanja sifre. Mene nesrvira i sto se ne moze snimiti sifra ili ostati ulogovan, svaki put moras ukucavati... ma obicni de.bi.li
 
Ja ne mogu uopste da se ulogujem!Kad kliknem na Moj MTS pise -Greska 404!:d
 
Da nemas sacuvan negde svoj link?
http://www.mts.rs/privatni/moj-mts ?

Da, ovo za sifru i mene zivcira, ali svi tenkre mrze IE, i ne umeju da urade sajt koji je dobar za slabovide/slepe osobe vise :( U hromu cuva sifru, ali hrom.... uff ;)
 
Kad kliknem taj link sto si postavio,dobijem ovo:

Capture.PNG

Probao sa firefoxa i sa IE.
 
Meni otvara normalno, i na računaru i na telefonu sa chrome-a.
 
Jesi siguran da ti browseri ne dodaju /mobilna ili nesto, ako si vec nekada isao tamo? Meni dodaju recimo /racuni-i-placanja (tako nesto) jer to mi je u bookmarks, pa moram da secem :)
A ovi dodaci ne rade vise direktno, mora preko login strane.
 
A mozda su mi i ugasili racun,posto sam pre par dana prebacio broj na VIP.:S:

Hmmm,vidis to mi nije palo na pamet.Rekoh menjali su sajt,pa je sigurno zbog toga!

Ali,opet pa valjda bi trebao da dobijem stranicu za log-in,a ne 404?

Ko ce ih znati,i tako sam hteo da proverim samo,posto sam uplatio zadnji racun (decembarski) dali je legao.A posto je bila nova godina pa se prenos broja malo razvukao,koristio sam posle prestanka UO MTS karticu jos koji dan,pa da vidim koliko ce mi to obracunati.A oni ugasise moj nalog!A uopste,kako ide naplacivanje usluga posle isteka UO?Po normalnom cenovniku?
 
Tvoj nalog nema veze sa 404. Tebe browser odvede na stranicu koja ne postoji. Da li je ovo zbog bookmarka, zbog DNSa, ili nesto peto, no clue. Daj screenshot celog browsera eventualno, sa selektovanom adresom (vecina browsera ne prikaze celu adresu, kada nije selektovana).

Ne gase nalog uopste.
Da, po normalnom cenovniku ide posle UO. Pa ako si platio decembarski racun, znas koliko su ti obracunali? Januarski iznos ne mozes videti pre negde 3-10 februara.


Cudom, ja sam vec 3. januara dobio u inboxu racune!
 
Evo:
Capture.PNG

Sad sam probao i sa EDGE,isto se desava.

Ma nije ni bitno vise,napustio sam MTS skroz,hteo sam da proverim samo da vidim koliko ce mi naplatiti koriscenje usluge posle UO.Ali svejedno ce mi doci racun,tako da -no big deal.:)
 
Poslednja izmena:
Meni stigla poruka od VIP-a, da je racun generisan kod prethodnog operatera i da ga platim, pa sam se ulogovao u Moj mts i video racun. E sad, kada sam potpisivao prvi put ugovor, uvalili su mi pripaid broj koji nisam koristio i istekao je jos 2012, ali uredno mi stoji u nalogu. Broja koji koristim nema, ali u racunima stoji zaduzenje i racun.

Pojavljivala se i meni ova 404 greska, ali sam uspeo da udjem. U nalogu kada sam kliknuo na neku opciju isto mi se pojavila 404 greska. Tako da jednostavno nisu ispeglali sajt, a pustili su ga u rad.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno