Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Koristite Spartan ? Fino se ponaša , ekstenzije da se dodaju i da se ispegla i biće pogodak. Na win 10 mi inače mnogo zgodnije da koristim tubecast pro za youtube , fino i pregledno, ima i i chromecast podršku za one koji koriste.

Kažu da na 10051 Spartan radi još bolje.
 
Jel postoji neki video za ovako nešto ili neka detaljna procedura sa fotkama.
Uspeo sam da napravim particiju i pokrenem win 10 instalaciju,ali me brine kada izlazi prozor gde biram kako cu da instaliram :na odvojenu particiju ili da pregazim 8.1 da li je to kada se racunar restartuje ili?
 
Uspeo sam da napravim particiju i pokrenem win 10 instalaciju,ali me brine kada izlazi prozor gde biram kako cu da instaliram :na odvojenu particiju ili da pregazim 8.1 da li je to kada se racunar restartuje ili?
Ne nego skoro na samom početku, pre nego što počne da kopira files. Imaš izbor izmedju nove instalacije i upgrade. Kada odeš na novu onda pita gde, wrlo slično 7mici.
 
Ne nego skoro na samom početku, pre nego što počne da kopira files. Imaš izbor izmedju nove instalacije i upgrade. Kada odeš na novu onda pita gde, wrlo slično 7mici.
Nisam imao to ponudjeno nigde,koliko sam video na netu to se pojavi kada izaberem jezik sistema i tastature...najbolje da sad nesto zeznem
 
Ljudi sto otezavate sebi zivot cekajte bar RC, ja sam se vratio na 8.1 poslednja stabilna verzija Wina, jednostavno je tako, nije bas pametno da TP koristite kao primarni sistem, ja sam mislio da je izvodljivo, medjutim koliko god bio entuzijasta , ja cu sacekati bar RC.
 
meni radi kao main OS perfektno,neki glitch tu i tamo,nista strasno.bekapovanu instalaciju 8.1 sam obrisao,treb'o mi prostor na eksternom,yolo
 
Vendigo ako si radio upgrade mozda ti je pomesao nesto od starog windowsa i 10-ke odradi format particije!
 
Izgleda da sam apgrejdovo 8.1 na 10,a uopste me nije pitao da izaberem particiju...lose radi ima li nacina da se vratim na 8.1.Bar preko system restore/a
 
Ti imas i5 ne bi trebao lose da radi , trebao si cistu instalaciju ili da mu drmnes windows.old pa da snimis iz njega sta treba i da ga obrises preko disk cleanupa...
 
Ti imas i5 ne bi trebao lose da radi , trebao si cistu instalaciju ili da mu drmnes windows.old pa da snimis iz njega sta treba i da ga obrises preko disk cleanupa...
Nije bas nesto,nekako grafika secka,a i pola onih precica na tastaturi ne radi,nasao sam u settingsu back on your old windows version,valjda ce uspeti
 
Meni na 2020M koji je duplo slabiji od tvog procesora radi extra , sigurno je problem u upgrade-u!
 
Pendzherchic radi sasvim konkretno... Imam osecaj da je i u ovoj preview verziji zhivahniji od 8-ice... Koristim ga vec mesec dana kao primarni sistem...
 
Nisam imao to ponudjeno nigde,koliko sam video na netu to se pojavi kada izaberem jezik sistema i tastature...najbolje da sad nesto zeznem
Ama promašio si ga, jutros sam radio čistu instlaciju 10049 i bilo je tu gde sam ti opisao.
 
Uradio upgrade. Sve je proslo kako treba.
Jedino Eset Av nije radio posle upgrade-a. Svidja mi se izgled, kao i transparetni Modern UI.
 
Jel ima neko slucajno ko koristi TV karticu, i da li je imao ikakvih problema sa istom na Win 10.
 
Eset proradi sam od sebe posle par restartovanja, jedino se HIPS iskljuchi i povremeno javi da ne mozhe da startuje servis...
 
Opet ja probao win 10 ovu 10049 i imam problem,instaliram net ali nhece da se poveze nikako,koristim telenorov,onaj sa fles karticom,instalacija prodje ali dole crveno ,kako to da resim jel zna neko???
 
Nazad
Vrh Dno