Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^ Tacno tako ;)
 
Last Knights - Ponekad se zapitam zasto dobri glumci kao Frimen i Oven pristaju da glume u ovakvim projektima... Losa gluma, ispricana prica i losi efekti... Mislio sam da su ljudi naucili da nije dovoljna samo Morganova naracija za dobar film. Film je trosenje vremena.

Taken 3 - Nisam nista ocekivao od filma i pogledao sam cisto da ispostujem. Prvi deo je bio uspesan a ovo je samo muzenje fransize.

Da nema dobrih serija zaista ne bi bilo sta da se gleda.
 
Poslednja izmena:
Charlie Wilson's War - sasvim pristojan film sa Tom Henksom i Džulijom Roberts na temu američkog finansiranja Afganistanaca tokom gladnog rata. Film je opušten, komičan i nema tu tvrdu političku notu kao neki drugi.

Od mene jaka 7ica.
 
Gledao Interstelar. Razočarala me gluma Matjua Mekkonahija. Ni An Hatavej nije daleko odmakla a Džesika Čestejn nije loša kao ni Met Dejmon.
Sve u svemu slabašna sedmica 7/10.
 
Furious 7- sjajno, sjajno i sjajno.
Neverovarno kako su uklopili sve, u jednom filmu sam pomislio da gledam Ramba, Dzeki Cena, Cak Norisa, Transportera, Taken, Expendables i slicne, samo sam cekao da uleti Optimus Prime da spasi stvar. Digli su lestvicu na visi nivo.
Veca je verovatnoca da sretnes Hulka na ulici nego ove akrobacije u filmu.
Prva scena sa Stathamom je objasnila, nadmasio je sam sebe.
Dobra glumacka postava kao i uvek. Tuzno je zbog Paula.
Sve u svemu sjajna zabava, ovo je jedan od onih filmova koji prkosi fizici, zdravom razumu i svemu ostalom ali upakovan tacno kako treba i jedan od boljih u tom zanru. Obavezno pogledati, ima i dosta dobrih fora.
Pitam se da l je moguce da u svakoj sceni stavljaju Dizela na hoklicu da stoji pa je visi od svih.

Fast and Furious 7 - Upravo došao iz bioskopa, po meni 10/10. Ne treba tražiti mane, ima ih dovoljno, ali su me zadnjom scenom kupili, a s time ide i ocena 10 i zaboraviš na sve. Tokom celog filma su ljudi komentarisali u fazonu " ma da, ma hajde" ali kad je išla poslednja scena, niko se nije čuo. Upalila su se svetla, muzika je stala, muva se mogla čuti. Prilikom izlaska sam video lika kako plače kao kišna godina, dok ga drugar teši :)

Svaka im čast, lepo su odradili Paulov lik, videlo se od samog starta da je priča promenjena, pogotovo u sceni kad priča sa ženom, uglavnom njega pokazuju od nazad. Ima još dosta scena u kojoj se primeti, no sve u svemu, posao je odrađen besprekorno.
 
Fast and Furious 7 - Upravo došao iz bioskopa, po meni 10/10. Ne treba tražiti mane, ima ih dovoljno, ali su me zadnjom scenom kupili, a s time ide i ocena 10 i zaboraviš na sve. Tokom celog filma su ljudi komentarisali u fazonu " ma da, ma hajde" ali kad je išla poslednja scena, niko se nije čuo. Upalila su se svetla, muzika je stala, muva se mogla čuti. Prilikom izlaska sam video lika kako plače kao kišna godina, dok ga drugar teši :)

Svaka im čast, lepo su odradili Paulov lik, videlo se od samog starta da je priča promenjena, pogotovo u sceni kad priča sa ženom, uglavnom njega pokazuju od nazad. Ima još dosta scena u kojoj se primeti, no sve u svemu, posao je odrađen besprekorno.
Snimio je on pola scena, ostalo je njegov brat. Ti sto vicu ma daj i slicno, kao da nisu gledali prethodne delove, samo su sa ovim digli standard na bisi nivo.
Cuo sam da planiraju jos nastavka, iskreno nema smisla bez Paula, a i bolje da stanu sad dok su uradili fenomenalan posao, ali oprostio bi im jedan jos deo.
Edit: snimaju 8 deo
 
Poslednja izmena:
Znam, čitao sam o tome, ali je on snimio pola scena po prvobitnom scenariju. Nakon što je poginuo ubačen je deo sa penzijom, samim tim od starta ide priča u tom smeru, pa su koristili zamene. Primeti se da ima manje scena u kojima priča, takođe su njegove scene dosta brze, pri borbama je uglavnom u senci. Deo sa autom u Abudabiju je on snimao, to se vidi dobro.


Dodao sam spoiler, ipak je još sveže.
 
Poslednja izmena:
Miller's Crossing (1990) - filmčina! Volim gangsterske a ovaj je masterpiece bukvalno svaki kadar.
 
I Terminator 2 i Predator 1 pod obavezno!
 
Dobar je Furious 7.

Kao sto neko rece, film je da se opustis i da ne mislis da li je nesto realno ili nije. Mislim to bi trebalo vec da se zna posle 4. dela, gde su krenuli sa svakojakim nerealnostima i prica je otisla u drugom pravcu.
Meni kao velikom fanu ovog serijala se ovaj deo jako dopao. Glumce su uboli perfektno, pre svega mislim na onog iz Blood Diamond-a i ovog matorog mr.no one, a i ona hakerka je dobraaaa...
Nervira me u sred filma kad neko prokomentarise : "ma daaaaaaj.." ili "jeeeeesteeeee"... Raspalio bih mu samar, jer svako sa zdravim razumom bi trebao da shvati da ovo nije film u kome je realnost pravac.

Od mene ocena 9/10.

Prva 3 dela su super, pod 3. mislim na Tokio Drift. Onda 4. deo nije bas nesto, ali svakim delom postepeno sve bolji i bolji nastavak.
 
Komentaristite filmove, a ne komentare filmova.
 
Meni se serijal smučio nakon one scene sa vozom u petici. A da ne pričam o onoj sceni kad lete preko mosta u zagrljaj :D. Gori su i od CSI ultra zoomiranja sa nadzornih kamera i hvatanja slike sa zenice lika koji je video ubicu.
 
Zamisli tek da je rekao Terminator 3 i Predator 2 a lako je mogao da omasi brojeve. [emoji1]
 
Nisi razumeo sta je Boris hteo da kaze time ;)

Da je reko T3 i Predator 2 ne bi bilo nista smesno
 
Preskocio sam te postove. :)
Sad vidim da su preporucivali filmove iz doba jure u temi koja u nazivu ima `poslednji` i to klasike.
Ako opet nisam omasio poentu. :)
 
Poslednja izmena:
Instructions Not Included (2013)
Ima mana, više nego jedne.
Sa druge strane.. sa druge strane je Interstellar čija me priča o ocu i ćerci nije dotakla skoro uopšte.
A u ovom filmu to nije slučaj, naprotiv.
Bilo kako bilo, preporuka od mene, vredi ga pogledati do kraja.
 
Ma ne vidim problem sto je preporucio neke starije filmove, ja recimo nisam pogledao ni jedan od ova dva iz posta #5326. Ovo nije striktna tema u kojoj treba da se predlazu samo filmovi iz 2014/15.
 
Vrlo je jednostavno:
film,
link,
utisak, ne mora ali može i lična i subjektivna ocena

Da probam ja:
Eight below (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0397313/
za gledanje sa decom, porodicom, devojkom, jako solidan - em dizni, em true story. Igra Paul Walker.
 
Jel moze neka preporuka za nesto tipa siberian education ili ghost dog. Kako bih ja rekao istripovani filmovi, bas mi je bio trip kad sam odgledao siberian education kako ti ljudi zive u filmu popalis se ili kako onaj u ghost dogu se istripuje zbog one knjige da sam i ja hteo da je narucim hahaha :D znaci da bude neki krimi zanr a malo uvrnuta prica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno