Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Peaky Blinders, sho da ne

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Hvala, zanimljivo na prvi pogled.

A neki predlog za seriju koja je zavrsena :) ?

Ne mora biti krimi drama, mogu i drugi zanrovi...
 
Recimo Dexter, jes da ima brutalnosti, al te brutalnosti su urađene s ukusom [emoji3]

Lost ste sigurno gledali, ako niste eto preporuke.
 
Dexter sam odgledao pre par godina, jeste maestralna serija u krimi pogledu.

Lost nisam gledao. Secam se kad sam planirao da pogledam da je pocela neka papazjanija u nekoj sezoni i da su je svi nagrdili tada, pa nisam ni krenuo da gledam.

Halt and Catch Fire - drama

Pogledacu sada, hvala.
 
Poslednja izmena:
Big little lies i this is us takođe čekiraj.
 
Dexter sam odgledao pre par godina, jeste maestralna serija u krimi pogledu.

Lost nisam gledao. Secam se kad sam planirao da pogledam da je pocela neka papazjanija u nekoj sezoni i da su je svi nagrdili tada, pa nisam ni krenuo da gledam.

Ma zanemari kritike za kraj, nije idealno zavrsena, al sta ima veze, retko koja vrhunska serija ima adekvatan kraj koji ce zadovoljiti sve ukuse. Lost je poprilicno unikatna serija koja odusevljava iz epizode u epizodu.

Fali mi nesto takvo sada za gledanje.
 
Person of interest probajte :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Lost pod obavezno ko nije gledao. Ja udario reprizu prošle godine.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Moj savet potpuno suprotan. Serija koja je imala takav potencijal kasnijim sezonama upropaštena. Kraja neću ni da se podsećam, dobiću ponovo enureze.
 
Identičan utisak, u nekom momentu srozana do te mere da ne bih imao obraza da je preporučim ikome.
Prison break fazon ako ne i gore
 
Poceo petu sezonu Breaking Bad, bindzujem, al pomalo :D
Racunam da posle ovoga krenem Dexter-a?
Lost nisam gledao isto, ne znam da li da je razmatram uopste? Sopranos gledao odavno, mogao bih da se podsetim. A mozda i The Shield :)
 
Person of intetest, Shield i Lost pod obavezno [emoji6]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Dextera gledaj bez zadnje sezone posto je prilicno losa. Lost gledaj komplet.
 
Naterali ste me da i ja pocnem sa Lostom...
 
Dobro - ABC serija komercijala koja je svojevremeno bila najgledanija, pa su normalno malo razvukli i zakuvali gde nije bilo potrebe :)

Planirajte da ostavite dosta vremena za Lost!

30c0cd154ddd533d08f56fa04699af3c.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam šta ste očekivali na kraju ali meni je kraj Losta dobar . To je prva serija koju sam baš pratio godinama isto i moje društvo . Posle te serije sam odgledao dosta boljih serija ali jednostavno mi je prirastao za srce ,retka serija gde mi se dopadala većina likova . Eh kad se setim iščekivanja zadnje sezone,pa zadnja epizoda,uh. Posle te serije ništa više nije bilo isto što se tiče praćenja serija ,po meni prekretnica u praćenju serija.
Ja sam više u fazonu da ne gledam sve živo u zadnje vreme. Ako mi se dopada serija gledaocu je par puta . Uvek biram da gledam nešto što mi se dopada više puta nego da se mučim sa nekom serijom.
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bila je svojevremeno i na FOX Srbija kanalu - ali to je bilo negledljivo zbog pauza i reklama.
 
Poslednja izmena:
Ma gledalo se to odavno ,još preko Rapida,megaplouda i kasnije torenta.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja još uvek imam Lost na nekim CD-ovima, kao i Band of Brothers.

Kad se samo setim koliko je sve to bilo teško tada pratiti i pohvatati. Počeo da gledam na TV-u, totalno se zaludeo s prvom sezonom, pa izgubio redosled ne sećam se ni sam kada, naknadno sam poskidao sve i gledao više puta.

Sjajna serija za to vreme. Šteta što su je tako završili. Obavezno je pogledati i onaj dodatak nakon kraja. :)

 
Ako ne umete da se izrazavate bez vulgarnosti, nemojte ni pisati po temi. Procitajte par knjiga umesto gledanja 2-3 sezone neke serije, korisnije je za vokabular.
 
^Leftovers 9/10, slučajno saznao za seriju i pogledao je u cugu

Jessica Jones sezona 2 - 5/10, jedva gledljivo, priča neubedljiva, gomila neuverljivih likova...

Ghost Wars 4/10 - ne znam što sam krenuo da gledam...

The 100, sezona 1, 3/10 - nelogično tinejdž smeće

Dark 6/10- interesantna serija, očekivao sam možda da bude malo mračnija

Wynonna Earp, sezona 1, 5/10
 
Lost sam voleo baš puno da gledam medjutim nakon treće sezone sam nešto usporio a tada su oblatili seriju da je nerazjašnjena do kraja i to ume jako da me nervira (kad je open end baš ono open pa ko kako shvati i onda se ljudi ubeđuju šta je pisac hteo da kaže)

Ako mi neko potvrdi da se preko ajd recimo 80% dešavanja na kraju objasni konkretno možda bih joj i dao neku šansu ponovo, ovako ako neko zna neki link sa full synopsisom da ne gubim na vremenu jer priznajem da mi je žao što je još tada nisam izgurao do kraja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno