Šta je novo?

Hardver za kopanje (GPU,CPU itd.)

Pa ima ono
Rx470+7970+7950+gtx1060+280x;
7970+280x+7950+280x+7970;
7950+280x+370+370+370

Recimo

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
A amd koliko ste najvise uspeli da nakacite? I (pretpostavljam) da cu morati Linux za 12 kartica na ploci AsRock H110 btc+ pro. . .
 
ja se to vec mesec dana pitam ako neko zna nek kaze ili ako zna nacin da se izmeri a da nije kopcanje risera na drugo napajanje
 
sutra mi stize pa javljam za 1050ti 1060 1070 i sa mi vec sve bude na stanju tada
 
Moze li mi neko reci nesto o ovom napajanju,da li vredi cemu?

Seasonic Prime SSR-1200PD
LC Power 1650 V2.31 Mining Edition
 
Poslednja izmena:
Ima li neke razlike pri napajanju extendera preko molex grane u odnosu na napajanje extendera preko SATA grane (naravno kacenjem sata2molex konvertora), mislim sta je pozeljnije?
 
Šta je bolje uzeti:
Sapphire 580 4GB nitro+ ili Asus 570 4GB Strix gaming?
Obe varijante su oko 260€
 
Poslednja izmena:
Naravno da je bolja sapphire izvedba, pitanje za koju cenu si nasao obe ?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Ja imam rx 570 strix gaming oc. ****te. Naajlosa karta sto imam. Vrlo nestabilna. Zimaj sapphire rx 580.
A odkud rx 580 za ta cena?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U tom slucaju nemas sta da razmisljas, nitro je mozda i najbolja kartica za mining. Ok, jeste 4gb ali zavrsice posao. Asus strix jedna od najgorih kartica za mining, podesavao sam 2 riga sa njima, izbegavati u sirokom luku.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
U tom slucaju nemas sta da razmisljas, nitro je mozda i najbolja kartica za mining. Ok, jeste 4gb ali zavrsice posao. Asus strix jedna od najgorih kartica za mining, podesavao sam 2 riga sa njima, izbegavati u sirokom luku.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Aj navedi konkretno za asus sto je najgora?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
^ da se razumemo, mislim ma verziju sa 2 venta, ne 3, i bez backplate-a kao sto je na jacim strix serijama rx 580. Te verzije su jedne od boljih, dok ove oguljene sa 2 venta nikako.
1. Greju se rekordno. Fan je na 65% i lagano prelaze 60c.
2. Oc na memoriji je blago receno zalostan. Jedva 1900mhz i to ne na svakoj.
3. Napon ne moze stabilno na ispod 1000mv da se sputi da bi iole bile stabilne.
Ima i jos dosta toga ali i ovo je dovoljno.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
A i realno da l bi pored nitro verzije uzeo asus ??
 
Poslednja izmena:
Claymor 10 posle nekog vremena na jednoj grafici pocinje da mi pokazuje fan 0 ? Jer moze mala pomoc, zbog cega se to desava? Kartice su nvidia p106 sa micronom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta je bolje uzeti:
Sapphire 580 4GB nitro+ ili Asus 570 4GB Strix gaming?
Obe varijante su oko 260€
Sapphire rx 580 4gb nitro + imam, bacaju 30+mhs bez problema stabilno i to sa raspalim elpidama. Ko zna kako bi bacala sa samsungom :)
Vrh kartica, ne greje se uopste na 40-50% ne prelazi 50stepeni.



Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Koji driveri klokovi voltaze?
dual ili single? bios? strap?
Mene nesto tu zeza, oko 28 max , preko zezaju pa crkne driver
 
Onda si uleteo u neku drugu seriju :(
Ovom drugaru sam naručio 18 kom i sve bejahu Samsung i tako smo i gledali po oznaci... krastavac

Kako ti se ponašaju Hynix-i?

Može li na njih da se cepi UberMix strap pa da kidaju Monero?

Ovaj drugar neće da čačka Samsunge...
 
Sapphire rx 580 4gb nitro + imam, bacaju 30+mhs bez problema stabilno i to sa raspalim elpidama. Ko zna kako bi bacala sa samsungom :)
Vrh kartica, ne greje se uopste na 40-50% ne prelazi 50stepeni.



Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Ta raspala elpida je bolja od samsunga ;)
 
Moze i na elpidu da se stavi custom strap pa da daje 30+ za eth (govorim za asus580 4GB), ali se greje na 60+ stepeni lagano, tako da mora neki stojeci ventilator pored riga da bude i da oduvava taj topli vazduh. Izvlaci se mem.clock do 2100, posle vec pucaju.
 
Nazad
Vrh Dno