Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Nije potreban ako si spreman na one sitne ogrebotine tokom vremena koje se inače vide samo pod suncem i pod određenim uglom. Naravno podrazumeva se da si čovek kome ne ispadaju mobovi ili ispadaju ali jednom u 6godina :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da nije taj neo hybrid malo debo :/ ipak ima dva sloja oko ivice... Ja čekam liquid air
Pa jeste, zato se i razmišljam da li da bacam 26$, pogotovo što je rugged armor već na putu (koji takođe verovatno neću koristiti zbog dimenzija,al aj reko da mu dam šansu) :D
@kolega folija je u velikom broju slučajeva bolja po tom pitanju...jedino što daleko slabije štiti ukoliko si sklon ispuštanju telefona.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazalost prethodni Zenfone Selfie je leteo i na beton, i na plocice, iz dzepa u teretani (sa sve zakacenim sluskama), cak je jednom dobio i tegom... ali bio je u bumper caseu i staklu koje je jedino izgrebano, ali i dalje radi ko sat.

Onda ostavljam ovo staklo i Defender futrolu, navicu se da pritiskam jace uglove. Bilo je bitno da proverim da li ima smisla novo staklo i futrola, ali posto je tako tesko naci nesto sto savrseno lezi kao da je sam ekran (+ problem kompatibilnosti s futrolom), ostacu na ovom cudu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Instaliraj nova launcher prime i uopšte nećeš imati potrebe da pritiskaš uglove, posebno gornje; sve na swipe radiš ;)
Inače imaš whitestone staklo koje je provereno dobro ali zato i košta.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koliko? Ne nadjem ga na KP.

Swipe ne pomaze kod gornjeg desnog ugla Facebooka, Tapatalka... mora tu malo da se zapne [emoji16]


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imas staklo koje odgovara- whitestone, jeste malo skuplje, ali znas za sta si dao pare.. Inace meni treba da stigne ove ili pocetkom sledece nedelje whitestone :D

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Na njega sam i mislio, al nema kod nas krastavac. Baš čekam utiske da čujem od nekog sa foruma.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel neko pokusao da skine to staklo uopste,kada se razbije,itd? Gledam bas za N8,ali mi se cini posle one procedure stavljanja da bi i displej ostao na staklu. [emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jeste.. Imaju snimci po net-u i sve je u redu, nema nikakvih problema.. Prvi put stavljam staklo tako da ce utisak biti odlican :D :D

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jel neko pokusao da skine to staklo uopste,kada se razbije,itd? Gledam bas za N8,ali mi se cini posle one procedure stavljanja da bi i displej ostao na staklu. [emoji23]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Crlo lako se skida...i ja sam na prvi pogled svašta mislio :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koliko sam video lako se skida, tj mora polako da se skida staklo i kao nema problema.. A na jednom snimku puce mu staklo pri skidanju i ceo ekran nikakav, jos staklo popucalo, i jos ima lepak, ludnica je bila :D

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pa nije bas naivno,das 50$ i jos shebes displej na kraju. Ali bice valjda sve ok,javi utiske obavezno. [emoji4]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa nije bas naivno,das 50$ i jos shebes displej na kraju. Ali bice valjda sve ok,javi utiske obavezno. [emoji4]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Videcemo, samo je problem sto stavljam prvi put krastavac.. Hocu naravno :D

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nasao sam staklo koje se dobro slaze sa Nilkin Defender futrolom. Uzeh je u Arkadu u Segedinu. Responzivnost je dobra, uglovi su osetljivi i kao bez stakla i ima sve neophodne otvore na gornjem delu. XprotectorJp se zove.

Jedina mana je sto je crne boje, tj. nema providne. Sve ostalo odlicno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
zdravo, kakvo je vaše iskustvo po pitanju boja - gledao danas crnu, nekako mi cudno deluje, previše plastično, srebrna - Ok, ništa posebno, ljubičasta pod svetlošću Delta City-ja deluje zanimljivo ali mi je prodavac rekao da bukvalno svaki muškarac koji je uzeo, u roku od dva dana hteo da vrati.
hvala,
pozdrav
 
pa sad... stvar je ukusa... ja sam uzeo crni i ne izgleda mi toliko plasticno.. srebrna mi je ok. ali pravo pitanje je da li ces telefon koristit sa nekom zastitnom maskom\futolom i sl i koliko ce se uopste videti telefon iz toga.... meni je jako klizav i 99% vremena mi je ili u silikonskoj futroli ili u nekoj na preklop koja ide i preko ekrana, da bih ga koliko-toliko zastitio od ostecenja.. tako da koliko god da mi je ovaj dizajn lep i prijatan na oko, ipak ga upakujem da se ne bi razbio u 100 delica ako ispadne..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav, po meni telefon ne izgleda uopste kao plastikaner u crnoj boji, mene licno nervira na svetlijim bojama sto ostaju otisci od prstiju..tako da je sve stvar ukusa. Stvarno je umetnost nositi ovaj telefon bez zastite :D
 
Ja sam sve bliži odlici da ga furam bez ikakve " zaštite " to jest bez ovog kejsa od 0.4mm. koliko bolestan osećaj u ruci ostavlja kada se koristi bez ičega,kao neki nakit da se drži u ruci.
Znači ili idem skroz nag ili ode mob u oglase :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koju providnu masku mozete da preporucite za s8,a da ne zuti vremenom.Cena do 30€
 
Vec sam postavio ovo pitanje, ali nisam dobio odgovor, hitno mi je.. Treba da mi stigne ovih dana whitestone staklo, kako se slaze sa nillkin synthetic fiber futrolom?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ahaaha, ja sam koristio silikonsku i mnogo me nervirala, sa jedne strane imala luft i uvek mi kacila foliju. Skoro sam uzeo ovu i bas lepo lezi telefon u ruci nije ni ruzna mnogo :D.. Ali realno bez zastite izgleda vrhunski

http://nillkin.org/smartphones-acce...ies/nillkin-samsung-galaxy-s8-synthetic-fiber
lepo izgleda ali je po meni klizava dosta(posedujem) bolje mnogo sto se tice rukovanja telefona od te je nillkin nature, definitivno kompromis izmedju ne kliza a korektno izgleda i ima je u par boja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vec sam postavio ovo pitanje, ali nisam dobio odgovor, hitno mi je.. Treba da mi stigne ovih dana whitestone staklo, kako se slaze sa nillkin synthetic fiber futrolom?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Ti ces biti prvi koji ce staviti to staklo pa cemo znati kako se slaze.
 
Je l' moguce da niko od vas ne koristi rugged case futrole? S obzirom na nivo zastite koju Defender pruza, rekao bih i da sa futrolom izgleda dobro. Naravno, dizajn S8ice je takav da je greh pokriti ga bilo cim, ali je jos veci greh kad slucajno zapnes na nesto dok kucas poruku a ono telefon bas zvekne pravo na ekran i to na neku izbocinu u betonu.

Sto se tice boja, crna i ljubicasta izgledaju fenomenalno (crna pogotovo), dok mi je srebrna meh

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja ne koristim zaštitu [emoji849]. Nek ide život,...

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Koju providnu masku mozete da preporucite za s8,a da ne zuti vremenom.Cena do 30€
Pogledaj spigen ultra hybrid ili ringke fusion. Imaš i onaj usams na aliexpressu koji sam kačio. Svi su plastika pozadi a okvir silikon ali ne providan pa neće ni požuteti (ringke i spigen imaju i providne varijante al uzmi obojene)
 
Koristio sam S8 4 meseca i ponovo se vratio na Xiaomi. Navorucenije je da ne znam sta mi je bilo da bacim pare na S8, da se razumemo telefon je super ali... to traje 2 nedelje posle je samo nesto oko cega se vise cimam nego da uzivam, a estetika nestane zbog raznih zastita i ostalih gluposti.
 
Nazad
Vrh Dno