Šta je novo?

mtsTV GO

Na 7.1.2 nugatu takodje Arena 1 i navedeni programi ne rade, a na kompu radi normalno... Sifra greske: 105401 Sutra cu ih zvati i ja. Sto nas vise bude zvalo, morace da srede doticni problem, kad tad...Screenshot_20171107-214218.png

Sent from my Redmi Note 4x
 
Android box je na 6.0 i ne radi arena. Mobilni je na 7.0 i radi arena. Na istom ruteru/mreži.
Koji smaraci. Srećom liga šampiona ima multi na ostalim.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na 7.1.1 radi
Da znam da ga slučajno ne update-ujem dok ne srede taj problem
 
@Belgrader
E greska moja, nema veze da li je 7.1.1 ili 7.1.2, pogresno sam kucnuo umesto 1-2.
Ja sam na 7.1.1 i ne radi, i nema ocigledno veze koji je Android ako je 4+.
Nesto drugo je u pitanju.

TT
 
Koji broj se zove i koja opcija?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@Belgrader
E greska moja, nema veze da li je 7.1.1 ili 7.1.2, pogresno sam kucnuo umesto 1-2.
Ja sam na 7.1.1 i ne radi, i nema ocigledno veze koji je Android ako je 4+.
Nesto drugo je u pitanju.

TT

Možda je i do rutovanja. To sam zaboravio da ih pitam. Meni je tablet 4.3 i rutovan je i arena1 ne radi. Na mobilnom je 5.1.1. Nije rutovan, arena1 radi.
 
Ja nisam rutovao box ali ga mozda kinezi jesu... Ili ga tako vidi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazalost, imam Xposed pa mi je safety net "sjeban" inace da nije mogao bih u Magisku da sakrijem ROOT za tu aplikaciju.
krastavac, ne moze i Xposed i root hide .
MMmm, kako ne moze??? Sta, ako imas Xposed ne radi root hide iz Magiska, a ako nemas onda radi?
 
Zvao podrsku. Nema pojma sta joj pričam. Probajte ponovo da instalirate aplikaciju, kaže. I da pošaljem mail na: [email protected]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
MMmm, kako ne moze??? Sta, ako imas Xposed ne radi root hide iz Magiska, a ako nemas onda radi?
Ne prolazi safety net, samim tim hide ne radi posao.
Kad nema Xposed radi sve kako treba.
9aefd7d7499a4829050770354ba5658b.jpg


TT
 
Hmm, ja rekoh mozda sada radi KomePay, ali jock :)
Tnx.
 
Pokusavam da aktiviram uslugu TV na vise uredjaja. Sad ne znam da li je to isto kao i mts TV go... U svakom slucaju prilikom pokusaja aktovacije prve usluge pojavi se poruka da moram da zamenim uredjaj. Posto sam skoro uveo internet i tv ovo su verovatno naj noviji uredjaji router je ZTE zxhn-h168n a STB huawei EC2108v5. Ako moze pomoc kako da namestim da mogu na racunaru da gledam tv?
 
Nema veze ruter sa tim, aktiviraj ga na sajtu, FF 57 i uzivaj, recimo mozes i sa Operom.
Ukucas tvoje login podatke i uzivas u gledanju, prosto druze.

TT
 
Radi mi arena 1 opet. A vama kojima nije ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Radi, na Android 7.1.2. Pre neki dan sam primetio da radi na sajtu (a tad nije radilo i dalje na mobilnom), tako da sam sad proverio mob i kad sam video da radi proverio i kako sad izgleda m3u8 playlista za Arena 1 i naravno trenutno opet nema AES enkripcije. Zato i radi... trenutno.
 
Poslednja izmena:
Nema veze ruter sa tim, aktiviraj ga na sajtu, FF 57 i uzivaj, recimo mozes i sa Operom.
Ukucas tvoje login podatke i uzivas u gledanju, prosto druze.

TT

Uspeo sam da aktiviram/kupim uslugu tv na vise uredjaja preko menija na tv-u. A u medjuvremenu sam poslao mail telekomu i oni su mi odgovorili sledece.

Poštovani,
Zahvaljujemo na vremenu koje ste izdvojili kako biste nam se obratili.
Proverom smo utvrdili da je usluga TV na više uređaja aktivna na Vašem servisu mts TV. Ukoliko se na Vašoj korisničkoj strani usluga ne vidi ili imate smetnje u radu usluge, molimo Vas da nas o tome obavestite.
Smetnju možete prijaviti i putem Tehničke podrške na broj 0800100100 opcij 4, radno vreme 00-24h.
Pozivamo Vas da koristite portal Moj mts kako biste imali mogućnost da putem portala imate uvid u račune, informaciju o trenutnim statusima servisa kao i mogućnost podnošenja on-line zahteva. Portalu možete pristupiti putem linka https://www.mts.rs/privatni/moj-mts
Ako Vam zatrebaju dodatne informacije, molimo da nam se obratite.


Ako moze neko da me uputi postupno kako da probam da li radi ova usluga i sta treba da uradim i kako da bih gledao tv na racunaru? Browser je opera.
Hvala.
 
Uspeo sam da aktiviram/kupim uslugu tv na vise uredjaja preko menija na tv-u. A u medjuvremenu sam poslao mail telekomu i oni su mi odgovorili sledece.

Poštovani,
Zahvaljujemo na vremenu koje ste izdvojili kako biste nam se obratili.
Proverom smo utvrdili da je usluga TV na više uređaja aktivna na Vašem servisu mts TV. Ukoliko se na Vašoj korisničkoj strani usluga ne vidi ili imate smetnje u radu usluge, molimo Vas da nas o tome obavestite.
Smetnju možete prijaviti i putem Tehničke podrške na broj 0800100100 opcij 4, radno vreme 00-24h.
Pozivamo Vas da koristite portal Moj mts kako biste imali mogućnost da putem portala imate uvid u račune, informaciju o trenutnim statusima servisa kao i mogućnost podnošenja on-line zahteva. Portalu možete pristupiti putem linka https://www.mts.rs/privatni/moj-mts
Ako Vam zatrebaju dodatne informacije, molimo da nam se obratite.


Ako moze neko da me uputi postupno kako da probam da li radi ova usluga i sta treba da uradim i kako da bih gledao tv na racunaru? Browser je opera.
Hvala.

Ja sam se skoro registrvo preko mobilnog odeš na ovu adresu u browseru https://mtstv.telekom.rs/ i uloguješ se sa nalogom koji si otvorio na ovoj adresi što su ti dali
 
Uspeo sam da aktiviram/kupim uslugu tv na vise uredjaja preko menija na tv-u. A u medjuvremenu sam poslao mail telekomu i oni su mi odgovorili sledece.

Poštovani,
Zahvaljujemo na vremenu koje ste izdvojili kako biste nam se obratili.
Proverom smo utvrdili da je usluga TV na više uređaja aktivna na Vašem servisu mts TV. Ukoliko se na Vašoj korisničkoj strani usluga ne vidi ili imate smetnje u radu usluge, molimo Vas da nas o tome obavestite.
Smetnju možete prijaviti i putem Tehničke podrške na broj 0800100100 opcij 4, radno vreme 00-24h.
Pozivamo Vas da koristite portal Moj mts kako biste imali mogućnost da putem portala imate uvid u račune, informaciju o trenutnim statusima servisa kao i mogućnost podnošenja on-line zahteva. Portalu možete pristupiti putem linka https://www.mts.rs/privatni/moj-mts
Ako Vam zatrebaju dodatne informacije, molimo da nam se obratite.


Ako moze neko da me uputi postupno kako da probam da li radi ova usluga i sta treba da uradim i kako da bih gledao tv na racunaru? Browser je opera.
Hvala.
Evo dok sam ja video kolege su odgovorile sta i kako.

TT
 
Najgore sto su arene uzas. A preko STB-a jel ima nekih HD kanala? Nemam tv ali planiram da gledam preko monitora cim nabavim HDMI-VGA konverter kabal.
 
Ima HD kanala AS imas hd paket i jos neki da ne nabrajam sad.
I oni jesu bolji od SD verzije primetno.

TT
 
Svako se nećeš usrećiti sa slikom u kombinaciji STB +VGA konektor na monitoru. Kolikom je star taj monitor kad nema bar DVI?

A ovaj stream ma MTS multiscreen kamo sreće da je stvarao 720p pa makar i to bio "YouTube 720p" nivo.
 
Pa i jeste star 8 godina LG flatron e2240s-pn analogni je TFT LED 1920x1080. Svejedno mislim da bi trebalo da se vidi podnosljivo u HD bez obzira sto nije digitalni. Ne znam da li je neko ima iskustva sa povezivanjem VGA monitora na STB? Naravno potreban je konverter koji ima dodatno napajanje preko usb.
krastavac odlucio sam se da dam pare za novo kuciste a ne za monitor ili tv...
 
ma taj 720p kvalitet nema veze sa mozgom. u trci netflix, hbo go, eon, mts je ubedljivo na zadnjem mestu.
sa druge strane tesko da postoji nesto gore od android eon aplikacije tako da je ozbiljna borba za zadnje mesto izmedju sbba i mtsa.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno