Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Deinstalirao sam YT i instalirao ovaj neki YT za non root telefone. https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=211564
Iz njega mi rade pesme i kada telefon ode u sleep, ali dzaba, kada pokrenem shazam, i pustim pesmu iz njega on opez otvori yt i kaa telefon ode u sleep, prekine se muzika :)
 
Znam ali na Xiaomi 3s tj na rremix romu imam sve normalno kao kod tebe a na Huawei y5ll uopšte ne postoji srpska latinica u spisku jezika osim ako ne odaberem ono na početku use system languages gde mi totalno isključuje predviđanje reči i opciju da dodam bilo koji drugi jezik.

Sad sam na mom xiaomi-u promenila jezik sistema na srpsku latinicu, čekirala use system languages, odčekirala ga i sad se kod mene izgubila ćirilica. Ja nemam pojma kako su ovo uspeli da izvedu.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Ne znam, to kinezi d3bili sa svojim Frankenštajn sistemima zaj3bu sve.. [emoji14]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
program koji ce u status baru prikazati da li je telefon na lte 800 ili 1800 ima li tako nesto?
 
Ne znam da li imas ROOT i Magisk, ako imas imas modul(ako ne zelis da trazis mogu ti poslati) koji sredjuje to dakle bude oridjidji app samo patch-ovana da moze u pozadini da sljaka i mozes da biras temu belu ili crnu, ja imam crnu jer imam S-AMOLED display.

Sent from my Tapatalk
Daj naziv :)
Ja sam sredio preko Xposed modula YouTube background, ali koliko sam video nema crne teme.
 
hmm, ovo služi da dok ti je telefon u džepu u diskoteci npr. ne vadis tel svaka 2 min iz dzepa i klikces na shazam, nego da u pozadini sve vreme prati sta se pusta i od toga napravi listu.
meni treba rešenje da kada pustim pesme iz history shazama, (kroz sam shazam), da se pesma ne prekine kada telefon ode sleep.

Lepo pise background listening, ali kad ne citam pazljivo...
 
Jel vam radi Nine za mejlove? Konkretno Hotmail account, uopšte mi ne stižu mejlovi.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Meni radi Nine as always, ali službeni mejl, nemam Hotmail.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vidim sad po netu, da u celom svetu zeza hotmail...

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Proradilo sve pre par sati [emoji3]
 
Ćale često posle poziva zaboravi da zaključa telefon, pa ga stavi u džep i desi se da pozove tako nekog random dok mu je telefon u džepu. Em što iritira ljude koje pozove koji viču "halo" u nedogled, em što gubi minute. Postoji li neka app koja zaključava telefon nakon obavljenog (odlaznog) poziva, ili neko slično rešenje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jedino da mu smanjis da se gasi ekran na 30 sekundi to je ja mislim najmanje na telefonu ili da ekran bude okrenut ka spolja odnosno ne prema telu. Možda postoji app.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ćale često posle poziva zaboravi da zaključa telefon, pa ga stavi u džep i desi se da pozove tako nekog random dok mu je telefon u džepu. Em što iritira ljude koje pozove koji viču "halo" u nedogled, em što gubi minute. Postoji li neka app koja zaključava telefon nakon obavljenog (odlaznog) poziva, ili neko slično rešenje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Postoji app sad se ne mogu setiti ali danas cu potraziti pa ti javljam koliko se secam ima mogucnost da se zakljuca ekran pa ne moze da se poziva.

Sent from my Tapatalk
 
Jel može preporuka za online radio aplikaciju?
Trebaju mi prvenstveno naše stanice, ali da ima i strane.
 
