Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Google keep?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ja ga koristim, widget na home i nema promašaja.

Što se tiče navigacija, od kada me google maps na Islandu odveo bez greške do AMA SVAKOG pojma koji sam u njega ukucao, bio vodopad, kanjon, reka, jezero, šta-god, bio bi grešan da koristim nešto drugo...
 
Za obicne razgovore postoji Automatic call recorder pro, molio bih ako znate neku provrenu app za Viber, moze i na p.p?
 
Jel zna neko neku verziju Messengera pre My Day update-a?
 
Jel koristite Parking Manijak i Textru ili Chomp SMS u kombinaciji? Kad hoću da posaljem poruku za parking i kad me prebaci u neku od ove dve aplikacije duplo mi je ispisana registracija dok taj problem nemam na stock app(s7edge)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Imaš u podešavanjima da izabereš način slanja poruke. Tu probaj da menjaš dok ne bude kako treba. Ja za Textru koristim N1.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jel ima neka sportska aplikacija koja bi me obavestila da neki od timova koje pratim igra, tipa "ta i ta utakmica pocinje za pola sata"? Milion puta propustim neku utakmicu jer zaboravim, ili ako je vanredno kolo, nisam ni znao da se igra.
Sofa score

Možeš da izabereš omiljene timove ili igrače u individualnim sportovima, i dobiješ notifikaciju 30min pre, kao i sve ostale bitne informacije

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Imam za vas jos 2 fantasticne aplikacije. Iskreno, odusevio sam se kad sam ih isprobao.
1. PeakLens Aplikacije pomocu koje mozete da identifikujete planinske vrhove, samo uperite telefon i vidite naziv i visinu. Moze da radi i bez internete, samo skinete mapu. Mapa Srbije je 25mb, uskoro ce moci da se mapa skladisti i na sd kartici, dodace jos puno korisnih stvari. Evo vam link do sajta da vidite detaljnije o cemu se radi, ali preporucujem je da je skinete, necete se pokajati. http://peaklens.com/
2. Offline Survival Manual Kako mu i ime kaze - prirucnik za prezivljavanje. Ima puno korisnih i zanimljivih stvari, aplikacija lepo izgleda.
Naravno, ni ove aplikacije nemaju reklame niti treba bilo sta da se placa.
 
Imaš u podešavanjima da izabereš način slanja poruke. Tu probaj da menjaš dok ne bude kako treba. Ja za Textru koristim N1.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Sa N1 ni ne izbaci prozor za slanje od Textre. Samo te upozori da se naplacuje i kad potvrdis, salje sms. Hvala :)
 
1. PeakLens Aplikacije pomocu koje mozete da identifikujete planinske vrhove, samo uperite telefon i vidite naziv i visinu. Moze da radi i bez internete, samo skinete mapu. Mapa Srbije je 25mb, uskoro ce moci da se mapa skladisti i na sd kartici, dodace jos puno korisnih stvari. Evo vam link do sajta da vidite detaljnije o cemu se radi, ali preporucujem je da je skinete, necete se pokajati. http://peaklens.com/

Meni je PeakFinder zanimljivi, jer se​ s vrha jedne planine može skočiti na drugu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.peakfinder.area.alps

E sad, mislim da nije free, ja sam je uzeo poodavno.
 
Trazim opet zamenu za Twitter jer je zvanicna bas pocela da ispada iz rama ko blesava, skinem Flamingo koji najvise obecava i nema komande za reply, retweet odma dostupne nego moram da tapnem na twit.. Zabranio bi im da okace aplikaciju na Store bez te funkcije, jbt :)

Edit: moze da se upali u podesavanjima.
 
Poslednja izmena:
Pa to i nije baš do aplikacije što ispada :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Verovatno nije samo do nje, al recimo Instagram i whatsapp nikad ne ispadaju..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Zato sto instagram i whatsapp imaju background service koji drze budnim. Twitter mislim da nema.
 
Preporuka za aplikaciju sa listom zadataka?
(moze i da ima podsetnik u sebi kao i widget)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mozda nije odgovarajuća tema, ali budući da ne znam koja jeste - da probam: s obzirom da koristim mtel CG karticu u Srbiji za net, pretraga mi se otvara u google.me formatu, mnoge aplikacije na Google Play-u "nisu dostupne za moju zemlju", iako je u Srbiji dostupno... Postoji li mogućnost da promenim to, da me čita kao da sam u Srbiji, kao što i jesam? Probao sam sa VPN, samo je delimično rešenje...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ako se neko jos razmislja za neku Twitter aplikaciju, Flamingo kida, izgleda kao zvanicna aplikacija, vrh UI, dosta korisnih podesavanja, brz, ne ispada iz rama skoro nikad a i kad ispadne dize se jedno 3 puta brze od zvanicne..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Pitali su se ljudi na prethodnim stranicama. Mene, bednog twitter pocetnika zadovoljava Twidere, kad budem napredovao, mozda mi zatreba nesto bolje.
 
Не знам да ли је већ писало, зашто нема Блиц апликације?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Preporuka za aplikaciju sa listom zadataka?
(moze i da ima podsetnik u sebi kao i widget)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ja koristim wunderlist i Google keep u kombinaciji, keep više za beleške, mada i on ima i liste i podsetnike.

A wunderlist je klasična to-do app, da podsetnicima, widgets.. i meni najviše odgovara od svih ostalih (anydo, todoist i sl.)

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Kako nema, baš danas bio update

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Сад је има на маркету.
Да ли је можда због тога јуче није било на маркету?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno