Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eto, ja se pojavim i carujem.

možeš misliti, bilo 170, ja reko biće 100. baš sam omašio. a to rekao kad je bilo 500. pločice, pasulji. meni malo smešno, a malo tužno šta ste napravili od ovoga mesta. ali obećavam da ću se aktivirati malo da počistim to smeće.
 
Poslednja izmena:
Covek je jedno vreme lepo pogadjao, nema sta! Sad i ja volim vise ove sto vicu da ce biti 10.000, jer sam jedan od njih. :)

"I Want to Believe" sto bi rekao Molder!
 
eto, ja se pojavim i carujem.

možeš misliti, bilo 170, ja reko biće 100. baš sam omašio. a to rekao kad je bilo 500. pločice, pasulji. meni malo smešno, a malo tužno šta ste napravili od ovoga mesta. ali obećavam da ću se aktivirati malo da počistim to smeće.

sad mora da vices 6 meseci 9000$ ako ces da cistis za sobom :-devil-:
 
Pa evo vec je 900$ ups fali jedna nula (0) :whip:

@genijalac sta mislis ide li BTC preko 1000$ uskoro recimo naredni 10 dana? cisto prognoza/misljenje?
 
Poslednja izmena:
ja ga cekam preko 1 k $. sporo ce to ici, ali racunam tako...nedelju-dve da ce biti tamo. kratkorocno cekam 940.
 
Poslednja izmena:
To je dosta vjerovatan scenario, najveca prijetnja su ove vijesti da kina radi neke revizije kineski berzi. Jedna vijest i bas ga uzdrma zestoko.
 
neje na 500 nego na 233, tad sam poslusao i prodao 5 komata na 200$, cekao sam 100$
 
3000$ do kraja godine. xaxa
 
koliko im traje ona Nova godina i kad tacno nastupa?

Kinezi su cudni ljudi pa tako ni Nova godina nije precizno definisana...Nekima dodje ranije a nekima kasnije, cak se i ne slavi jednako dugo. Zvanicno 28.01. I ne razumem zasto bi Nova godina i bilo koji drugi datum unapred odredjen na bilo koji nacin uticali na cenu...
 
Kinezi to slave 15 dana, kao mi nekada kad spojimo praznike. Treba para uvek za praznike ;)
Mozda nece pasti ali za ocekivati je da padne. Videcemo, to je moja prognoza.

sent from P9 lite
 
Kinezi to slave 15 dana, kao mi nekada kad spojimo praznike. Treba para uvek za praznike ;)
Mozda nece pasti ali za ocekivati je da padne. Videcemo, to je moja prognoza.

sent from P9 lite

Znam Saj, ali ti koji imaju puno para u BTC-u, sigurno imaju daleko vise i u kesu i u bankama i u ko zna cemu sve. Ne verujem, odnosno nije realno da kad im zafali nadoknade bas iz BTC steka. Mozda je samo zgodno da se pravda dump, prodaje se kad si zadovoljan cenom, a trenutno je cena takva da je vecina u plusu cini mi se...
 
Dovoljno da boranija krene da prodaje po 1btc i poremetice se balans. To je sansa za trgovce da shortuju i eto ti matematike. Naravno da to ne mora nista da znaci ali realnija je varijanta.

sent from P9 lite
 
Ovo nije dobro kad miruje, videli smo max u € sad vrlo lako mozemo da klizimo ka 100$ cak i na toj cifri ne treba ulaziti puno jer ce bultrapovi sa pravolinijskim oscilacijama na berzi napraviti pravi haos.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
O čemu ti to? Ja ne verujem da će BTC više ikada pasti ispod 800$
 
Možda je mislio na LTC :)
 
O čemu ti to? Ja ne verujem da će BTC više ikada pasti ispod 800$

poznavajuci nick iznad tebe i ono sto obicno pise - verovatno je samo u pitanju losa brlja.

ako pogledas razvojni put pere snajdera...uvek se minimalna cena duplirala. prvo nije padala ispod 60 $, pa onda 120 $, 170 $...sad bi neki minimum mogao da bude kapiram oko 350.
 
Poslednja izmena:
O čemu ti to? Ja ne verujem da će BTC više ikada pasti ispod 800$
Pa poznavajuci sta puse ovi iznad njima je i 100$ bila visoka cifra.
Dandy samo se vratis u temu kada se cena vrtela oko 300$ i sve ce ti biti jasno.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Samo Tramp da turi jedan twitt protiv crypto valuta i odosmo niz toboban..
 
Sumnjam da ce to uraditi sad odma, prvo treba da resi banke I fr... navucice puno gneva sa svih strana ako sad krene tim putem...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno