Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Kako su ljudi pisali ni kod Vipa nema nikakvog ograničenja u pogledu lokacije.
Ovde su napomenuli i da se deli sa običnim postpaid brojem, takobda ništa od jedne lokacije.
 
Ovo je suštinski mobilni internet tako da gde god ima 4G mreža ovo šljaka
 
3G ne može ili se tamo gde nema 4G neta brzina smanjuje?
 
Baš dobra ponuda, naročito zbog mogućnosti deljenja interneta sa standardnim postpaid brojem.

Ukoliko na svom postepjd pretplatničkom broju imaš drugu aktivnu promociju koja obezbezbeđuje popust na mesečnu pretplatu na 12 ili 24 meseca (osim u slučaju promocije koja korisnicima nudi 20% popusta na pretplatu) ili aktiviran Telenor Više, nećeš biti u mogućnosti da povežeš svoj pretplatnički broj sa Telenor Home pretplatničkim brojem.
 
Telenor Home ti dozvoljava povezivanje jednog mobilnog uređaja na kom možeš da koristiš 100GB internet saobraćaja bilo gde! Povezivanje sa mobilnim uređajem dostupno je uz tarifne pakete čija je mesečna pretplata veća od 1650 RSD (sa PDV-om).
Dobra mogucnost mozes uzeti samo karticu sa UO na 12 meseci. U svakom slucaju pocela utakmica sa tim mobilnim kucnim netom,moze samo biti dobro za nas korisnike. :D
Ovih 100gb su kopirali od Vip-a,ali dobro moraju prepisivati jedni od drugih mallo. :D
 
Poslednja izmena:
Najbolja varijanta:
- nestandardna ponuda pis +s - neograničeni minuti 950 din
- samo telenor kucni internet kartica 1250 din
- telefon sa 2 kartice

i za manje od 20 eura flat razgovori i flat net.
 
•Ukoliko odabereš zaključenje ugovora bez kupovine uređaja, mesečna pretplata iznosi 1.250 RSD sa uključenim pdv-om, dok za zaključenje ugovora uz kupovinu rutera ostvaruješ pravo na popust na pretplatu od 50%, tako da mesečna pretplata iznosi 625 RSD sa uključenim pdv-om, uz plaćanje mesečne rate za uređaj u iznosu od 625 RSD sa uključenim pdv-om.
Efektivno nije 50%, kad mora da se uzme uredjaj koji dodje +50%.

Poceo i Tln da kopira.
 
Šta biste vi uradili kod obnove ugovora:

  1. Produžiti ugovor sa PP+M uz 50% popusta, 675 din
  2. Preći na PP+S bez popusta, ali sa neograničeno min za razgovore + 2gb mesečno? 1050 din
  3. Ne produžavati ugovor uopšte, koliko sam razumeo nastavlja se do daljeg sa 50% popusta, 675 din


Dilema može da se posmatra i sa druge strane, šta će od ove 3 opcije prvo da povuku iz ponude... :)
 
Pod 3 sasvim sigurno nije. Kada ti istekne poslednji mesec sa popustom prelaziš na regularnu cenu.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Šta biste vi uradili kod obnove ugovora:

  1. Produžiti ugovor sa PP+M uz 50% popusta, 675 din
  2. Preći na PP+S bez popusta, ali sa neograničeno min za razgovore + 2gb mesečno? 1050 din
  3. Ne produžavati ugovor uopšte, koliko sam razumeo nastavlja se do daljeg sa 50% popusta, 675 din


Dilema može da se posmatra i sa druge strane, šta će od ove 3 opcije prvo da povuku iz ponude... :)

Izbor najviše zavisi od tvojih potreba. Ja bih izabrao pod 2.
 
Najbolja varijanta:
- nestandardna ponuda pis +s - neograničeni minuti 950 din
- samo telenor kucni internet kartica 1250 din
- telefon sa 2 kartice

i za manje od 20 eura flat razgovori i flat net.
Aha još samo da vidimo koliki procenat korisnika će dobiti nestandardnu ponudu pis s+? [emoji4]
 
Imam slicnu dilemu kao @petarbgd, ali meni je vec istekao popust od 25% koji sam imao, a ugovor istice 25.08.

Da li su nekome od vas dali u toj nestandardnoj ponudi neki popust na uredjaj?

Pitam, jer bi hteo da predjem na PP+S i da mi ostane Superset. Tih 150minuta zadovoljava potrebe, a basio sam oko na SOny XA1...
 
Izbor najviše zavisi od tvojih potreba. Ja bih izabrao pod 2.

Znači opcija 3 otpada.

U stvari, sada sa home ponudom, otvara mi se i još jedna opcija:

4. Ugovoriti PP+S sa 50% popusta (525din) + telenor home sa ruterom pa povezati da se na tom postpaid broju troše MB iz 100gb home paketa (625din), to vidim piše da može

Mesečno 1150 + ostane ruter na kraju ugovora. Ili ne, to ne videh nigde da piše?
 
Znači opcija 3 otpada.

U stvari, sada sa home ponudom, otvara mi se i još jedna opcija:

4. Ugovoriti PP+S sa 50% popusta (525din) + telenor home sa ruterom pa povezati da se na tom postpaid broju troše MB iz 100gb home paketa (625din), to vidim piše da može

Mesečno 1150 + ostane ruter na kraju ugovora. Ili ne, to ne videh nigde da piše?

Neko je napisao da mora paket veći od 1650 dinara, da bi povezao internet, trenutno nemam vremena da proverim da li je to tačno, pa ću mu verovati.
 
Neko je napisao da mora paket veći od 1650 dinara, da bi povezao internet, trenutno nemam vremena da proverim da li je to tačno, pa ću mu verovati.

Screenshot_5.png

Placas 1250 TELENOR HOME u svakom slucaju bez uredja 12 meseci ili sa uredjajem 24 meseca.

U svakom slucaju sjajna ponuda,mada iz Vipa rekose da ce izbaciti bolju ponudu uskoro,sta im god to znacilo haha. :D
 
Poslednja izmena:
Znači opcija 3 otpada.

U stvari, sada sa home ponudom, otvara mi se i još jedna opcija:

4. Ugovoriti PP+S sa 50% popusta (525din) + telenor home sa ruterom pa povezati da se na tom postpaid broju troše MB iz 100gb home paketa (625din), to vidim piše da može

Mesečno 1150 + ostane ruter na kraju ugovora. Ili ne, to ne videh nigde da piše?

Nista iz 4 ne moze :) Ako uzmes 50%, nema povezivanja broja za deljenje neta. Ako je paket ispod 1650, nema povezivanja neta.
Ako uzmes Home net paket, nije 625 nego 1250, 625 ti je mesecno ruter :)
 
6f2a444baff1528afd384ae8970b16b3.jpg
 
Opet se nešto čudno dešava sa sajtom.
Čas postave nokia 6, čas je skinu iz ponude.
 
Sve je to osudjeno na neuspeh, čim treba da se objašnjava duže od 5 min piši propalo. Vip je to naučio, izvuko lekciju iz smart paketa, sad im cveta sa neo.
 
Pa moze da predje na standardnu i poveze se sa Telenor home netom.
 
Da da cveta ali korisnici se primili na neo 2 i onda prekorace internet i racun ogroman. Mnogo sam ljudi cuo da se zale ipak je sada ljudima potrebno mnogo interneta.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ljudi, procitajte ceo odeljak na sajtu i imacete celu sliku o Telenor Home.
Ovako iscepkane informacije nicemu ne sluze.

Dodatak:
Verovatno Telenor ne dozvoljava kombinovanje nestandardnih promocija (50%, neogr.min) sa Telenor Home. Proveriti pre planiranja paketa.
Telenor vise, SuperSet i Telenor Family sigurno provereno ne mogu sa 50% ili neogr.min.
 
Ljudi, procitajte ceo odeljak na sajtu i imacete celu sliku o Telenor Home.
Ovako iscepkane informacije nicemu ne sluze.

Dodatak:
Verovatno Telenor ne dozvoljava kombinovanje nestandardnih promocija (50%, neogr.min) sa Telenor Home. Proveriti pre planiranja paketa.
Telenor vise, SuperSet i Telenor Family sigurno provereno ne mogu sa 50% ili neogr.min.
Sve to i piše na sajtu
 
Ljudi, procitajte ceo odeljak na sajtu i imacete celu sliku o Telenor Home.
Ovako iscepkane informacije nicemu ne sluze.

Dodatak:
Verovatno Telenor ne dozvoljava kombinovanje nestandardnih promocija (50%, neogr.min) sa Telenor Home. Proveriti pre planiranja paketa.
Telenor vise, SuperSet i Telenor Family sigurno provereno ne mogu sa 50% ili neogr.min.
Gde pise za superset ja nisam video?

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Nisi uzeo valjda Telenor Home? Kako ti se isplati pored VIP Kucni Net?
 
Nazad
Vrh Dno