Ćale često posle poziva zaboravi da zaključa telefon, pa ga stavi u džep i desi se da pozove tako nekog random dok mu je telefon u džepu. Em što iritira ljude koje pozove koji viču "halo" u nedogled, em što gubi minute. Postoji li neka app koja zaključava telefon nakon obavljenog (odlaznog) poziva, ili neko slično rešenje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Možda da pitaš u tebi za aplikaciju Tasker, verovatno može preko Taskera da se podesi da posle završetka poziva ugasi ekran.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ćale često posle poziva zaboravi da zaključa telefon, pa ga stavi u džep i desi se da pozove tako nekog random dok mu je telefon u džepu. Em što iritira ljude koje pozove koji viču "halo" u nedogled, em što gubi minute. Postoji li neka app koja zaključava telefon nakon obavljenog (odlaznog) poziva, ili neko slično rešenje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Bilo koji lockscreen, mada bi bilo dovoljno i da se podesi najkrace trajanje za automatsko zakljucavanje u podesavanjima. Cini mi se da je 15, a ne 30 sekundi.
 
Jel može preporuka za online radio aplikaciju?
Trebaju mi prvenstveno naše stanice, ali da ima i strane.

TuneIn.com
Možeš da slušaš direktno sa sajta ili da skineš za mob app.
Ima gomila stanica.
 
Ćale često posle poziva zaboravi da zaključa telefon, pa ga stavi u džep i desi se da pozove tako nekog random dok mu je telefon u džepu. Em što iritira ljude koje pozove koji viču "halo" u nedogled, em što gubi minute. Postoji li neka app koja zaključava telefon nakon obavljenog (odlaznog) poziva, ili neko slično rešenje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

imaš aplikaciju "on call end" možeš da mu postaviš da kada završi razgovor izadje na homescreen..... tu takodje može nešto da klikne ali ne mora biti poziv
 
imaš aplikaciju "on call end" možeš da mu postaviš da kada završi razgovor izadje na homescreen..... tu takodje može nešto da klikne ali ne mora biti poziv [emoji3][emoji3][emoji3]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brosix.callend&hl=en
Hvala, upravo sam tu aplikaciju bio našao nakon što sam napisao post ovde. Isprobao, zaista izađe na home screen posle poziva, ima podešavanja i za dolazne i za odlazne pozive, tako da verujem da bi trebalo da posluži :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
TuneIn aplikacija must have za radio stanice a evo i jednog super zanimljivog sajta, ima veći izbor domaćih stanica

http://radio.garden/live/
 
Hvala, upravo sam tu aplikaciju bio našao nakon što sam napisao post ovde. Isprobao, zaista izađe na home screen posle poziva, ima podešavanja i za dolazne i za odlazne pozive, tako da verujem da bi trebalo da posluži :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Možeš i ovako, u Accessibility imaš opciju da se poziv prekida putem Power dugmeta, a u drugom podešavanjima (Lock screen & security na Samsungu) imaš opciju da Power dugme odmah zaključava telefon.

Uključiš to dvoje i sve što je ona potrebno je da čovek jednom (ili dva puta, proveri) pritisne Power dugme.
 
Možeš i ovako, u Accessibility imaš opciju da se poziv prekida putem Power dugmeta, a u drugom podešavanjima (Lock screen & security na Samsungu) imaš opciju da Power dugme odmah zaključava telefon.

Uključiš to dvoje i sve što je ona potrebno je da čovek jednom (ili dva puta, proveri) pritisne Power dugme.
Zvuči kao interesantna ideja, ali to bi značilo da bih morao da ga navikavam da završava pozive power dugmetom, što je već u najavi osuđeno na propast, jer i ovako ne može da se navikne da zaključa telefon posle poziva, ili da bar izađe iz dialera nakon što završi razgovor, a pre nego što stavi telefon u džep :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ćale često posle poziva zaboravi da zaključa telefon, pa ga stavi u džep i desi se da pozove tako nekog random dok mu je telefon u džepu. Em što iritira ljude koje pozove koji viču "halo" u nedogled, em što gubi minute. Postoji li neka app koja zaključava telefon nakon obavljenog (odlaznog) poziva, ili neko slično rešenje?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
A ovako neka aplikacija https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuts.autolock
Ili nešto na sličnom principu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno