Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledao sam Poslednju večeru: http://www.imdb.com/title/tt0113613/

Pogledajte prilog 234518

Simpatičan film o grupi prijatelja, liberalnih postdiplomaca, koji na večeri ubiju ekstremnog desničara i to im se svidi... Ne bih znao koju ocenu bih mu dao, ali ima preporuku.

Trejler: https://www.youtube.com/watch?v=jNPSHydODoI

Ovo me podseti na "Mystery, Alaska (1999)" http://www.imdb.com/title/tt0134618/

Film nevidjeno opusta, vanserijska limunada nekako...
 
Going in Style (2017) - nikako. dosadan, glup. 3/10, i to zbog 2 legende, inace 1/10.
 
Gde u bioskopu da gleda taj film? Film je star sigurno 10 godina. Imaš na yt da pogledaš.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Ja sam pokušao to da gledam, al me je nešto odbilo, mislim da je previše psovki bilo u pitanju.
 
Hedersfild, sad sam ga odgledao. Pokvari mi raspoloženje. Težak baš.
 
Gde u bioskopu da gleda taj film? Film je star sigurno 10 godina. Imaš na yt da pogledaš.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
Pa otkud znam mozda ima neki bioskop u BG koji pusta reprize. Na YT je katastrofa 240p to izgleda kao golo ***** na 55" TV.
Elem kolega mi je da dobar link za skidanje ako neko hoce mogu da prosledim preko DM.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Pa otkud znam mozda ima neki bioskop u BG koji pusta reprize. Na YT je katastrofa 240p to izgleda kao golo ***** na 55" TV.
Elem kolega mi je da dobar link za skidanje ako neko hoce mogu da prosledim preko DM.

Sent from mTalk
Jel dobar kvalitet na tom linku? Pusti na pm ako te ne mrzi.
Hvala

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
2:22 Reziser nepoznat (osim mozda Hacksaw Ridge gde je bio producent), glumacka ekipa takodje, ali film moze biti interesantan. Ako bas nemate sta drugo da pogledate moze biti ok. Gledao neko?

Film kao film je meh, mada je meni legao gledajuci sa lepsom polovinom. Pricu kao da je pisao lik koji voli sf i fantaziju, ali zapravo nije procitao ni pogledao nijedno ozboljno delo. Ako se proguta sa gomilom rupa moze da prodje :)
Bio sam u nekom specijalnom raspolozenju to vece tako da od mene 5/10.
 
Guardians Vol 2 - jako slabo - 3/10

Sat i po smaranja i onda nešto malo akcije pred kraj. Očaj od humora, jedino sam se na Marry Poppins nasmejao, priča skoro da i ne postoji ... neko kaže dobri efekti - efekti su pola-pola - oni bombastični su vrlo solidni kad ima puno akcije, ali bilo šta drugo izgleda vrlo veštački, čak vrlo "green screen" jeftino. Baš sam razočaran filmom. Nisam ga gledao u bioskopu, nisam čak ni trejlere hteo gledati uopšte. Nije mi drago što je ispao ovako loš, ali eto bar nisam puko 500din na kartu ...
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Guardians Vol 2 - jako slabo - 3/10

da je imao bolje efekte i više akcije onda bi film bio dobar...blah...tesko je komentaristai ovakve filmove bez sadrzine...oni su takvim i predvidjeni i imaju svoju svrhu...realno svi marvelovi filmovi nisu za ozbiljno komentarisanje, to su filmovi za one koji bi nešto da pogledaju ali da ne ukljucuju mozak...ne znači da je takav stav loš, svako ima neke potrebe u nekom trenutku, ali znači da je film loš.
 
Pogledao sam Osmi putnik: Kovenant. Verovatno zato što sam sve ostale delove gledao davno, ništa nisam uspeo da povežem. Morao sam da guglujem da bih shvatio šta sam dovraga gledao. Dakle, potpuno subjektivno, film ne mogu da preporučim. Možda je dobar, možda je loš, nemam pojma :bottle:

Za razliku od Prometeja, koji je imao dobro ideju, a katastrofalan scenario i potpuno drugu tematiku, Kovenant

je bliži prvim delovima, ali je urađeno previše... razvučeno, kako da kažem, kao da je planirana serija koja će sve to da poveže. Dalje, ideja da je David pobio Inženjere i stvorio tuđijne je isprazan. Treće, tvist sa zamenom Davida i Voltera se vidi iz aviona, naslutila bi ga i moja pokojna baba koja je pogledala pola filma u životu. Četvrto, pošanje posade na nepoznatoj planeti... he, izgleda da je to postao modus operandi Ridlija Skota :) Mada, u Kovenantu nisu toliki retardi kao u Prometeju (mislim, nemoguće je da budu gori).
 
Za sve iz spoilera se slažem. Ne znam zašto ne probaju da snime nešto na fazon drugog nastavka.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Kada bi se Ridley više pozabavio tvorcima i njihovom svetu nego ******stinama pogodio bi ga u centru.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Dunkirk je vrh. Prava ratna akcija, bez puno dramaturgije. Bas onako kakav pravi ratni film treba da bude. Medjutim ovaj film vredi gledati samo u bioskopu i nikako vise, zbog IMAX-a i fenomenalne zvucne podloge Hansa Zimmera. Ko god nije gledao, moja poreporuka je da pogleda dok se jos prikazuje u bioskopima.
 
Ako se proguta sa gomilom rupa moze da prodje :) Bio sam u nekom specijalnom raspolozenju to vece tako da od mene 5/10.

Ja sam pregledavao neku gomilicu filmova, poceo od njega zato sto ima lep alfabetno-azbukovski naziv i nekim cudom me mrzelo da premotavam na sledeci. Da sam bio u iole losijem raspolozenju ili imao na umu da gledam neki zvucan film ne verujem da bih se zadrzao na njemu. potpuno se slazem sa komentarom.

Realno u filmu vredi samo Tereza Palmer :smoke:

E i ona je glumila u Hacksaw Ridge :smoke:
 
Nikako da odgledam taj Hacksaw Ridge. Vec mesecima mi je u kompu a svi ga hvale.
 
Nije hacksaw ridge nikakav vrhunac filmske umetnosti, niti je vrhunac zabave, niti vrhunac bilo cega. Film za jedno gledanje, kao i vecina.

A nisam bas primetio ni da ga svi hvale. Tj, mozda i jesu na pocetku, ali posle se javljalo dosta nezadovoljnih gledalaca.

Ako te odbija, slobodno preskoci.
 
Hacksaw spada u onu grupu filmova kojima je "nešto" falilo da bude odličan i "nešto" da bude loš.
 
Pogledao sam Osmi putnik: Kovenant. Verovatno zato što sam sve ostale delove gledao davno, ništa nisam uspeo da povežem. Morao sam da guglujem da bih shvatio šta sam dovraga gledao. Dakle, potpuno subjektivno, film ne mogu da preporučim. Možda je dobar, možda je loš, nemam pojma :bottle:
Za razliku od Prometeja, koji je imao dobro ideju, a katastrofalan scenario i potpuno drugu tematiku, Kovenant

Joj, ja se baš meračim da ga gledam, ali još nisam smogao hrabrosti. Razlog je što mi se uopšte, baš, baš, ne sviđa Prometheus, i generalno skoro svi Ridlijevi zadnji filmovi. Robin Hood WTF? Jedino mi je skroz simpatičan film bio The Martian.
Nisam čitao šta si u spojleru napisao, možda se baš odvažim večeras da probam da pogledam.

Za sve iz spoilera se slažem. Ne znam zašto ne probaju da snime nešto na fazon drugog nastavka.

Zato što je Kameron jedan. :)
On čovek snimi film jednom u 5 godina, al' kad ga snimi, pomrsi svima račune (T2, Alien2, Titanik, Avatar) :)
Zna znanje čovek.
 
Ako ste ljubitelji filmova tipa The Room, preporucujem Fateful Findings :)

http://www.imdb.com/title/tt2332623/

A small boy discovers a mystical power as a child. He is then separated from his childhood girlfriend. He grows up to be a computer scientist who is hacking into the most secret national and international secrets, as well as being an acclaimed novel writer.

https://youtu.be/aFgQ34b96_U

Imate u related da nadjete best scenes,fan cut i reviews :)

Neil Breen is a GOD :D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno