Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Moze biti. Radi normalno jedino kada mu stavim punjac od samsunga j5

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kada pokusam da vratim sa Orea na Nougat,Odin mi stalno izbaci ''Fail'',kao na slici.Screenshot_1.jpg Kada gledam na youtube,downgrade prolazi bez problema.U cemu moze biti problem?
 
Noviji fw pa ne dozvoljava vraćanje, loš fw, loša verzija odina.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako ima neki novi bootloader koji nedozvoljava da se dongredije onda nista ostaces na oreo,na video sto si gledao ima vajda stari bootloader

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Ako ima neki novi bootloader koji nedozvoljava da se dongredije onda nista ostaces na oreo,na video sto si gledao ima vajda stari bootloader

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
Nije moj telefon,vec komsijin.Sin mu stavio sifru,pa zaboravio koja je,a da problem bude jos veci,pojma nemaju koja im je bila mail adresa u telefonu.Resetovali ga iz rekoverija,trazi gmail nalog,koji oni naravno neznaju.Doneli meni da pokusam nesto,mislio sam ici ce lako,ali izgleda nista od toga.
 
Na nugatu je bila mogućnost da se zaobiđe malo kompleksnijom metodom, za oreo pojma nemam jel su našli exploit

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nije moj telefon,vec komsijin.Sin mu stavio sifru,pa zaboravio koja je,a da problem bude jos veci,pojma nemaju koja im je bila mail adresa u telefonu.Resetovali ga iz rekoverija,trazi gmail nalog,koji oni naravno neznaju.Doneli meni da pokusam nesto,mislio sam ici ce lako,ali izgleda nista od toga.
Bolje odnesiga u servisu i preko box obrisace ga za 2 min,ovako mozes samo da korumpiras imei so downgrade preko odin
Ovo je za s7 za s8 ne radi

Sent from my Redmi Note 4x using Tapatalk
 
Ima li još neko problem sa notifikacijama za Tapatalk, posle verzije 6.5.6 ni na jednoj ne radi led notifikacija za nove poruke?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nešto je do tebe, meni je bar na 5 telefona radio led sa verzijom 7.x.x

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam šta bi moglo da bude u pitanju, sva podešavanja telefona su ista, menjam samo verzije Tapatalk i jedina gde sve radi je 6.5.6

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako se vam se drzi s8 sto se ogrebotina tice. Razmisljam da skinem ovo g od stakla

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam skinuo zaštitu posle mesec dana od kupovine, stavim nekad Nillkin ledja zbog klizanja. Nema nikakvih oštećenja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Код мене је биксби дугме намештено да на двоклик пали лампу тј блиц, један притисак ми је Back а кад задржим уради Screenshot. Двоклик на Power пали камеру.

Sent from Galaxy S8

kako se to radi? jel komplikovano?
 
Platiš i skineš BxActions aplikaciju sa Ps i uživaš u mogućnostima ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li postoji neko free resenje za snimanje videa u 24fps ???
 
junska zakrpa se kod mene nije pokazala najbolje.Nisam siguran da li je do nje(zakrpe) ili je sticaj okolnosti ali imao sam raznih bagova sa auto osvetljenjem,rotiranjem stock aplikacija kao npr messages i naravno slabo trajanje baterije.....sinoc sam vratio prvomajsko izdanje na telefon i isti se radikalno promenio ali ocekujem za par dana jos bolje rezultate.............mozda nekom pomogne...........
 
Poslednja izmena:
Kako si uspeo da vrats? Ja par puta pokusao sa odinom da spustim na Nugat, ali uvek izbaci Fail

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
ako je bootloader V2 ne vraca se nikako na Nugat.....npr.G950FXXU2CREED gde je 2-jka verzija bootloadera nikako ne moze da se vrati na Nugat..........
 
Zna li neko hoce li ovo ici dalje dole prema displeju kroz duze vrijeme?
 

Prilozi

  • Screenshot_OLX.ba_20180715-142030.jpg
    Screenshot_OLX.ba_20180715-142030.jpg
    173.6 KB · Pregleda: 127
  • Screenshot_OLX.ba_20180715-142042.jpg
    Screenshot_OLX.ba_20180715-142042.jpg
    185 KB · Pregleda: 118
Po slikama nebi trebalo ali se nikad ne zna, sta mu se desilo, dali je imao masku i staklo i koja visina

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam nasao sam ga na oglasima ispod cijene pa zato pitam,a vidim da imaju i neke maske koje pokriju ovo sve.
 
Suludo je kupovati razbijeni telefon, ali opet važno je imati top model, pa makar i razbijen.
 
Sta god da zalepis otpasce, podici ce se, ja sam izdavao lom novca za s protektore i sve je zivo otpalo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno