Šta je novo?

Huawei Mate 9

Brutalno,znaju ljudi da odrade dizajn,vec par godina nema greške sa tim bar kod njih


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Da,baš znaju da odrade...note 8 sa ravnim ekranom :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
To je kao da uzmes danasnje televizore da upoređujes i pricas kako lice. Ove godine su počeli telefoni da budu celi u ekranu normalno da ce da lice svi,sta vise osim dela oko kamere mogu da menjaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,baš znaju da odrade...note 8 sa ravnim ekranom :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Da i bez pogane plastike pozadi. Huawei je jedini od velikih igrača ostao na alu telefonima u premijum segmentu
Svi su na staklu / plastici , iPhone , lg , Htc , Sony , xiaomi , Samsung ...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da,baš znaju da odrade...note 8 sa ravnim ekranom :d

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Nigde veze sa Note 8. Ako bude ovo stvarni dizajn realno 2 generacije ispred N8. Note 8 ima retadiranu zadnju stranu. Ovo izgleda mnogo bolje i skladnije. I hvala Bogu sto nije retardirani edge displez poente bez
 
04195a3f6edfc9c42c8f4016e4f32fbd.jpg

d19b5fb325c655c2f00fd2e6e3272361.jpeg

Nema sta,potpuno isti telefoni [emoji23]
 
Napred su i s8+ i G6 isti ko ova dva. Displej preko cele prednje strane. Sta tu moze da bude razlicito? Manje ili vise zaobljene ivice. Pozadi totalna razlika
 
Elem da odgovorim sam sebi na poruku... Da bi se sa twrp vratili na stock recovery potrebno samo skinuti huawei update extractor i skinete rom i izvucete bilo koji njegov deo... Recovery.,boot itd... I flesujete preko fastboota i gotovo... Mozda nekom zatreba...
 
Kad ćemo dobiti Oreo? :)

Hawaii Mate 9
 
Koliko ja znam, Mate 9 radi na sve frekvencije..ovde u de nemam problema. Koje su tačno frekvencije, ne bih znao...
Bio sam u to upućen oko modela X2, bitno je da tražiš mate 9 za eu tržište MHA-L29 je dual sim model i to je to :)

Huawei Mate 9
 
Koliko ja znam, Mate 9 radi na sve frekvencije..ovde u de nemam problema. Koje su tačno frekvencije, ne bih znao...
Bio sam u to upućen oko modela X2, bitno je da tražiš mate 9 za eu tržište MHA-L29 je dual sim model i to je to :)

Huawei Mate 9

Ok majstore, hvala puno. Reci mi koliki SOT izvlačiš sa ovim telefonom?
 
SOT, ajde da kažem neki prosek na 4g, je negde oko 5,5h...nejad bude i više a nekad i malo manje, sve zavisi koliko ga ubijam :)
Inače mi je Google lokacija uključena, Google App takodje, fb itd itd... To jest, sve je uključeno :)
Kad bi Google lokaciju, Google App i fb ugasio, bilo bi jos više...
Lično sam prezadovoljan sa telefonom, radi sve ok, slike su tu i tamo, nekad su super a nekad hmm... Ako si umalo vican podešavanjima oko pro mode, bice slike odlične...
Update je do sad bio baš redovan, a sledeći Update se očekuje do kraja godine na novu Android verziju, to jest Android O.
Ako te sta jos zanima, tu sam...

Huawei Mate 9
 
Krajem godine je veliki Update za Mate 9, moramo čekati prvo Mate 10 da se pojavi, tako sam bar nešto čitao, što i verujem da će tako i biti

Huawei Mate 9

Drugim rečima, načekaćemo se...

Inače, počeo sam da koristim google allo, čini mi se da drainuje bateriju samo tako, jel koristi neko?
 
Probao bio i to je to, app je bila tu sve di skoro pa sam je deinstalirao, jer je nisam ni koristio. Koristim Google Duo, svremena na vreme :)

Huawei Mate 9
 
Najavljen Mate 10, procesor Kirin 970 treba da je dosta brži, i sa manjim potrošnjom od konkurencije.
 
Ipak se očekuje još jedan update uskoro za Mate 9
65c1eadbc8ae6be1105d14f21aa7ceee.jpg


Huawei Mate 9
 
This update adds Highlights in Gallery and Moving picture in Camera.
Recommended level: ★★★★★
[What's new]
Adds Moving picture, enabling you to take dynamic photos in Standard mode.
Adds a feature to summarize your moments in an album and a video in Gallery.
[Optimizations]
Integrates Google security patches for improved system security.

Changelist

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Google sigurnosni Patch 05.08.2017

Huawei Mediapad X2 7.0 LTE
 
Cena već pala na 410 kod Mađara. Zanimljivo.

Hawaii Mate 9
 
Novi update, baterija dosta lošija na žalost....
Ko nije uradio update do sada, nemoj ni da radi update.
FB app, zna skroz da izbaci, jednostavno izadje iz app fon sam... Sve u svemu, di sad najlošiji uodate... Minus za update...

Huawei Mate 9
 
Nazad
Vrh Dno