Šta je novo?

Xiaomi Redmi 4, 4A, (prime, pro)

Stice kad tad strajkuju u posti

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li je neko kupovao kaljeno staklo za 4x? Treba mi ono koje ide od ivice do ivice sto bi rekli full cover.
Narucio sam jedno pre mesec ipo dana i jos nije stiglo a izgleda i da nece. 11og narucio ponovo ali ga nisu poslali jos uvek
Dajte neku proverenu radnju, izludeh sa tim staklom :(

Na bulevaru Zorana Đinđića na Novom Bgdu ima par radnji i sve imaju stakla. Ja sam tražio foliju ali nije bilo, međutim prijatno sam se iznenadio kako je leglo staklo koje sam na kraju uzeo.
 
Na sajtu postoji zvanični global roma zaa 4X, V8.5.4.0.NAMMIED (MIUI8) Size: 1.3G. Jel neko skidao i apdejtovao? Ja upravo skidam, pa da pitam kakva su iskustva?
 
Instaliran V8.5.4.0.NAMMIED (MIUI8) , sve ok. Našao i miui 9 global stable 9.1.1.0 , ali pošto bi sutra trebao i zvanično da stigne, sačekaću za svaki slučaj.
 
Random, ali sutra izlazi 9ka za 4x
 
Pa i oficijelni nema kineske bljuvotine ako je za global verziju. Ima mozda malo vise google i ostalog bloat-a, ali kineza ne. Bar tako je bilo na osmici. Na devetku ga jos nisam digao, ne znam ni dal je stiglo ota...mob je kod matorog. Ali i ja glasam za xiaomi.eu...samo mi bedak da se cimam i oko ovog, kad vec moram sa maminim mi4c.
 
Kad izlazi ota update za 4x?
 
Našao na nekim forumima da je miui 9 global stable 9.1.1.0 u stvari BETA STABLE... ma nebitno, fon ok radi i ovako...
 
Stiglo mi stakloza 4X sa Alija posle 44 dana :) Vec sam narucio drugo posto sam mislio da nece ni stici.
Marka OLLIVAN a cena je 1.13 $
Stavio bih link ali su ga sklonili.
Navodno 2.5 D ali ima veoma malog zazora. U principu ok kupovina.
 

Prilozi

  • 8.jpg
    8.jpg
    24.2 KB · Pregleda: 102
  • 9.jpg
    9.jpg
    31.1 KB · Pregleda: 100
  • 11.jpg
    11.jpg
    32 KB · Pregleda: 109
  • 7.jpg
    7.jpg
    20.5 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
Izasao ota update. MIUI V9.1.1.0 NAMMIEI stable 1.2 G
 
Stiglo mi stakloza 4X sa Alija posle 44 dana :) Vec sam narucio drugo posto sam mislio da nece ni stici.
Marka OLLIVAN a cena je 1.13 $
Stavio bih link ali su ga sklonili.
Navodno 2.5 D ali ima veoma malog zazora. U principu ok kupovina.

Koliko te je izašla poštarina?
 
Nista. Free shipping.
 
Ako stoji Free shipping onda samo placas cenu koja je istaknuta koristeci internet karticu, dostava do Srbije je u tom slucaju dzabe, a nasa carina ti mozda naplati pdv koji placas kada ti postar donese paket, mada najverovatnije nece posto je sitnica u pitanju.
 
Ako stoji Free shipping onda samo placas cenu koja je istaknuta koristeci internet karticu, dostava do Srbije je u tom slucaju dzabe, a nasa carina ti mozda naplati pdv koji placas kada ti postar donese paket, mada najverovatnije nece posto je sitnica u pitanju.
Jel može da se plaća sa intesinom hit karticom?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Samo si platio cenu stakla internet karticom? Pitam jer ne znam, nisam nikada naručivao iz kine.
Nisam platio dostavu, pdv niti carinu. Samo cena stakla.
Probaj...uzmi karticu, ne placa se nista u nasim bankama i naruci neku sitnicu :)
Imas i temu ovde na benchu koje kartice ljudi uzimaju a od skoro ima i tema sa interesantnim linkovima za kupovinu pa baci pogled.
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi !

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Ja sam uradio update i ono sto ti sa sigurnoscu mogu reci je da nista nisam pokvario... Ima nekih malih promjena... e sad reci cu da mi se cini da je malo brzi telefon.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Kad li ce biti regularan update...
715f5a5258508b75b0b83c3f0df0ef5d.jpg


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Vredi li uraditi ovaj update, pitam pošto mi trenutno sve radi odlično.
Pravo da ti kazem na prvu loptu se te promene ni ne vide. Jedino sto sam video da sad ima split screen i kad gasis aktivne aplikacije malo drugacije radi.
Sto se brzine tice ja nisam primetio nikakvo ubrzanje. Meni sve to radi kao i pre.
 
Kad li ce biti regularan update...
715f5a5258508b75b0b83c3f0df0ef5d.jpg

Ti si na WEEKLY romu. Znači da svakih 7 dana izlazi poboljšanje, zakrpa, upgrade, nazovi kako hoćeš. Ako si mislio na STABLE verziju to moraš ručno da uradiš. Da li pomću twrp-a ili kroz Update aplikaciju na tebi je. Nisam siguran samo da li kroz Update aplikaciju može da se predje sa weekly na stable. Ništa te ne košta da probaš.
 
Aaa ja sam mislio da ce oni u nekom trenutku pustiti stable verziju preko update :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
A ima li neke razlike izmedju weekly i stable? :) da znam sta mi je ciniti :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno