Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

hmm, pitanje je kakav je sd710. meni je obican mi8 ipak interesantniji jer nije bas toliko velika razlika u ceni.
samo treba da vidimo kolike su baterije u njima i koliko je 710 stedljiv.

Osim toga, spreman za porucivanje band 3 i mi8 :D
 
Šteta što je mi8 porastao... Mada ovaj se će biti izgleda top,jedino ako bude dobra baterija

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Respect za sve ljude koji mogu da drže 6.21 inč!
 
nije to to sto sam ocekivao,xiaomi uvek me razocaraju UVEK...umesto f1.7 ono 1.8, video snimanje i stabilizacija losa kao kod mix 2s, nema dual speakere, water resistance, 3,5mm jack...nego koliko je mAh baterija ? Po meni zenfone 5z ima lepsiji dizajn, screen to body ratio 90% i dual speakere i 3,5mm jack...
 
Kakvi krsevi od telefona, obrve veće nego na ipX. kamere iste kao na mix2s. Mislim na običnu verziju.. za SE se još ništa ne zna.

Tačno sam znao da će imati amoled ekran , što je još jedan minus po meni. I skeptičan sam da je to Samsung amoled :)

Najbolji deo prezentacije danas je mi band 3 :)
 
Poslednja izmena:
Kakvi krsevi od telefona, obrve veće nego na ipX. kamere iste kao na mix2s. Mislim na običnu verziju.. za SE se još ništa ne zna.

Tačno sam znao da će imati amoled ekran , što je još jedan minus po meni. I skeptičan sam da je to Samsung amoled :)

Najbolji deo prezentacije danas je mi band 3 :)
+1 za band 3
 
SE verzija 3100mah i lošija kamera + bez ois. Verovatno nema ni ufs memoriju
 
Uopste mi nije ruzan sa notchem, kontam da su stavili notch da bi se razlikovao od mi Mix serije. Tako da sad imaju odlicne uredjaje za svakoga, kome ne smeta notch i kome smeta.

Kidence, kad ces imati ove Mi8 na raspolaganju? :)
 
Obecali su sakrivanje tako da će izgledati isto kao redmi 5 i ostali.
Jedino što nema 3.5mm, smradovi.
 
Sve tezi ka tome da se predje na BT sluske...zato i lagano izbacuju 3.5mm.
Samo smeta :)

@slavisaj

Sve zavisi kada izadje Global verzija Mi8, 5-og juna ide prodaja u CN, pa se ceka India...i onda ide Global...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako bude 350-450€ kod nas, baš me briga za nedostatak kao što je stereo speakers ili notch. Da je 800 pa da mu tražimo mane, ovako je ovo odličan telefon.
 
@DarkSideR
3400mAh pise na kineskoj verziji mi stranice.
 
Poslednja izmena:
Izbacili su telefone od 250 do 500 evra u flagship performansama. Sjajno. Bice za svakog po nesto, a ja vidim sebe kako kupujem 8 SE :)
 
mi 8 se karakteristike sa http://www.mi.com/mi8i/specs/

ekran: AMOLED 5.88'' 18.7:9 2244x1080 FHD+,423 PPI
velicina: 147.28 x 73.09 x 7.5 mm (malko veci od mi 6)
tezina: 164 g
baterija: 3120mAh(typ)/3020mAh (min)
CPU: SD 710 2.2GHz
GPU: Adreno 616 500 MHz
RAM: 4GB/6GB LPDDR4x
ROM: 64GB eMMC 5.1
zadnje kamere: 12MP,1.4um,f/1.9 i 5MP1.12um,f/2.0 (verovatno kao redmi note 5)
prednja kamera: 20MP 1um (verovatno kao mi 6x)
 
Ako budu kao na redmi 5 onda su tu malo zakinuli, ne kažem da su lose ali ovo bi ipak trebalo da bude viša klasa.
I dimenzije su malo previše, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i nemaju telefon ispod 70mm širine...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Au ovaj SE mi deluje bruka, ako stigne kod nas i bude do 300e, bruka.
 
Bas je steta sto su se odlucili da prave samo glomazne telefone.. Kad bi napravili malu zverku (velicine ko' iphone 4s), to bi bilo ekstra.. A ne ove tacne >.<
 
Xiaomi klasika, kopiranje dizajna uz maksimalne uštede što donosi odličnu krajnju cenu :)

Uzeću ovaj satić - interesantno deluje, a cena smešna!

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kopirali ili ne, njihova popularnost je sve veca kod nas, kao i u svetu ... uskoro u top 3.. a onda Apple i Sljamsljung da drze gace :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kopirali ili ne, njihova popularnost je sve veca kod nas, kao i u svetu ... uskoro u top 3.. a onda Apple i Sljamsljung da drze gace :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Ne bi me čudilo da im Ameri izvuku uši pod pritiskom...

Šteta što na većini tržišta nisu prisutni direktno nego preko distributera a i to što ne nastupaju malo agresivnije sa celom paletom proizvoda već maltene van kine isključivo telefone prodaju.
 
Nisu prisutni jer imaju "velike prohteve" za official Mi store... a to moze samo u zemljama gde su popularni i gde imaju racunicu, ali polako krenuli su napad na Evropu...kroz koju godinu, ko zna :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kopirali ili ne, njihova popularnost je sve veca kod nas, kao i u svetu ... uskoro u top 3.. a onda Apple i Sljamsljung da drze gace :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Kopirali ili da, do te mere da se i novinari sprdaju :)

The Xiaomi Mi 8 is a blatant iPhone X ripoff with a full-sized notch
https://www.androidcentral.com/xiaomi-mi-8-blatant-iphone-x-ripoff-full-sized-notch

Xiaomi Mi 8 is official: Everything you need to know

Here comes the new Xiaomi Mi 8. It looks like an iPhone, it works like an iPhone, but is it any good?

“Studio Lightning” portrait photography, obviously inspired by Apple.

The first device ever being the iPhone X, of course

Just like on the iPhone, you can record little animations of emoji that track your facial expressions.

Xiaomi Mi 8 SE
We don’t know what SE stands for and Xiaomi probably doesn’t know either.
:D It’s just an Apple-esque suffix that denotes a smaller, less powerful variant of the Mi 8.

https://www.androidauthority.com/xiaomi-mi-8-871240

Xiaomi's Mi Band 3 is water resistant to 50 meters

34047295_1761332883902297_6831285594711130112_o.0.jpg


Xiaomi announces $26 Mi Band 3 with 20 days of battery life


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Novinari uvek komentarisu Xiaomi da kopira IPhone...
Ali to je uradio i Huawei, Samsung evo izbacuje telefon sa vertikalnim kamerama.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Da vidim, svi Samsung telefoni izbacili ulaz za slušalice, imaju obrvu i kamera im je u gornjem levom uglu i to primetno izbačena :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Mnogima smeta uspeh Xiaomi-ja, tako da ti placeni sajtovi i novinari nas iskrene ljubitelje ne zanimaju :)

uploadfromtaptalk1527764416221.png

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
A, Xiaomi ne zanima USA trziste. Tako da USA nema zbog cega da im izvuce usi.
 
Pa zasto bi ih zanimalo kada tamo Apple ima monopol ?! Lepo se oni drze Indije i Kine i uzivaju :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno