Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Klineri i ostala djubrad, neki battery sejveri, neke igrice...
 
Ne koristim nikakve anti viruse, cleaner - e i slične programe bas zbog toga. Od igrica igram samo jednu već godinu dana i ona mi nije nikad izbacivala ovako nesto.
Zadnje sto sam ubacivao, tražio sam neku apk od slika da pravi video sa muzikom po izboru, probao par komada i obrisao, mozda je od njih nešto ostalo.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Zadrzi pritisak na ekranu dugo, trebalo bi da ti otvori info od aplikacije...tu ces videti koja je

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ove 3 mi je pronašao, ali njih imam bar 2 godine instalirane...

Probaću kad se pojavi da držim dok ne izadje info. Nisam znao da info hoce da izadje i kad se pojavi preko celog ekrana ako se duže drži, sve cekam da se pojavi u notification bar-u pa tamo da vidim, ali tamo se ne pojavljuje.
43f21e175b02346f18e7a7e07ce85fd6.jpg


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Pa eto našao ti je. Nema veze koliko ih imaš oni su kroz update, a možda i server side push-ovali reklame.
 
U principu osim dosade, to nije opasno, mislim nisu virusi? Telefon uglavnom koristim za posao, imam i online plaćanja, ne posećujem nista rizično bas zbog toga.

Izbacicu sve 3, pa cu onda videti da li će biti reklama.



Edit:

Koliko god da držim ne izlazi info, jedino u ćošku dole kad kliknem na "i" , izadje info ads by Google.


289d71688319b081a8da14de40e1db2e.jpg
 
Poslednja izmena:
Obrisao sve 3, izgleda je cam scanner bio, nju sam poslednju. Tu apk bas koristim, moram naći neku zamenu ali da ne smara, neki predlog?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ja koristim CamScanner i nemam nikakvih problema.
 
Genius Scan preporuka

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Može i OneDrive, ako neko koristi za storage. Ima u sebi document scan opciju.
 
Obrisao sve 3, izgleda je cam scanner bio, nju sam poslednju. Tu apk bas koristim, moram naći neku zamenu ali da ne smara, neki predlog?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Sta fali Google fotoskeneru?

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
A fotoaparatu?
Ja koristio svašta pa sad sve pobrisao. Slikam, kropujem i šaljem.
 
Nema svako u aparatu skener.
Ja imam, ali ostao mi je i dobar program od ranije, zove se: Quick Pdf Scanner Pro pa kome treba neka ga isproba

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Office lense je full..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koji program je najbolji za praćenje 3G protoka?
Imam 3G Watchdog i neki My Data Manager, na početku mjesečne kvote ih podesim ali nakon određenog broja dana sve više odstupaju u tome koliko MB je potrošeno, a ni jedan ne prikazuje onoliko koliko mi operater javlja da sam potrošio.

Ovaj My Data Manager je preporučio da mu ostavim Persistent Notification jer je tada kao precizniji, ali me nervira ta stalna notifikacija pa sam je isključio. Ne znam da li to zaista može da utiče na preciznost obračuna ili foliraju.

Koji program vam se pokazao precizan ali i pregledan i funkcionalna za praćenje protoka, da mu mogu u bilo kod danu zadati kvotu za narednih mjesec dana?
 
Operater obicno vara koliko je potroseno podataka. Posebno VIP

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
3G Watchdog kaže da sam potrošio 454 MB a operater kaže da sam potrošio 388 MB.
 
@Vader
Da li si probao ono što je ugrađeno u Android?

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Kako si podesio obračunsku jedinicu?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
I meni su danas iskočila takva dva, odmah sam deinstalirao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Takođe, ali sam ubio notifikacije, ne i aplikaciju.
 
@Vader
Da li si probao ono što je ugrađeno u Android?
Tamo može da se podesi samo od 1. do sledećeg 1. u mjesecu? Meni obračun od 600 MB počinje 17.-tog u mjesecu, ne vidim može li se to podesiti u nativnom Android obračunu. Ali vidim da tamo piše "Your carrier may calculate data usage differently from your device". To je valjda onda ovo da mi programi prikazuju drugačije od operatera, a i programi se između sebe ne slažu.

@m@c|-|oR , gdje se podešava obračunska jedinica?
 
@Vader
Kod mene možeš da biraš dan od kojeg počinje računanje potrošnje

41328bcdd5cc8bd59f98c510bf545667.jpg


Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
A fotoaparatu?
Ja koristio svašta pa sad sve pobrisao. Slikam, kropujem i šaljem.
Većina aplikacije za skeniranje radi korekciju perspektive, tako da ono što je skenirano bude osnovnog oblika. Tu su još i korekcije senki, boja i sl.
 
Nazad
Vrh Dno