Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Baš su ga fino nahvalili, ovo je izgleda jedan od najbolje zaokruženih telefona još od LG G2
 
Koliko kosta NFC kad mu nisu stavili? Steta... Pise da ce biti dostupan od 29. avgusta, kod nas 10-15 dana kasnije? Bar na KP. Mozda ga i kupim i koristim do izlaska S10+ ako bude <300 evra.
 
Koliko kosta NFC kad mu nisu stavili? Steta... Pise da ce biti dostupan od 29. avgusta, kod nas 10-15 dana kasnije? Bar na KP. Mozda ga i kupim i koristim do izlaska S10+ ako bude <300 evra.

Verovatno košta više nego metalna leđa. . .za te pare je odličan a u Srbiji teško da ćeš ga naći za manje od 300e.
 
Ne znam, malo su pricali o ekranu.
LCD 1080p, nije nesto na Suncu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Verovatno je Tianma u pitanju, kako je rekao Loznica. Kazem ja, morali su da ustede gde god su mogli. Ne ide za 260€ 845 i sve da bude full.
 
Tianma gotovo sigurno i to verovatno ista kao sa rn5.



@krecky
Veliko hvala :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na rn5 je odlican, tako da nema brigee

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
E to ne znam , nisam gledao ruske testove za njega jer mi je mobilni cigla :)

Inače mislim da je u Indiji toliko niska cena zato što se proizvodi u xiaomi fabrici u Indiji

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da, to je u pitanju sigurno.
Testirao je onaj Spanac ili sta li je vec, ne mogu po naglasku da procenim, sa kanala Techtablets i cini mi se da je pisalo Tianma, verovatno da je isti ekran u pitanju, za taj cenovni rang vise nego dobar.
Inace jako dobar kanal, bas detaljno odradi recencije. :)
 
Pojavio se na Alibabi, EU verzija 305 dolara/263 eur. Bas me zanima koliko ce biti na KP.
 
Kod mene radi na mi note 3. Vidim da su jos neki imali problem sa instalacijom. Pise da ima bagova i da ce 29. da izbace novu verziju...

Sto se tice tianma ekrana, meni se ponekad ucini da redmi 5 plus ima bolje boje od mog mi note 3 koji inace ima jdi ;)

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Što je najbolje i softver je malo prerađen (podržani paketi ikona i još neke sitnice), a launcher će da postave za nedelju dana na market.
 
Poslednja izmena:
Ma kakav njihov softver, samo twrp+aosp+neki kernel.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
^da. Bice ga na play storu. Vidim i da je prijava za miui 10 beta u toku.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Ma kakav njihov softver, samo twrp+aosp+neki kernel.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Kernel kad i poco launcher objavljuju 29-og

Bar jednom u 3 meseca ažuriranja, a android 9 stiže u zadnjem kvartalu ove godine :)
 
Poslednja izmena:
Ako ti je NFC neophodan tu je Mi8. Dok Poco stigne na KP, dotle ce Mi8 biti ispod 400. :)
 
Gledam recenziju mrwhosetheboss i vidim da se oko notch-a dešavaju anomalije na ekranu, prljava slika, probija izgleda okolo

iv5S7ce.png
 
Ali ima OLED. Neće biti toliko velika razlika u bateriji.
Čak mi se čini da mi8 ima manju donju ivicu od Poco

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Deluje da Mi8 ima manju donju ivicu, i meni se cini.
Mnogo je lepse da je nema uopste, ali vec je receno da je taj nacin dosta skuplji. Makar da su je prepolovili ako vec ne mogu skroz da je uklone ali dobro, ne moze sad sve. :)
Nema 4000 mAh...

P Smart
Eh sad, pa ne moze i jare i pare. I Max 3 ima 5500 mAh ali nema NFC. Odredi prioritete. :D
 
Nazad
Vrh Dno