Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Koliko se postpaid brojeva može uključiti u Box 4?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sta je alternativa za ovaj mix XL Plus kod telenora ili vip-a?

Total 5 / Neo 4?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
^odgovor je nista, jer nijedan od njih ne nudi ni u CG, a kamoli i BiH pozive, i to i ka fixnoj MTS.
 
Necu da placam kopernikuse.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Ja imam ovu informaciju od druga koji radi prodaju tih njihovih paketa. Doduše, znam par njih koji imaju po 4 broja, ali ne i sa petim pa ne mogu da tvrdim da je nemoguće.
 
Ja imam ovu informaciju od druga koji radi prodaju tih njihovih paketa. Doduše, znam par njih koji imaju po 4 broja, ali ne i sa petim pa ne mogu da tvrdim da je nemoguće.
Ovo je sa njihovog sajta, a i drugar me je ubacio u njihov Box 4 u kom ima pet, tako da budi siguran da je pet brojeva.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I piše 5 (pet).
 
Dobio sam informaciju posle obavljenog poziva na 733 (ja sam ih zvao) da su kolege tek juče počele da rade i da su započeli sa obradjivanjem zahteva sa mejla, iako sam napomenuo da sam mejl poslao 23, 24. decembra, ugovor mi je istekao 29.decembra. Naravno poslali su urgenciju nazvace me veceras ili sutra ujutru. Pa da vidimo i to čudo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Evo zvali su mene. Moram reci da su se pretrgli, 1 mesec Omorike 1 besplatno + mozemo da vam sredimo i jedan dodatan gigabajt kao da ste online kupili. :happy:
 
Koji paket si imao do sada?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Miks XL na mom broju, a brat Miks XL Plus, oba broja su na istom racunu. Pitao sam za pogodnosti za drustvene mreze, da izvucem nesto za ovih O2 po ceni O1 ako moze tri meseca ali nista, samo jedan mesec besplatno i ako potpisem na 2 godine. Neka hvala. :wave:
 
Poslednja izmena:
Zvao ih i ja juce, trazio omoriku 2 po NG akciji + 3 meseca po 1din. Do sada sam bio na xl paketu. Ako ne prihvate odoh u telenor.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Normalno, menjajte operatera. Pa u Vipu za 999 din neograničeni pozivi i sms i 4+1gb pa to se više isplati ili INtarifa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja dobio Omoriku 1 (ne O2 po ceni O1 nego baš O1) sa duplim internetom + neograničeno društvene mreže + 10gb YouTube + 3x1 din. Naravno, nema pravila, imao sam specifičan slučaj pa su verovatno zbog toga bili malo šire ruke.
 
Poslednja izmena:
Ja dobio Omoriku 1 (ne O2 po ceni O1 nego baš O1) sa duplim internetom + neograničeno društvene mreže + 10gb YouTube + 3x1 din. Naravno, nema pravila, imao sam specifičan slučaj pa su verovatno zbog toga bili malo šire ruke.

Isto ovo ja dobio danas, potpisao na dve godine. Naravno posle zahteva za prenos broja u Vip!

I ne samo dupli net, nego dupli plus 1gb, ukupno 7gb!




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A sle*ci. [emoji23] Ja im trazio jos taj jedan da bude 6+1, nisu hteli da daju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne da ubacis, nego samo da povezes - ostaju zasebni racuni. Mozes slobodno i nekog rodjaka/druga povezati, svako placa svoj racun, samo tih 100GB delite!
EDIT: Ne znam da postoji mogucnost da se ogranici potrosnja, a odvezivanje bi trebalo da moze. < neka neko drugi potvrdi bolje.
 
Poslednja izmena:
Da li možeš posle da ga "izbaciš"? Da li imaš neku mogućnost ograničavanja ko će koliko da potroši ili svi troše dok ne potroše?
 
Ne postoji ogranicenje po korisniku. Svi trose zajednicki, nakon potrosenih minuta iz paketa, bez restrikcija koji broj moze koliko da potrosi od 100 GB koji su zajednicki u okviru Box paketa :)
 
Nazad
Vrh Dno