Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
procitao neke milijarde da se spominju u nekom postu. :D kao milijarde u kriptou.

to kao kada gledas feed sa neke kineske menjacnice/berze pa vidis milione novcica kako se vrte, a onda dodje tata kinez i promet manji nego na stampu. :D

svi su bogati u balonu, ali na papiru. :D

To se POGOTOVO odnosi na ETH. Na tanjru (sell strana Polo) nema ni 200K komada, verovatno nema mnogo vise od 1-2mil kod svih zajedno koji nisu Vitalik. I setio se majstor iluzije da sa malom realnom kapitalizacijom prikaze ogromnu ukupnu, i da nadje neke bogate budale i kaze im: "hej druze, imam sjajnu priliku. Dam ti asset vredan 4.5mlrd$ za 1mlrd i kontrolu nad 90%". Ako mu ne uspe, znamo svi sta ce biti sa cenom. Ako mu uspe, moze da bude svasta u zavisnosti od toga koga prevari ili "prevari". Jer ozbiljan igrac, a pominju se mnogi vezano za eth, moze iz temelja da promeni nasu percepciju kripto sveta. Jasno je da je logicno da BTC bude no1 zbog infrastrukture, decentralizovanost, bla bla, ali je isto tako jasno da onaj ko ima jako mnogo para zeli da kontrolise sve i da nista ne prepusta slucaju, a paket kontrolnih akcija, koji je po mojoj pretpostavci u rukama Vitalika, mu bas to obezbedjuje. A pogotovo ne zeli da mu par kosookih musavaca koji kontrolisu npr 20% mreze drndaju fee, ili jednostavno krenu da strajkuju pa ugase masine na zadatom velikom diffu i naprave haos sa konfirmacijama. Taj ko hoce kripto da implementira ili hoce da kontrolise sve ili da bude uveren da je sve zaista decentralizovano.
 
kupovao sam eth kada je pao na oko 0.01 i ispod. iskren da budem nisam ocekivao ovako brzo skok. ne pratim zidove i ono sto "pise", vodim se nekim svojim parametrima koji idu otprilike ovako> kada puno padne - kupi, kada puno skoci - prodaj. :d

cenim da je eth skocio zbog novih projekata i cinjenice da je SEC odbio "bitcoin". videh i da su ovi iz ETH fondacije bili prisutni na cebitu, a i krenuo ovaj MELON, dobih mejl od krakena da pocinje trgovina njime, a to layer preko eth-a. sve u svemu odlicno se sve poklopilo za napuhavanje.
 
To je istina...ali to se vec radi sa eth od izlaska na polo...mislim da veliki ulagaci nisu tupavci i ovako ih ne moze zavarati. Zna i on to jer je banalna prevara narocito u ovim vodama. Ipak je nesto drugo u pitanju. Pre svega mislim da je uzimanje eth od sitnih ribica do neke cene i onda dampara do neslucenih nizina. Ovo je balon u balonu odavno. Nema smisla objasnjavati zasto.
 
ETH je uspeo da se nametne svim scamovima nad scamovima zvanim ICO, tako da masa istih nude ZILION gluposti u zaradnji sa ETH mrezom... tu je zatrpana masa ETH-a, a to da neko drzi masu ETH to stoji, da li je to Vitalik ili se nekom prodao za par miliona $$ to je vec pitanje, ja bi pre rekao da se nekom prodao mali usati :d
 
ETH je uspeo da se nametne svim scamovima nad scamovima zvanim ICO, tako da masa istih nude ZILION gluposti u zaradnji sa ETH mrezom... tu je zatrpana masa ETH-a, a to da neko drzi masu ETH to stoji, da li je to Vitalik ili se nekom prodao za par miliona $$ to je vec pitanje, ja bi pre rekao da se nekom prodao mali usati :d

Ako je prodao za par miliona, grdno je potcenio sopstveno cedo...
 
Samo se vi smejte ali na sledecim izborima glasacete za Vulet ili Belog direkto iz ETH walleta
 
eth foreva

svi ganesto kritikuju, a svi kopaju i maste brk
 
pa ok je mascenje brka, sve dok si svestan da mastis brk....... a kad te ponese slaninica onda bude srcko :d
 
Da ne otvaram novu temu nego da pitam ovde sta je bre sad ovo BitcoinPlus.
 

Prilozi

  • fffg.PNG
    fffg.PNG
    30 KB · Pregleda: 135
  • fh.PNG
    fh.PNG
    5.3 KB · Pregleda: 98
Već par dana altovi (osim ovih "dark" i "plus" bitkoina) u crvenilu iako je BTC bio u padu...jel' ima neka vest ili je samo u pitanju povlačenje (profita nakon pumpa) u $....?
 
Ko voli da crta grafike samo napred... LTC kod kineza buy wall na 82K, 28.2yuen (320BTC)... nesto se spremaju ili navlace za dump a sve lici da ce krenut i taj pump vec jednom
ltc.jpg

inace jos nista oko otvaranja, zadnje sto je bilo da su od nekih trazili da preko video konferencije odrade AML.......
 
Poslednja izmena:
Prozivam kineze vec nedelju dana max na LTC redditu..... ne znam za segwit

juce im kazem dokazite da ne treba segwit ako naduvate na 50$ :d
 
Zeljko je direktno kriv, a proday indirektno. Neka ode preko 1m i ja srecan :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno