Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

E sad je već druga priča sa elite v5, drži solidno u ramu, a već sam počeo da razmišljam da ga zamenim.
Jel moguće ubaciti ovaj pixel2 launcher I live wallpapers.
 
Posle zadnjeg azuriranja na B383 ... taman sam se lepo skrasio na full stock romu ...... i ubedio sam samog sebe da vise necu isprobavati custom romove ... :wall::wall:
I onda izadje novi Elite rom v5...pa ajmo sve iz pocetka ... :smackbum: :smackbum:
Od juce sam na Elit 5 ... za sada sam zadovoljan ... :p
 
Da li neko mozda zna da li je ekran na p9 lite i p9 lite 2017 identican? Jurim da kupim Nillkin zastitno staklo, nigde ga nema na stanju, samo jedan momak ima za p9 lite 2017, pa da se ne zeznem...
 
Jel sve radi na elit 5? I jel se mogu launcheri normalno koristit

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Jel moguće ubaciti ovaj pixel2 launcher I live wallpapers.

Moguce je ...probao sam radi ...doduse meni se to bas nesto i ne dopada previse ...ali uglavnom rade modovane verzije .. ,)

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-rootless-pixel-2-launcher-google-t3688393

A evo i live Wallpaper

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=74142755&postcount=608

Jel sve radi na elit 5? I jel se mogu launcheri normalno koristit
Koliko sam do sada video radi sve sto koristim i to bas lepo i fluidno .... stock launcher uglanom nikada ne koristim ...Nova launcher radi odlicno.
 
Poslednja izmena:
Da li neko mozda zna da li je ekran na p9 lite i p9 lite 2017 identican? Jurim da kupim Nillkin zastitno staklo, nigde ga nema na stanju, samo jedan momak ima za p9 lite 2017, pa da se ne zeznem...
P9 lite 2017? Čekaj, po Gsmarena.com su P8 lite 2017, P9 lite 2017 i honor 8 lite jedan isti tel... Tako da ne. On ima zakrivljeno staklo na ekranu, a i drugačiji raspored senzora i kamere od P9 lite.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Moguce je ...probao sam radi ...doduse meni se to bas nesto i ne dopada previse ...ali uglavnom rade modovane verzije .. ,)

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-rootless-pixel-2-launcher-google-t3688393

A evo i live Wallpaper

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=74142755&postcount=608


Koliko sam do sada video radi sve sto koristim i to bas lepo i fluidno .... stock launcher uglanom nikada ne koristim ...Nova launcher radi odlicno.
Super, hvala!
 
Jeli mi bootloader mora biti otkljucan?
Na forumu gdje su upute za instalaciju nigdje ne pise da se mora otkljucati ili se to podrazumjeva da mora biti otkljucan

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Jeli mi bootloader mora biti otkljucan?
Na forumu gdje su upute za instalaciju nigdje ne pise da se mora otkljucati ili se to podrazumjeva da mora biti otkljucan

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Naravno... verovatno ne pise jer se podrazumeva da pre stavljanja custom recavery ide otkljucavanje bootloadera.
Imas unazad stranicu-dve post od Alexxx1... video uputsvo sa youtuba... Takodje taj isti video imas i posle uputstva za instalaciju samog roma... Jeste na španskom... Ali nije tesko.

Elite Rom v5
 
Naravno... verovatno ne pise jer se podrazumeva da pre stavljanja custom recavery ide otkljucavanje bootloadera.
Imas unazad stranicu-dve post od Alexxx1... video uputsvo sa youtuba... Takodje taj isti video imas i posle uputstva za instalaciju samog roma... Jeste na španskom... Ali nije tesko.

Elite Rom v5
Hvala [emoji16]

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Koliko se sada kreću p9 lite stari oko godinu dana?

Hoću da prodajem ovaj moj pa da se infromišem da li mi se isplati ili ne
 
Može li neko da mi pomogne imam huawei p9 lite abdejtovan preko Firmware Findera na Nugat verzija softvera VNS-L31C440B370. Rotovao bih ga ali sam pročitao na forumu da pošto je abdejtovan na Nugat ne može da se to odradi kao u prvom postu jel je to postupak samo Marshmello.Dali postoji isti način i za Nugat?
 
Može li neko da mi pomogne imam huawei p9 lite abdejtovan preko Firmware Findera na Nugat verzija softvera VNS-L31C440B370. Rotovao bih ga ali sam pročitao na forumu da pošto je abdejtovan na Nugat ne može da se to odradi kao u prvom postu jel je to postupak samo Marshmello.Dali postoji isti način i za Nugat?
Prvi deo uputstva, tj otkljucavanje bootladera je i redu.
Ostalo vezano za Nougat, twrp, root citas i skidas odavde
https://forum.xda-developers.com/huawei-p9lite/development/twrp-t3588356

Pozzzz

Sent from my WAS-LX1C432B182 using Tapatalk
 
Kako vam se čini ovaj novi Elite, ja sam do sad zadovoljan, brz, lepo drži ram, i izgleda da sad funkcioniše i onaj katancic u resent meniju, zaključao sam slušalicu za pozive i nije dosad ispadala iz memorije. A bio sam se vratio na stock i počeo da razmišljam da prodam mob i jurim nešto drugo.

Ubacio ovaj poslednji pixel launcher I instalirao round corners I lepo se uklapa uz oblik mob.
c9ee960646e3c0d90d4097cbe04f0e10.jpg
 
Moze li da se vidi šta donosi.

Jel vama ko koristi elite 5 dešava da kad je mob malo duze zaključan, da po otključavanju malo koči, i to traje možda sekund dva.
To mi se isto dešavalo na fabrickom 380 pa je posle ispravljeno sa ovim poslednjim 383
Izgleda da su sigurnosne zakrpe što se tiče novog updata
 
Poslednja izmena:
Moze li da se vidi šta donosi.

Jel vama ko koristi elite 5 dešava da kad je mob malo duze zaključan, da po otključavanju malo koči, i to traje možda sekund dva.
To mi se isto dešavalo na fabrickom 380 pa je posle ispravljeno sa ovim poslednjim 383
Izgleda da su sigurnosne zakrpe što se tiče novog updata
Nisam primetio to kočenje, ali ni nista spektakularno sem kamere koja je bolja i to je to. Baterija je bila ista ili malo lošija na Eliti v5.
Ja vratio na B382 čekam zvanični Ota b386 pa ću videti dalje.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja.se nadam i O za p9 lite

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ako se dobro secam pricali su nesto kao da ce biti 2 godine update za njihove telefone, sad da li se odnosilo samo na security update ili na update celog softvera, ne znam..

Svakako se nisu ni malo proslavili sa azuriranjima za P9 Lite u poslednje vreme :D
 
Nema nade ni za šta, davaće što su dužni i to je to. Ja sam najmanje 10 feedback-ova bagova poslao i log fajlova tehničkoj podršci i sve se završavalo time mi ćemo proslediti višoj instanci ali nemamo pristup šta rade programeri. Očaj su. Ipak je bolja solucija šljamsung, platiš pa se klatiš. Ili najbolja Pixel.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nema nade ni za šta, davaće što su dužni i to je to. Ja sam najmanje 10 feedback-ova bagova poslao i log fajlova tehničkoj podršci i sve se završavalo time mi ćemo proslediti višoj instanci ali nemamo pristup šta rade programeri. Očaj su. Ipak je bolja solucija šljamsung, platiš pa se klatiš. Ili najbolja Pixel.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Ova azuriranja su u principu sigurnosne zakrpe i trebalo bi da budu cesce i iskreno se nadam da uveliko rade na zaštiti Wifi protokola. Haos....
https://www.informacija.rs/Vesti/Ot...otokolu-KRACK-napad-probija-WPA2-zastitu.html

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel instalirao neko najnoviji update, b386/7?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ako se dobro secam pricali su nesto kao da ce biti 2 godine update za njihove telefone, sad da li se odnosilo samo na security update ili na update celog softvera, ne znam..

Svakako se nisu ni malo proslavili sa azuriranjima za P9 Lite u poslednje vreme :D


Samo security update i optimizacije. Flagship ide sa 2 OS. Jedva smo dobili ovaj Nougat, ne treba ocekivati O. Mozda 5.1, a i to je pitanje.
 
Poslednja izmena:
Dali ste primetili da se na EMUI 5.0.1 promenio ID proizvoda,broj nije isti kao na EMUI 4.1. ID proizvoda možete naći kad ukucate *#*#1357946#*#*.
A drugo,ko je izgubio ili zaturio KOD za otvaranje bootloader-a,a na EMUI 5 je,može ponovo da skine sa novim ID brojem stim da se na stranici u prvoj stavci bira "Since EMUI 5.0" (Od EMUI 5.0)
Ashampoo_Snap_22. oktobar 2017_15h25m00s_001_.png
 
Prosli put kada je stigao na FF, ubrzo posle je stigao i OTA.
 
Zar nebi prvo trebali b384/5 pa onda tek ovi b366/7?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno