Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam ga jedva iz dva puta pogledao. Prvi put sam u sred dana zaspao od dosade, kad sam se probudio premotao nazad i jedva dovršio do kraja.

Potrebno je pronaći krug filmofila sa bar približno sličnom organizacijom svesti i uzimati u obzir samo ono što oni napišu.
Če Gevara je bio simpa, lepo mu legla uloga..jedino to, u čitavom filmu.
Sve drugo nije vredno pomena.
Slažemo se :)
 
The Last Witch Hunter

Solidan film.
 
1. Potrebno je pronaći krug filmofila sa bar približno sličnom organizacijom svesti i uzimati u obzir samo ono što oni napišu.
Če Gevara je bio simpa, lepo mu legla uloga..jedino to, u čitavom filmu.
2. Sve drugo nije vredno pomena.[/B]
Slažemo se :)

1. Pa zar se to već ne radi? Zato ja i pitam što ljudi gledaju filmove za koje znaju da im neće odgovarati.
2. potpuno suprotno kod mene.
 
Nisam mogao znati unapred kakav je film, osim što sam ovde pročitao da su svi oduševljeni :D, pa sam mislio da ga ne propustim, kad ono..

Sent from mTalk
 
Mene trailer nije ni kupio tako da sam film preskocio. The last witch hunter 6/10
 
Ja sam gledao i neke preporuke na yt od popularnijih kritičara koje pratim pa sam očekivao puno od filma. Kad ono ... :D


Trailer pogledam na imdb samo ukoliko nisam siguran..mada se na osnovu trailer-a ne može doneti krajnji zaključak, ali neke 'sporedne istine' mogu.

Sent from mTalk
 
The road 3/10 mene smorio, bez pravih dešavanja.
A sta to na kraju bio? :mad:
 
odgledah mad max iz 1979. Uz svu dobru volju ja u tom filmu nista nisam uspeo da vidim, apsolutno nista. Bez ocene

PS moze li preporuka za dobar ljubavni film, tipa: atonement, closed?
 
Poslednja izmena:
The Big Short jaka 8ica,Bale je pokazao kako se glumi. Najbolje/najprostije ispričana priča o ekonomskoj krizi koju sam video.
 
odgledah mad max iz 1979. Uz svu dobru volju ja u tom filmu nista nisam uspeo da vidim, apsolutno nista. Bez ocene

PS moze li preporuka za dobar ljubavni film, tipa: atonement, closed?
Zakasnio si sa gledanjem...neki filmovi zahtevaju i vreme u kome su snimljeni.
A i godine...verovatno da sam ga i ja danas pogledao imao bih slicno misljenje.
Novi Mad Max recimo mi uopste nije legao.
 
Poslednja izmena:
The Martian: zašto su viziri osvetljeni iznutra, tako da osvetljavaju lice? A ušteda energije u svemiru? Svetlost koja ide u oči? (Lepo su rekli da film neće sadržati "uobičajenu mambo-džambo estetiku i fore".)


m7XNLcg.png
rUkvORO.png

Na kraju mi niko na ovo odgovorio, a pojavljuje se u mnogim SF filmovima. Nije samo valjda zato da bismo kao gledaoci mogli protagonisti(ma) da vidimo lice? :zgran:
 
Poslednja izmena:
Na kraju mi niko na ovo odgovorio, a pojavljuje se u mnogim SF filmovima. Nije samo valjda zato da bismo kao gledaoci mogli protagonisti(ma) da vidimo lice? :zgran:

Naravno da jeste.
 
Ma, znam! Ali, toliko puta je ponovljeno u SF ostvarenjima, da kada bih video vizir bez unutrašnjih svetala koja prikazuju lik -- pomislio bih da nešto nije u redu ili da su negativci u pitanju. :)

(A The Martian je trebalo da bude koliko-toliko "realističan".)
 
odgledah mad max iz 1979. Uz svu dobru volju ja u tom filmu nista nisam uspeo da vidim, apsolutno nista. Bez ocene

PS moze li preporuka za dobar ljubavni film, tipa: atonement, closed?
Pobesneli Maks Gibson>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ovaj danasnji hipster.



Ljubici: Love story, Frenki i Dzoni, Besani u Sijetlu, Before Sunrise i Before Sunset, A moment to remember, U stvari ljubav, Silver Linings playbook, crying out love in the center of the world....
 
Pobesneli Maks Gibson>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ovaj danasnji hipster.



Ljubici: Love story, Frenki i Dzoni, Besani u Sijetlu, Before Sunrise i Before Sunset, A moment to remember, U stvari ljubav, Silver Linings playbook, crying out love in the center of the world....

Frenki i dzoni, before trilogiju, silver linking sam gledao. A sad sam se setio za love actually taj mi je na spisku odavno. I ovaj crying love mi deluje veoma ozbiljno taj cu pogledati, za ostale nisam siguran sem eventualno love story. Hvala na predlozima

PS inace nisam gledao novog maxa
 
zanima me ovaj film bridge of spies, jel to true story? vidim neki dan slucano na yt i vidim da ste ovde spominjali...
ako je true story kontam da ne gledam, jer realno iza toga se krije neka propaganda a nemam zivce da se nerviram bzv, hajp film i true story o ratu ovo ono, ne ide
 
Poslednja izmena:
zanima me ovaj film bridge of spies, jel to true story? vidim neki dan slucano na yt i vidim da ste ovde spominjali...
ako je true story kontam da ne gledam, jer realno iza toga se krije neka propaganda a nemam zivce da se nerviram bzv, hajp film i true story o ratu ovo ono, ne ide

Nema razloga da ga ne gledas zbog toga. Mislim nije sad neko remek-delo, ali vrlo interesantan film o pregovorima (koji to, zvanično, nisu). Gledljivih dva i kusur sata.
 
baziran je na true storie, ko zna sta su sve menjali u odnosu na true storie. Ako zelis zaista vrhunski spijunski triler, pogledaj Tinker tailor soldier spy, bridge of spies je sprdnja po meni
 
Moram da se složim, ali različita publika je ciljana. TTSP je hard core špijunski film, dok je Bridge of Spies porodični blockbuster.
 
pa da, bas tako. Znas li mozda jos neki tako dobar spijunski kao TTSP? Nikako da pogledam good shepherd, da li si njega gledao?
 
Poslednja izmena:
pa da, bas tako. Znas li mozda jos neki tako dobar spijunski kao TTSP? Nikako da pogledam good shepherd, da li si njega gledao?

Spy Game pogledaj ako nisi sa Brad Pitom i Robertom Redfordom...

Constant Gardener-meni nije legao ali ukusi su različiti
Tailor Of Panama-malo podseća na neke Bond filmove
The International i The Interpeter možda nisu na liniji sa ovim ostalim filmovima ali mogu se gledati pogotovo The International

Good Shepherd nije loš ali mi je TTSP mnogo bolji...
 
Poslednja izmena:
Imitation Game, A Beautiful Mind... Prvi jeste, drugi dotice malo tu temu. Meni su predobri i jedan i drugi.

Black Mass 2015- 8/10- Predobar, glumci objasnili. Svakako preporuka...
 
black mass klasicno prepakivanje goodfellasa, ni on ni legend nista nisu pokazali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno