Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

da li neko ima preporuku za dobar ps3 treker u koji može lako da se upadne? hvala
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko šta je sa PTP?
 
Pozzz svima, dosta koristim javne torrent trackere, do sada nisam koristio privatne. Malo sam citao o njima i hteo bih da probam neki od njih. Ja nemam neki brzz upload, 4Mb/s, pa me zanima koji bi mi vi preporucili, jer znam da moras odrzavati rejting? Skidam filmove, volim da gledam dobre snimke a koliko vidim cesto na ovim privatnim trackerima bude nekih snimaka koji nisu dostupni na javnim. Moze li neko da mi da pozivnicu za neki koji je dobar za filmove, komp mi je stalno ukljucen pa bih drzao non stop ukljucen tottent, valjda bih vremenom uspeo da odrzim rejting, jer ne skidam svaki dan materijal?
 
Preporučio bih ti da kreneš od IPT.

Veoma je lagan za održavanje, i veliki je izbor.
 
Moze li neko pozivnicu za ta dva. Tamo je potrebno da ono sto skinem ostavim da se seed-je nekoliko dana?
 
Na IPT-u je potrebno držati seed 336h ako nisu nešto promenili, na FL-u 60h, ali priča je malo složenija, uglavnom pošalji mi mail na PM i dobićeš pozivnice, pa ću ti onda dati par smernica.
 
Poslednja izmena:
Molio bih članove koji traže invite za neke trackere da to čine ovde u temi,ne na pp.
Vratio se PTP:)
 
pozdrav svima

Da li ima neko i da li hoce da mi posalje pozivnicu za torrentleech i iptorrents???

unapred zahvalan :)
 
Kole ljubavi, procitaj prvi post u temi.

Sent from ass
 
ipt otišao članu atzar, imam još jednu pozivnicu za ipt i 5 za waffles...
 
Broj postova po meni nije obavezan reper za lojalnost ali opet... prvi post na ovom forumu i to je direktno traženje pozivnice iako je član par godina?! hmm

Sent from my D6603
 
Pozdrav drugari posto se Demonoid vratio, zelim da podelim nekoliko invite kodova sa vama ukoliko zelite da napravite account.

Kada svi kodovi budu iskorisceni, pisite ovde i poslacu jos vise (mogu bas puno kreirati)

PS: Ukoliko imate stari account, mozete iskoristiti jer i dalje rade akaunti cak i iz 2003.

Link za registraciju: https://www.demonoid.pw/register.php?with_invite=1

DeimosXx3uxdaveh9bf8c1ko6bhuonqlxii6zxreepsb9
DeimosXx707uty5og7thva6vch15d3h3k29i1hu0ufc1o
DeimosXx7wmlqnfdejkkxotpt9n8xxr4dnv8x
DeimosXx9864vit8hkhpfzy0fj93xzkwz6q9cfrg58mox
DeimosXx9n304xr50ysdjzaa7slir7zrrax1g868sgnc
DeimosXxmivrijuxfnslumhf5gxl7kporlxkf0u5gm10f
DeimosXxmwhyskcyor9f8w8spv6f09uu34gbxpb4jdmhv
DeimosXxuq0i2l0jkzr0vinzo5d31oqc35h059nbik0xt
DeimosXxuyxocupcc5412c5icf2ie85w8nc3
DeimosXxvgetrjlvxpaq3y9vgau2231uk
 
Poslednja izmena:
Demonoid je vise otvorenog tipa nego privatni tracker. Ne vidim svrhu da se ljudi pozivaju na isti i da se ostavljaju invite kodovi kroz ovu temu, zna se koja je namena ove teme, ljudi procitajte prvi post, nije zahtevno ni komplikovano.
 
Kako poboljsati ratio na sceneaccess
Vec nekoliko dana par stvari mi stoje aktivne za upload ali nista
 
Nekad je moglo lako, jer je cela arhiva bila fl.
Sad ide mnogo teze, bez sb skoro nikako. Eventualno ako zabodes da skidas nesto medju prvima i da odmah saljes ako sam torrent nije mnogo velik (do 3-4 GB) jer ako je veci ti dok ga skines oni veliki su ga vec svukli na svoje boxove i ti si na klupi.
 
Demonoid je vise otvorenog tipa nego privatni tracker. Ne vidim svrhu da se ljudi pozivaju na isti i da se ostavljaju invite kodovi kroz ovu temu, zna se koja je namena ove teme, ljudi procitajte prvi post, nije zahtevno ni komplikovano.

Ali vec su svi ugrabili invajt kodove :D

Nista u prvom postu ne pise, cak sta vise je naveden primer za Demonoid. Ako nekom treba jos invajtova neka pise ovde.
 
Ima li neka dobra dusa pozivnicu za FileList? :)

Saljem dokaze ako treba!
 
Necromancer je u mrtvacnici :d
 
Pomoć oko pozivnice za PTP

Jel još moguće dobiti pozivnicu preko BTN-a za PTP na njihovom forumu i koje rang treba da imas? Ako je neko dobio ovako pozivnicu nek opiše kako šta...
 
Posto sam dobio oko pet privatne poruke za Demonoid invajtove, da ne bih morao svakom posebno slati. Evo ovde cu postaviti jos jedno 10 invajtova pa uzmite. Pisite PM kada je sve uzeto.

Link za registraciju: https://www.demonoid.pw/register.php

phaze1GX0cfz5fpz3oh90t610zoemhz3c9bcgs23pq
phaze1GX3qcufthjrj201b2w7a0dmxxebw6nku8nqkws8
phaze1GXubn52oc65opxjm1b76kgb08u3uheiks999vy8
phaze1GXaxi5dut76oyzbbdgbq2gw11c8unl3f900bnjo
phaze1GX9wtjs2khh054ctxta9pk53yzxozv62nrsih8v
 
Pomoć oko pozivnice za PTP

Jel još moguće dobiti pozivnicu preko BTN-a za PTP na njihovom forumu i koje rang treba da imas? Ako je neko dobio ovako pozivnicu nek opiše kako šta...
Ako imaš temu na forumu za PTP pozivnice onda tamo piše sve. U suštini samo se pošalje PM članu koji ima pozivnice.
Ne sećam se koja klasa je potrebna, piše u pravilima, mada opet kažem, lakše je da otvoriš deo foruma sa pozivnicama i vidiš temu za PTP.
Koliko znam trenutno nema pozivnica.
 
član JoXa dobio waffles i e-rock ;)
 
Ima li neko pozivnicu za trance traffic? Tražim Manu Riga - Surrounded na ovim koje imam ali ne nalazim, čak ga ni na Rutracker-u nema.
ps. da li neko zna da li je waffles jači od trancetraffic-a bar što se trensa tiče?
 
Nazad
Vrh Dno