Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Ja pokusavam da skapiram jel misli na nesto drugo al ne vidim sta bi moglo biti :D

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
A što se MS vizije oko Lumije 950 tiče, šta su pokazali u videu i šta je realnost?
Btw... Edge nije hteo da lepo učita sajt neke picerije.. na kraju je učitao ali je nešto skroz pogrešno renderovao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
3 min za boot, 30 za SMS i 10 za melodije????
Sta ti radis tom jadnom telefonu, ja kad sam ga probao, SMS je bio instant (>500 SMSova importovano sa Androida kevinog). Boot ne znam koliko je, rekao bih <60s.
 
Poruke se učitaju odmah, a imam ih dosta, mrzi me da merim vreme butovanja, možda je nešto duže nego na androidu (oneplus 3)

Sent from mTalk, Lumia 950
 
Što se tiče L950XL nemam nikakvih problema koji su navedeni u prethodnim postovima. Sve te osnovne stvari rade brzo i fluidno.
Telefon jeste nov, videću kako će biti kasnije.
Malo sporije se odvija npr. prebacivanje fajlova na OneDrive. Nema kočenja, već jednostavno generalno malo sporije radi nego na (dobrom) Androidu.
 
Poslednja izmena:
Ma, hebeš i wp i w10m i wXm, daj pitaj bratanca šta će naprave juve - real?
 
Ma troluje dex... U pravu je yooyo, neverovatno da svi ms servisi mnogo bolje rade na androidu i šta čovek dalje da očekuje? Šteta za wp i za raspali ms videli o ovih naših što nam mažu oči pa i oni počeli... Voleo bih da se situacija popravi ali bez dobrih aplikacija ništa.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sto se tice bugova: dešava se da me neko zove a ekran nece da se ukljuci, tako da ne mogu da se javim...Retko se desi ali tada jako iznervira. A konstantan bug je nemogucnoat share slika direktno iz galerije na viber. Tako da saljem slike iz viber kao attachemnt... i to je to...Telefon jako lepo fotka...Kamera je stvarno jako dobra.Ove druge bugove, koje pominjete nikad nisam imao.

Sent from my SM-P900 using Tapatalk
 
Ma troluje dex... U pravu je yooyo, neverovatno da svi ms servisi mnogo bolje rade na androidu i šta čovek dalje da očekuje? Šteta za wp i za raspali ms videli o ovih naših što nam mažu oči pa i oni počeli... Voleo bih da se situacija popravi ali bez dobrih aplikacija ništa.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk



Treba da snimam?

Uzas. Prvom prilikom uzimam android.
 
Ursidae, ja sve mislio da ekran mi ponekas nije radio zbog znoja ili kreme...
 
Ova app je pomogla . Ko bi rekao obicno su fake app ali radi posao :)

https://www.microsoft.com/en-in/store/p/boostup/9nblggh4s34w#

Description
Does your device run slow or faces random crashes of most of the apps or you aren't able to play your favorite game?? Now enhance your device performance by this app. Clear all the files and apps which are running in background causing performance issues with a simple click. Download and Enjoy 100% of your device performance
 
Stigli klineri i na windows [emoji43] [emoji43]

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Danas mi se kolega zali da mu je vajber na S6e+ pobrljavio. Meni se nesto sludeo sve se pomesalo, nikakvi restarti nisu pomogli a ne znam da li je pokusao reinstalaciju programa. Svuda ima i bice problema, ne samo na windowsu. Ovaj zadnji bild je doneo par bagova ali je i prilicno ubrzao rad sistema, posebno da pohvalim brzinu edge-a. Baterija ok ali edge i dalje jede struju kao da ne postoji sutra. Glavu gore, bice bolje za dve godine :D
 
Danas mi se kolega zali da mu je vajber na S6e+ pobrljavio. Meni se nesto sludeo sve se pomesalo, nikakvi restarti nisu pomogli a ne znam da li je pokusao reinstalaciju programa. Svuda ima i bice problema, ne samo na windowsu. Ovaj zadnji bild je doneo par bagova ali je i prilicno ubrzao rad sistema, posebno da pohvalim brzinu edge-a. Baterija ok ali edge i dalje jede struju kao da ne postoji sutra. Glavu gore, bice bolje za dve godine :D

Iskljuci mu backround agent ... klineri na W10m bar rade nesto, na droidu ne znaci to nista , cak sta vise napravi dodate probleme :d

Nego dal se neko zapitao , kako bi im droid radio da imaju toliko azuriranja kao mi na w10m ... oni kao nebi radili HR :D

Imam jedan veliki problem, ne radi mi pokretanje kamere preko tastera za kameru... ja sam na rs2 feature 2 fast insider, da li se jos nekome to desava? isto tako taster radi do pola kad fokusira ali nece da okine sliku da snimi...

Crko taster? :mad:
 
Poslednja izmena:
Iskljuci mu backround agent ... klineri na W10m bar rade nesto, na droidu ne znaci to nista , cak sta vise napravi dodate probleme :d

Nego dal se neko zapitao , kako bi im droid radio da imaju toliko azuriranja kao mi na w10m ... oni kao nebi radili HR :D

Imam jedan veliki problem, ne radi mi pokretanje kamere preko tastera za kameru... ja sam na rs2 feature 2 fast insider, da li se jos nekome to desava? isto tako taster radi do pola kad fokusira ali nece da okine sliku da snimi...

Crko taster? :mad:
Negde sam čitao da taj taster hoće da otkaže jer je on lošije implementiran na zadnji poklopac. Proguglaj, mislim da sam video negde priču o tom problemu.
 
Ma kakvi radi savrseno, opalio restart i evo sljaka.

Neverovatno :D
 
Yooyoooo... Hajde snimi sledeći put kad se vidiš sa tim ortacima (zid-patos) snimi situaciju, posebno 30 sekundi sms...
Ja ću za uzvrat kad to vidim, olupati sva tri telefona sa mark 10 000 (ozbiljna macola).
Zatim ću taj snimak dodati kao znak podrške!
 
30 sec je pomenuo dejan87dex, ja sam samo video loading na 950 kod otvaranja liste ringtonova... Snimiću bacanje na pod kad se vidim sledeći put sa drugarom.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
30 sec je pomenuo dejan87dex, ja sam samo video loading na 950 kod otvaranja liste ringtonova... Snimiću bacanje na pod kad se vidim sledeći put sa drugarom.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ja bih bas voleo da vidim taj loading pri ucitavanju ringtone liste to me bas zanima da vidim taj fenomen , a sto se tice bacanja telefona to vec ima na YT ne moras to ;)
 
Da li bi mogao neko da mi kaze ko je malo strucniji da li je dobro da punim 950xl sa punjacem od lg g2 preko adaptera sa type c na micro usb koji je po amperazi skoro duplo slabiji od ms-ovog punjaca... vecina kaze da upravo ms-ov punjac ubije bateriju zbog jake amperaze pa da li bi ta situacija mogla da se promeni ako punim sa ovom slabijim punjacem i da li neko zna gde ima da se kupi original baterije za 950xl kod nas. Hvala
 
Poslednja izmena:
Da li bi mogao neko da mi kaze ko je malo strucniji da li je dobro da punim 950xl sa punjacem od lg g2 preko adaptera sa type c na micro usb koji je po amperazi skoro duplo slabiji od ms-ovog punjaca... vecina kaze da upravo ms-ov punjac ubije bateriju zbog jake amperaze pa da li bi ta situacija mogla da se promeni ako punim sa ovom slabijim punjacem i da li neko zna gde ima da se kupi original baterije za 950xl kod nas. Hvala

Stock punjac od 3A je zlo.

Manje zlo je CQ2 koji pune na oko 2A.

Najmanje zlo po bateriju su obicni punjaci od 1A ili 1.5A
 
ovaj og LG je 1.8a sa njim sam punio S5 skoro 2 godine i nisam primetio da mi je zeznuo bateriju...
 
Zato sto S5 nema SD808/810 cipset :)
 
ovaj og LG je 1.8a sa njim sam punio S5 skoro 2 godine i nisam primetio da mi je zeznuo bateriju...




Pa trajace ti i na 950 2 god baterija, nije sigurno pravilo da riknjava na godinu dana..


HsV inace posebno hejtuje sd 808 i 810 mani ti njega, wp inace manje guta resursa od droida pa tako retko kad ces osetiti vrelinu telefona ili ne daj boze neka usporenja ;)





Ja povremeno punim fon i sa Nokia wireless punjacem, on mu daje oko 1A~ za dopune je super, uvek npr napunim fon uvece oko 21h a posle 24h mi uvek ostane oko 30% pa zato sledi dopuna.
 
Poslednja izmena:
Gutao bi bateriju da ima sa čime. Funkcionalno nije ni pola droida, tako da je poređenje neumesno. J***š dugotrajnu bateriju ako gledaš loading 100x dnevno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Gutao bi bateriju da ima sa čime. Funkcionalno nije ni pola droida, tako da je poređenje neumesno. J***š dugotrajnu bateriju ako gledaš loading 100x dnevno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk


Voleo bih da snimis taj loading po 100x dnevno. ..
Onu ringtone lista loading izmisljotinu jos uvek nisi dokazao...
 
Pre bih rekao da ti izmišljaš da ne vidiš loading screen. Kad budem sledeći put išao do kuma u Zemun, snimiću ti... Ako prethodno ne završi o zid.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno