Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Moj x626 je mtk :) Ali hvala puno na pomoći, video sam ja to sve i pročitao, svakako će pomoći nekom drugom. Koliko ja znam, LeEco S3 x626 ne postoji sa SD čipsetom. Verovatno si gledao na gsm areni, to je isto LeS3 ali x522, on ima SD652.

Sent from my LEX626 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste. Ja sam kucao LEX626 i izbacio mi je LeS3, zato sam mislio da je to tvoj. :)
 
Flicker : https://flic.kr/p/24Mcg5b
https://flic.kr/p/222LQBo
https://flic.kr/p/24MKy6a
70cf2da7023b086017f48f1fedb18f83.jpg
6af20f83fada055c3abe818fa40a21d0.jpg
3b695657313b7de336aad52a67cfdf38.jpg


Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Kada ces i zasto ne, nauciti stavljati ogromne fotke u spoiler?
 
Koliko mi je dugo učitavao post mislio sam da si već stavio full res slike na forum. :d

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ne znam sta je tu toliko speciijalno sa tom GCam? u takvim uslovima kao on sto je imao, svaka kamera ce napraviti odlicne fotografije.
 
mogao bi i da stavljaš thumbnaile nemamo svi optiku, ovoliko megabajta za ove akvarel prženice aj da su neke fotke sa DSLRa
 
ja otvaram mahom preko mobilnog neta pa sta sad... ucitava pristojno brzo. sto bi neko danas pazio kako ce da postavi sliku.

sto se programa za kameru tice, bolje uzmite nesto sto slika raw i ne brlja po fajlu uopste, mozes da radis posle sta oces...

ja sam se u kamere na mobilnim razocarao skroz posle 808, jer ta bangava osmica sa svojim budjavim jpg fajlom ima bolji dynamic range od sve ove boranije i dan danas, dzaba im raw, dzaba sve... sony qx100 sam prosledio dalje i definitivno odustao dok neko ne stegne OO i napravi nesto sto je osmica bila u svoje vreme
 
Jako je nepregledno kad se forum posecuje preko broswer-a, ne koriste svi tapatalk....
To za 808 si u pravu, telefon van svog vremena...
Meni se nekako cini da gcam daje vise detalja....
2018-03-06_07-43-49 by Marko1846, on Flickr
 
Nauci da koristis spoiler. Nece svako malo da ispravlja iza tebe.
 
Za velike fotografije koristite spoiler. Obrisano je zadnjih par komada koji nisu tako uradili, a od sada ce ici i kaznjavanje za one koji ne budu kacili tako velike slike. Ako vecina trazi da bude tako, onda i vas nekolicina se uskladite sa time ili preskocite temu.

Pozdrav
 
Čekaj jel mora apoiler ili ne ? Vidim neke slike nogu bez neke ne, ako mora spoiler koliko MB slika je prihvatljiva bez ?
Možda je rešenje da svi spoiler ili sve bez pa ko nema net neka ni ne gleda [emoji14] ...msm logično je da u temi fotografija kačimo sto kvalitetnije, jesam li ja kriv što su mi toliko slike ( tehnički jesam ), jel treba da im uništim kvalitet jer neko ne želi da troši megabajte...

Onda lepo neka tema bude " slabog kvaliteta fotografije sa vašeg telefona " isl. Ili nova tema " visoki kvalitet slika sa vašeg telefona " ...ideja samo ;)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čekaj jel mora apoiler ili ne ? Vidim neke slike nogu bez neke ne, ako mora spoiler koliko MB slika je prihvatljiva bez ?
Možda je rešenje da svi spoiler ili sve bez pa ko nema net neka ni ne gleda [emoji14] ...msm logično je da u temi fotografija kačimo sto kvalitetnije, jesam li ja kriv što su mi toliko slike ( tehnički jesam ), jel treba da im uništim kvalitet jer neko ne želi da troši megabajte...

Onda lepo neka tema bude " slabog kvaliteta fotografije sa vašeg telefona " isl. Ili nova tema " visoki kvalitet slika sa vašeg telefona " ...ideja samo ;)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Okačiš lepo sliku na flickr ili neki drugi sličan image host sajt koji ne kompresuje slike i postaviš thumbnail na sajt. Kad toliko nas može to da uradi mislim da nije toliko težak posao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Izabrati na Flickr-u kod share-a neki medium i to je to.
 
Da da, tu i ja koristim najviše [emoji4]
 
V7 je u pitanju a podesavanja su default
7cca54d8a76cab55925835ef7647cc70.jpg
fa6cd2aab8f9dd71b263fdf19e7735d7.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nokia 8 stock camera

 
S8+ prednja kamera, fabrička i GCam:
https://flic.kr/s/aHsmc6fqz7

Nisam izvkao maksimalna podešavanja jer treba malo igranja i vremena, bilo mi je bitno da radi HDR+ na prednjoj, obzirom da prednjom kamerom nisam bio zadovoljan (niste kad dođete sa modela koji ima GCam na prednjoj, onda se razočarate sa ovom na S8+), ovo sada je druga priča, razlika je velika. Od zadnje kamere sa ovim senzorom očekujem mnogo (mada je zadnja već odlična).
 
Poslednja izmena:
^ mislim da ti sa tim podešavanjima ne izvlači maksimum iz note 8. Probaj v8 GCam. Mora malo igranja sa podešavanjma, dobro, malo više. Pogodio sam odlična za prednju, za zadnju se još igram, od odčaja do odličnih. Nisu ista podešavanja za S7, S8 i Note 8. Za S7 sam ubo lako, nisam radio poređenje, ali deluju više nego odlično, pogotovo prednja kamera S7.
 
- Marinko89, Skankhunt42 -

Hvala ljudi!
 
Poslednja izmena:
Sutra imam slobodnog vremena pa cu da cackam malo, hvala na savetu

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mi A1, Gcam, minimalno lightshow osvetljenje u klubu.
Malo i da reklamiram drugarov bend. [emoji38]


by Aleksandar Nađ, on Flickr

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno