Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uh,ne secam se kako je radila 5.7!Meni takodje ne trebaju notifikacije,tako da 6.5.6 mi skroz radi posao.Na bilo koju novu verziju ne mogu nikako da se naviknem.
 
Na 6.5.6 radi sve, pa i notifikacije :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Probacu je bas kada kazete tako.

Sent from my S6 Edge
 
Ne da radi nego kida i jedina je gde sve radi i gde je sve normalno.

Sent from my Tapatalk
 
Vratio na 6.5.6,mnogo boljeeee

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Jel imate reklame na tom 6.5.6?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Poslednja verzija, koja po meni radi kako-tako valjano je 7.0.6 (917).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel moze pomoc na PM oko te verzije?

Sent from my S6 Edge
 
Goggle, tapatalk apk ta i ta verzija, download i to ti je to. Novu deinstaliras, skinutu instaliras i eto verzije koju hoces

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Kucao sam to i nasao mi je obicnu verziju, ali ok je sada.

Dobio sam pomoc od kolege @Veliki Blek
Sada radi sve ok sa ovom verzijom.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Jel još neko ima problema sa blokiranjem automatskog učitavanja slika I GIF-a.

Meni ne radi. Probao sam I staru 6.5.6 verziju i i dalje mi ne blokira. Pojedoše mi gifovi mobile data...
 
Pa rade gifovi na 6.5.6
Ili ti hoces da ti ne prikazuje gif tj da ne ucitava, e to ne moze v6, valjda do v5 je moglo sad ne.

Sent from my Tapatalk
 
Jel još neko ima problema sa blokiranjem automatskog učitavanja slika I GIF-a.

Meni ne radi. Probao sam I staru 6.5.6 verziju i i dalje mi ne blokira. Pojedoše mi gifovi mobile data...
Moraš neku stariju verziju koja ima u opcijama to podešavanje. Mislim da je zadnja koja je imala 6.4.6, tražio sam za sebe. Podesiš sve, nakon toga upgrade na 6.5.6. Ta podešavanja rade do verzije 7.0.6, nakon nje se gube i ponovo radi auto učitavanje slika, gifova...
 
Moraš neku stariju verziju koja ima u opcijama to podešavanje. Mislim da je zadnja koja je imala 6.4.6, tražio sam za sebe. Podesiš sve, nakon toga upgrade na 6.5.6. Ta podešavanja rade do verzije 7.0.6, nakon nje se gube i ponovo radi auto učitavanje slika, gifova...

Rade na 6.4.6. Hvala.

Nije mi jasno što su izbacili tu opciju... Kako bilo, Tapatalk prelazi na listu aplikacija koje se ne updejtuju.
 
Sedmica na iOS od danas. Ne apdejtujem [emoji41]
 
Swipe levo za prethodnu stranicu. Samo to.
 
Za iOS je uvek bila slabija opcijama, nekad je i kasnila dugo za droid verzijom.
 
Ja ne vidim da nesto fali? Mozda sam corav, ali ima cak i vise opcija nekih sitnih u odnosu na android, mozda se i to promenilo, nisam dugo na androidu, ali znam da pre nije imala neke koje ovde vidim.
 
Nem pojma čini mi se da ovaj auto lock nema na androidu?
8f7a84bfd762ccb2fbac54943a3594b0.png


b3b51cea315546d4b21390494923bb5b.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nema, korisna opcija svakako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno