Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi smo mi bicurious samo sto jos to ne znamo. To je tako priroda odredila, taj gender fluid fazon ko koga stigne, nego smo mi ljudi napravili zajednicu gde te nenormalne stvari su postavljene kao neki zakon, znas ono monogamija, porodicne vrednosti, mama i tata, heteroseksualnost. Sve te ideje koje su so not 21 century man. Get with the times!
 
Ne slažem se, priroda je jasno podelila na tip1 i tip2.
 
Black mirror prva sezona prva epizoda... au sta sam ja ono gledao! Jel ono parodija ili šta? Jel postaje bolje ili su sve epizode u tom fazonu? Da znam da se ne mučim.
Trebao je da prcne svinju da bi spasio princezu... u jbt i kraljica ga znala da mu kaze da naoštri penis. Jbt ovi englezi su totalni ludaci.

Sent from my D6603
Proguglaj termin "Piggate"....ima donekle veze sa tom epizodom


Privodim drugu sezonu Leftoversa kraju i kazem da je serija genijalna.
Jedna od najgenijalnijih koje sam gledao...da treba imati zivaca za nju,treba,ali sve se to isplati i to visestruko.....

Beyond Genius Lies Insanity
 
Ne slažem se, priroda je jasno podelila na tip1 i tip2.

Ma sprdam se, jer je to opasno uzelo maha... kao ono sta ce deci sport, daj im komp. Bratov klinac od 18m se vec kaci na komp jer je video od mene i njega ali lopta mu je prirodna igracka, uzeo je u ruke pre nego sto je propuzao. Ali dzabe to nekima pricati, jer sta je 3500 godina evolucije esports je zakon.

Da se vratimo na serije, ove sto odmaraju, za mene je to NCIS: Los Angeles. Inace me taj tip serija smara ali ova mi lezi na isti nacin kao Burn Notice ili serije iz 90tih (Tropska vrelina, Akapulko, Vaikiki, Dzeg). To je taj fazon. Zvucim kao Toza ali to je par podnosljivih likova, pitka radnja, lepi predeli i po koja dobra p*. Jos ako ima humora, superiska. To je za mozak na ispasu a ne ovi Marveli i lose SF gluposti.
 
To ona praksa za wannabe glumce u la-u, vidim i onaj djokovic iz Ubice mog oca se ufurao u Ncis :D

Sent from TT
 
Onaj mutavi stvarno glumac? Kakva pojava haha.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Proguglaj termin "Piggate"....ima donekle veze sa tom epizodom


Privodim drugu sezonu Leftoversa kraju i kazem da je serija genijalna.
Jedna od najgenijalnijih koje sam gledao...da treba imati zivaca za nju,treba,ali sve se to isplati i to visestruko.....

Beyond Genius Lies Insanity

Sad će još malo i zadnja sezona, na šta li će to ličiti... Da li može bolje od ove druge ...
 
Sad će još malo i zadnja sezona, na šta li će to ličiti... Da li može bolje od ove druge ...
Ne znam...ja sam bio skeptican za ovu drugu sezonu ali iz epizodu u epizodu serija me demantuje....imam jos 3 epizode do kraja i zao mi je da potrosim tako brzo a vuce me da je gledam...

Nadam se samo da ce otkriti delu oricu iza nestanka mada to moze biti mac sa dve ostrice....sve zavisi kakav closure naprave

Beyond Genius Lies Insanity
 
Ne znam...ja sam bio skeptican za ovu drugu sezonu ali iz epizodu u epizodu serija me demantuje....imam jos 3 epizode do kraja i zao mi je da potrosim tako brzo a vuce me da je gledam...

Nadam se samo da ce otkriti delu oricu iza nestanka mada to moze biti mac sa dve ostrice....sve zavisi kakav closure naprave

Beyond Genius Lies Insanity

Samo ime serije ti kaže da neće ;), BTW ta sledeća koju gledaš, osma, je jedna od najboljih ako ne i najbolja u serijalu, zasad barem.
 
Arrow - izgleda da im vise nije dosta da glume lose sad moraju i da ubacuju politicke agende u svoje epizode...ccc...
 
Black Sails, 4 sezona - pogledah bas prve tri epizode i nije lose :)

Nakanio se i da nastavim The Blacklist i sta znam, onako, smorio malo. Jes' da mi je James Spader ok, al mi serija iz nekog razloga i ne drzi paznju preterano...
 
Poslednja izmena:
Nakanio se i da nastavim The Blacklist i sta znam, onako, smorio malo. Jes' da mi je James Spader ok, al mi serija iz nekog razloga i ne drzi paznju preterano...

+1

Odgledao sam 10 epizoda ali dalje ne mogu da nastavim...nisam odustao od serije ali na korak sam od toga.

Isto tako i za Criminal Minds. Smorili su i oni više a najviše zbog ovih učestalih promena glavne postave.
Bez Shemara Moora i Thomasa Gibsona nije to to....da su možda ubacili Foresta Whitakera kao unit chiefa nakon što je Gibson izbačen serija bi bila zanimljivija
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako mozete da gledate vise te genericke krimi serije, odakle vam entuzijazam?
 
Sta se desava u FTWD? Jel druga sezona krenula u smeru koji smo prognozirali?

Ja bi trebao da nastavim Strain, valjda imam citavu sezonu za pogledati ali me nesto mrzi. Ne znam sta je sa onom Dark Matter, jel to cudo dobilo drugu sezonu ili ne? Jesu tres obe serije ali kao gledao sam ih vec pa kao da pogledam do kraja.
 
Ne znam kako mozete da gledate vise te genericke krimi serije, odakle vam entuzijazam?
Blacklist u prvoj i drugoj sezoni nije toliko bio los pa odatle entuzijazam za tu seriju. Kasnije kad su u trecoj sezoni poceli sa spanskom sapunicom koju su nastavili u cetvrtoj entuzijazam je nestao...

Sto se tice CM-a to je bila odlicna serija dok nije pocela stalna postava da se osipa. Serija je uvek patila od toga jos od druge sezone kada je otisao Mandy Patinkin ali nije bilo toliko primetno jer su uvek uspevali kvalitetnim glumcima i dobrom pricom to da nadoknade.
Medjutim u poslednje 2-3 sezone ni to im vise ne polazi za rukom jer sve dovode neke glumce koji se ne uklapaju u seriju nikako a i prica im se vrti u krug...

The dead have highways
 
Koji ftwd, ubrzo se batalila ova Swimming Dead sezona..

Sent from TT
 
Kad Mendi Patinkin resi da napusti seriju,znate da ce postati ****** i da treba da batalite.[emoji1]

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Niko ne pise o Homeland-u novoj sezoni, meni sickrage skinuo 1 ali nisam upalio. Jel gleda neko?

Prizvali smo policajca sa petlovog brda, zanimljivo je ponovo gledati posle 20 godina.
 
Poslednja izmena:
Pokušao da dam šansu seriji 3% i ono... posle 15 minuta ugasio. Strašno šta sve može da prodje u današnje vreme, još sam kao očekivao bolji kvalitet od netflixa... izgleda da su im kriterijumi opali. Sinhronizacija sa španskog na engleski je žalosna.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Niko ne pise o Homeland-u novoj sezoni, meni sickrage skinuo 1 ali nisam upalio. Jel gleda neko?

Prizvali smo policajca sa petlovog brda, zanimljivo je ponovo gledati posle 20 godina.
Slaba za sad ali i dalje jako kvalitetna i gledljiva.

Sent from TT
 
Kad Mendi Patinkin resi da napusti seriju,znate da ce postati ****** i da treba da batalite.[emoji1]

Sent from my m2 note using Tapatalk
Kod mene i ne bas...mene je obradovao njegov odlzak iz CM...cak i u Homelandu ne mogu da ga svarim.

Jedino gde sam mogao da ga gledam je Chicago Hope al to je bilo pre 20tak godina....



The dead have highways
 
Blacklist u prvoj i drugoj sezoni nije toliko bio los pa odatle entuzijazam za tu seriju. Kasnije kad su u trecoj sezoni poceli sa spanskom sapunicom koju su nastavili u cetvrtoj entuzijazam je nestao...

E upravo tako, u potpunosti se slazem. Bas steta, moglo je to mnogo bolje da ispadne tj. da glavna prica bude malo originalnija i zanimljivija.Ovo stvarno ispade ko spanska serija...

A inace, zapazih i ja danas krajickom oka :D Policajca sa Petlovog brda dok sam vrteo kanale... E sad jos samo Bolji zivot da krene, i Srecni ljudi pride,pa smo kompletni :D
 
This is us, odgledah 2 ep, sviđa mi se za sad. T

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bolji Život ide ujutro na RTS-u :D

Nego The Expanse cepa istim tempom, odlična i četvrta epizoda.
 
Koliko si knjiga pročitao? Jel svaka sezona prati jednu knjigu ili? Toliko me zaintrigirala serija da me vuče da uzmem knjige.

Sent from my D6603
 
Lethal weapon, odlična epizoda, vidim da su uveli u priču Leo Getza, naravno
jedan je Joe Peši, ovaj mu nije ni do kolena.

Expanse nastavlja u ritmu, svaka nova epizoda bolja od prethodne.

Legion, šta reći, dve epizode do sada, i više nego obećava.

Modern familly - iako prilično sezona već u etru, i dalje originalni i jedna
od retkih komedijica koja mi stvarno izmami osmeh tokom gledanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno