Šta je novo?

Menjačnice

ja sam prodao vcrs eth na cex, i te pare poslao na verifikovanu master card telenor banke. bitno je napomenuti da je ovo prvi put da podizem pare, i da nisam uplatio tih 20$.. pare yu mi na karticu legle bukvalno 2 sekunde nakon isplate..

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
20$ depozita važi za visu, ne za mastercard.
 
nisam znao, tnx za info :)

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Imam jednu Master ali je od T.banke.tj 2 i sad ne znam koju da koristim.Ja ne zelim pare povuci na nju vec prebaciti na drugu menjacnicu jer na budjavom CEX nema tog coina koji hocu da kupim.Moze neki predlog kako najbezbolnije da to izvedem?
 
Imam jednu Master ali je od T.banke.tj 2 i sad ne znam koju da koristim.Ja ne zelim pare povuci na nju vec prebaciti na drugu menjacnicu jer na budjavom CEX nema tog coina koji hocu da kupim.Moze neki predlog kako najbezbolnije da to izvedem?
prebaci novac u neki cripto koga ima na obe menjacnice, pa onda zameni na toj drugoj u tu koju zelis

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Da li da sacekam jos koji dan da padne cena jer svakako ne mogi cekati nocas da se prebaci to sve da ne bi bio pad preko noci a sutra radim...
 
Za ono što meni služi, a to je povlačenje novca na karticu, skroz je okej i radi posao. Za sve ostalo bih koristio desktop verziju.
 
Nije mi jasna jedna stvar. Gledam cene na CEX-u. U chart-u stoji u istom trneutku cena od 9080$, a kada idem na buy, za 1 btc mi racuna 9731.02, Dakle razlika je vise od 7%. Zasto je ta i tolika razlika izmedju cene u chart-u i cene po kojoj moze da se kupi?
 
Nije mi jasna jedna stvar. Gledam cene na CEX-u. U chart-u stoji u istom trneutku cena od 9080$, a kada idem na buy, za 1 btc mi racuna 9731.02, Dakle razlika je vise od 7%. Zasto je ta i tolika razlika izmedju cene u chart-u i cene po kojoj moze da se kupi?

ne kupuj valutu odatle, taj kurs je ludnica.
Ideš na trade tab, tamo izabereš prvi sell order za cifru (u trenutku kucanja oko 9130) i tu kupiš.
 
ja sam prodao vcrs eth na cex, i te pare poslao na verifikovanu master card telenor banke. bitno je napomenuti da je ovo prvi put da podizem pare, i da nisam uplatio tih 20$.. pare yu mi na karticu legle bukvalno 2 sekunde nakon isplate..

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Koliko procenta je razlika imedju onogo sto si povukao i onog sto je leglo ?
 
Za koju valutu je najmanja provizija na CEX BTC,ETH,XRP,ZEC?

Video...na BTC 0.001,ETH 0.01,ZEC 0.001...po meni ZEC najmanja provizija i najmanji gubitak...ali ko ne plati na mostu...verovatno cu ostalo izgubiti pri kupovini BTC na recimo Bitrexu.
 
Poslednja izmena:
Je l' kupuje neko bez ovih verification gluposti? Samo dam master card i kupim btc npr?
 
Da li je neko skoro pisao Kraken supportu,koliko im treba vremena da odgovore?
 
Konacno sam video u cemu je problem sa cexom te mi odbija karticu. Dnevno dozvoljavaju samo 3 depozita. Ja sve idem po manje za slucaj da nesto zabaguje i on mi posle 3. puta ne da opet. Danas prvi put mi iskocilo obavestenje da sam prekoracio dnevni broj depozita. To je znaci zezalo u pozadini dok se nisu setili da promene pop up da jasno kaze sta ne valja, a ne vasa kartica je odbijena.

@pedja p. - nisi omogucio da ti drugi salju pp. Cex za sada radi bez problema, koristim visa virtuon, debitna r. banke.
 
Za koju valutu je najmanja provizija na CEX BTC,ETH,XRP,ZEC?

Video...na BTC 0.001,ETH 0.01,ZEC 0.001...po meni ZEC najmanja provizija i najmanji gubitak...ali ko ne plati na mostu...verovatno cu ostalo izgubiti pri kupovini BTC na recimo Bitrexu.

Ја сам купио и пребацио xrp са цекс на бинанце. Требало му је око 15ак минута. Брже и боље него код наших.
 
Jedino sto u startu na samom kursu koji je veci na cexu gubis jedno 20-30e na 1000e. Samo jos treba naci pravi trenutak jer xrp uzasno oscilira, skocio sa 0.75 (nakon sto se oporavio sa 0.6) na 1.25 i pao na oko 1.
 
Код наших је и више, на 120000 рсд 7200 за бтц, лтц и етх. Плус то што им треба много времена да прође трансакција, читај шаљу када њима одговара цена.

Овамо нисам узео рипл да чувам него само као најлакше, најјефтиније и најбрже да пренесем на бинанце ради трговине. А толико је мали износ и да сам изгубио евро два није проблем.
 
Smiri malo ton. Pitanje ti je glupo pa si dobio i glup odgovor.
Ne mozes da koristis karticu bez verifikacije, nemoguce je. Nece ti niko dati mogucnost da koristis tudju karticu za to. Jel ti je to ok sada kad znas?

Tapatalk
 
Receno je jedno 100x ali ne uvek ih mrzi da citaju i jos su bezobrazni i posle se jos i cude kad niko od starijih nece da im nista kaze ali ako treba tako da razbiju glavu o zid
 
Pa kad nemaju zivce da citaju, nemaju glavu da razmisle zasto si tako napisao, nemaju vaspitanja pa tako odgovaraju.
Da objasnim i ovo: menjacnica koja bi primala kartice bez verifikacije bi verovatno bila zatvorena za 2 dana a vlasnik uhapsen zbog pranja novca i ko zna cega jos :d

Tapatalk
 
Neka mi neko posalje koje banke funkcionishu normalno sa cexom na pm, da ne trujem temu :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nemoj ti meni smiri malo ton?! Kakvo je to ponasanje na forumu, moje pitanje je bilo sasvim korektno, ili znas odgovor ili cutis i ne pravis nepotrebne postove.
 
Je l ti odes u menjacnicu i das licnu kartu kada kupujes evre? Ili znas odgovor ili cutis, pogledaj sta ste napravili "pametovanjem" po forumu?
 
ne traze ti kada kupujes/prodajes evre do odredjenog iznosa ali traze npr kada prodajes/kupujes dolare...
 
Nazad
Vrh Dno