Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze da se diskutuje o tome da mozda ti mislis da se ne bi tako ponasao CEO ali reci da je Damian Lewis slab glumac je nesto sto ne bi trebalo reci ni kao licno misljenje...
 
Nije los glumac sigurno, mozda ne izgleda tako zivot hedz menadzera, on se ponasa kao milijarder :D, ali mislim da dobro iznosi ulogu, cela ekipa je na nivou.
 
@akki
Ako je on tebi olicenje dobrog glumca ne znam sta da ti kazem.
Ne znam kakve su mu druge uloge, ja sam ga samo jos u Homeland-u gledao i tamo je bio neubedljiv.
 
Glumi milijardera ekscentrika sumnjivog karaktera, i meni deluje na trenutke iritantan ali takav mu je karakter lika kojeg glumi. Ima neke cudne grimase koje mogu da deluju isforsirano ali je defintivno dobar glumac, u band of brothers neprikosnoven. Nisu ga Spilberg i Hanks izabrali za jednu od glavnih uloga bez razloga. Kolika nas uopste poznaje nekog deviznog milijardera...
 
Kljucna recenica koliko nas poznaje milijardera :D ili menadzera nekog takvog fonda...po meni je dosta dobar, i Paul Giamatti je odlican kao tuzilac.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Neko pomenu pre par strana da je Loki u westworldu?.! Nema lokija u ww
 
Ne Loki (Tom Hiddleston, MCU), nego Floki (Gustaf Skarsgard, Vikings). :D
 
Aha ovaj iz kontrole u poslednoj sezoni westworlda. Ja mislio loki pa razmisljam, kakav crni loki.
 
Lewis odlično nosi ulogu u Billions, ne bih mogao da zamislim nekoga drugog u toj ulozi, ipak ga Giamatti šije sa glumom ali daleko je on od lošeg glumca.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Covek dobio Emmy i Golden Globe za Homeland a tebi neubedljiv... ok, iritantan ti je, sto je i razumljivo, takve likove glumi u te dve serije, ali reci da je los glumac, covek koji je brljirao u Band of Brothers i The Forsyte Saga, covek koji ima OBE priznanje u Britaniji za doprinos drami... nije ok u najmanju ruku :d
 
Westworld S2E9 odlicna, najbolja u drugoj sezoni. Ed Harris sjajan.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Meni se uopšte ne sviđa druga sezona Legion. Prestao sam da gledam koliko su smorili sa poslednjih par epizoda.
 
Expanse lepo zakuvali, sad treba čekati 14 dana pa da se pogledaju zadnje 2 epizode sezone :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Neće se ništa završiti u ovoj sezoni, sasvim sigurno (osim ako jako zbrzaju)...
Ko je čitao može da se strpi :)

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
SeriesGuide aplikacija kaže da izlaze 28.06 u 2 ujutru :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
12 Monkeys pogledao svih 6 dosad puštenih epizoda sezone 4 - impresivno, ne čudi me da ima 100% na Rottenu, isto kao i Expanse. Samo da ne zeznu kraj ...
 
Moglo bi se nazvati proširenjem priče iz filma, meni je film sjajan i s vremena na vreme ga pogledam, a ovo je kao da si zavirio malo dublje u sve to.
 
To je filmcina ! Videcu, mozda pruzim priliku seriji, ako je tako dobra. Jel ima dosta epizoda, koliko planiraju da snimaju ? Ne bih nesto megalomansko sad krenem..
 
Odgledao sam prvu epizodu The Handmaids Tale.Sta znam,deluje zanimljivo.Veceras nastavljam.
 
Ovo je zadnja sezona, a sama serija je toliko dobra da mozes ladno i da ne gledas. Jedino ako imas viska vremena.
Da ne spojlujem, u seriji sve se vrti u krug non stop......
 
Pogledao celu sezonu Unsolved.
Preporuka svakome ko je odrastao u to vreme ('90ih) i toj kulturi. Cak i oni koji su dobro potkovani ce saznati dosta novog, ali generalno vrlo dobra serija, pogotovo zbog uloga i scenarija, koji je jako dobro napisan.

8/10
 
Jeli serija serija ili kao dokumentarac, ili ona vrsta koju ne znam kako nazivaju, poput "Genius"..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Meni po glumackoj ekipi deluje da mora da je serija. Tipa kao American Crime story.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno